Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal viena...

Ceribasstars

Cilvēks kas pabeidz jaunu bērnu ražošanu var mierīgi atļauties klūt par 1. Pakāpes alkoholiķi.

Alkoholisms nav nekas tāds.

Nav sliktāks par tvholiķi, šokoholiķi, pankūkholiķi.

Tie kas dzen otru prom it kā alkoholisma dēļ var būt ir slēptie tinderholiķi, un grib vienkārši būvēt jaunas attiecības atkal un atkal.

Tikai par tinderholismu neviens nerunā un tāpēc liekas ka tāds neeksistē.

Visi mēs esam multiholiķi un holismus pamazām aizvietojam vienu ar otru.

Ir tādi pagulētilgākholiķi. Vīrietisizmaksā holiķi...

Visiem ir negatīva ietekme kaut kādā mērā.


adatainis

Lusesita
tāpēc, ka alko tā dara. Palīdz izdomāt un redzēt lietas un sakarības, kuru varbūt nemaz nav.

Nobijusies
ideāli uzrakstīts. Cik ilgi nedzer?

Šī ir labākā diskusija Cālī par šo tēmu! Paldies autoru kolektīvam, pilnīgi prasās izdrukāt un saglabāt.

Kādreiz jau pilnīgi leģitīmi, pat godājami bija būt Likteņa lauztai, skarbai sievai, galvenais, ka dobes izravētas, gardīnes baltas un lielākais izslaukums visā kolhozā Un viss pašas nopelns.Un lai tā būtu, labu vīru nemaz nevajag, slikts ir noderīgāks. Vairāk vietas pašas varoņdarbiem.

Nu kāpēc šo var apjēgt tik ap pusmūžu!? Pēc ilgstošas pašanalīzes un savas dzīves retrospekcijas?! Un nākamajai dzīvei tas vairs nenoder....... Viss sākas no jauna!

Lusesita

adatainis

Droši vien. Taču tā tēma bija ļoti dramatiska, un tagad būtu svarīgi parediģēt, ja tas vēl aktuāli. Jo toreiz deva padomus, balstoties uz sniegto infu, bet sanāk, pilnīgi nederīgus.


lielaiskartupelis

Vasiks
Tinderholisms

Ar alkoholismu ir tā, ka tas samazina mūžu, starp 50- 60 lielākajai daļai jau veselība nodzerta un jāizvēlas vēl bik padzīvot vai gulties kapā...

Sirds/ asinsvadu slimības, pankreatīts, nieru, aknu iekaisumi ir veca alkoholiķa ikdiena... Tam visam klāt nāk nervu sistēmas, smadzeņu bojājumi. (Baltās pelītes)

Pie tam jauno lielā aizraušanās ar aliņiem veselību beidz ātrāk, ka šņabis. Ne jau pa velti aizliedza ražot 2 litru bamšļus...

PuupoliiC

lielaiskartupelis
... ja aizliedza tirgot bamšļus,, tad no kurienes teorija par *pasaules valdnieku* vēlmi ļaužus izmērdēt ar poti ??? Tak vienkāršāk ar *bamšļiem* !!! ?? Gan lētāk, gan bez liekas bļaušanas,, un dabai draudzīgāk, kā domā ??

..ne uzbrauciens, man blociņā Tu neesi antivakceru ailē


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

lielaiskartupelis

PuupoliiC
Lētāk nesanāks alkoholiķi noslogo veselības aprūpi līdz nonāk uz skuju takas.

Bila senās intervijās neveiklie izteikumi par pasaules pārapdzīvotības tēmu un lielā interese kovid vakcīnu izstradē atrod dzirdīgas ausis pie konspirāciju teoriju izplatītajiem.

Pa virsu vēl biznesa intereses

https://m.youtube.com/watch?v=Mi6rliPiutw

adatainis

Nobijusies ir uzrakstījusi labāko paskaidrojumu alkoholiķu tuviniekiem. Viņi nekad nevarēs saprast līdz galam, bet varbūt attālināti apjēgt savu vietu tajā visā. Alkoholiķi var saprast tikai līdzīgie.

Kaut kādas paralēles var veikt ar kafijas un cukura atkarību. 4-5 ali dienā- tas ir baigi daudz, kur nu katru dienu. Es to neuztvertu ne bridi par 1.pakāpes alkoholismu it īpaši sievietei.

No ezoteriskā skatijuma uzskats ir tāds, ka alkoholisms ir vara, kas ir lielāks par cilvēku. Alkoholisms tiek salidzinats ar šizofreniju. Cilvēka prātu pārņem butnes, kas liek dzert. Pareizi ir to uzskatit ari kā slimibu, jo cilveks pats to kontrolet nevar- tieksme ir stiprāka par veselo saprātu. Un tā tiek uzskatita par lastu jeb sodu. Līdzīgas klases tieksme ir pīpet. Tas palīdz izskaidrot, bet vienalga to pieņemt un ar to "līdzatkarigajam" sadzivot ir grūti. Pec manas saprasanas nav nekadi līdzatkarigie. Vnk, ja blakus kāds ir "sātana varā" = slims, loģiski, blakus esošiem cilvekiem tās ir ciešanas. Un savu tuvinieku jau nevar tik viegli pamest, jo it kā saprot, ka ir 2 cilveki- normālais un slimais. Diemžel ar laiku normālais var samazināties. Īpaši samazinas, ja uz viņu dusmojas, parmet, aizliedz. Var ierobežot, bet tā ir ciņa ar vejdzirnavām. Tāpec var ari teikt, ka alkoholiķim ar otra gribu vien palidzet nevar. Lidzatkarigais centisies kontrolet, bet atkarigais- azartiski ķert brižus, kad ļauties tai sērgai. Tikai tad, ja pats apņemas ar gribu un citiem terapeitiskiem lidzekliem vai arī plaši izplatita metode- garigie instrumenti- radinieku lugsanas, īpaši svētu cilveku lugsanas, jo, kā zinams, kur ir svetais gars, tur "velni" valdīt nevar, tie pamet upuri un atkarigais ir brivs. Bet arī ar gribu un apņēmibu var daudz ko paveikt. Bet kamer lidzatkarigais paņemis grožus rokās, alkoholiķis atslabst. Un tas izsūc līdzatkarigo. Bet vispār tiek macits lidzatkarigajam alkoholiķi uztvert ar līdzjūtību un aprupēšanu un vispar cieņpilnu attieksmi. Tas alkoholiķim var pamodināt sirdsapziņu un veicināt viņa paša gribu uzņemties atbildibu par atmešanu. Vislabak darbojoties abas metodes kopā- lūgsanas par alkoholiķi un cieņpilna, nekontrolejosa attieksme. Bet gandriz visiem lidzatkarigajiem ir instinktiva reakcija cinities ar ārejo ienaidnieku jeb kontrolet- slept pudeles, neļaut alkoholiķim iet uz veikalu, sargāt no dzerajdraugiem. Bet beidzas tas ar to, ka no sīs ciņas lidzatkarigais "pats miest", bet uzvara nav ne tuvumā. Starp citu, nevar teikt, ka šāda cīņa nenes nekādu efektu. Slimais dzer mazāk, nedaudz savu tieksmi spiests ierobežot, diemžēl šādai stratēģijai nav risinājuma. Taisni otradi jālauj dzert, jaciena viņa briva griba, jaizturas cieņpilni un jagaida, kad pamostas viņa paša griba cīnities ar dēmonu sevī.

Papildināts 19.06.2021 11:20:

Ja tuvplanā to paciest nav iespejams, tad tiek ieteikts dzīvot atsevišķi, bet turpināt cieņpilni iztureties pret alkoholiķi, tas var pamodināt viņā apņemšanos atmest.

Starp citu, mātes ar saviem berniem alkoholiķiem dzivo kopā. Izturas precizi tapat kā klasiski cilvēku psihologija reaģē- kontrolē. Un iziet cauri visai emociju gammai. Jo attiecibā uz bernu tas ir sāpīgāk, tad vel vairak gribas cienities ar redzamo ienaidnieku- pudeli, veikaliem, draugiem. Tas ir līdzigi, ja bernam lacis uzbruk, māte metas virsū redzamajam ienaidniekam, bet to kā spoku noķert nevar. Tās ir ārkartigas ciešanas. Karmisti stasta, ka pa pusei uzvarēta karma ir tad, ja "tas tevi vairs nekrata". Ipaši alko gadijumiem tuviniekiem iesaka lūgšanas veikt, jo alkoholiķim ir "slims saprāts", viņs pats par sevi nevar veikt lūgšanas. Ja sirdī iestajas miers, tad, varot teikt, ka karma jau pa pusei esot uzvarēta.

Man blakus dzivokli dzivo 90 gadigs tantuks ar 2 pusmūža alkoholikiem dēliem. Viens dabuja vēzi un pirms paris gadiem jau zem zemes.otrs turpina dzert un man kaiminiene stastija, ka vecā kundze, kura nevar atlauties būt veca un vāja, jo no viņas pensijas deli iztiek un ir aprūpejami, katru rītu ar savu štoku skrienot uz garāžām dzit tos draugus prom un mudināt delu nakt mājas. Tagad kundze ir guloša. Kadas 2 nedēļas. Biju parliecināta, ka no slimnicas dzive neatbrauks, jo cik tad var dzivot tik nevieglu dzīvi. Bet atveda. Tagad guļ mājas nekustiga un ir sava alkoholiķa dēla aprūpē. Un ar štoku vairs nevar aiziet viņu kontrolet. Pat ne savu naudas maku sargat.

Papildināts 19.06.2021 11:33:

Vēl dzirdeju skaidrojumu par temu, kā pateikt, ka "tā ir tava karma"? Atbilde- ja Tev kr grūti, tad tā ir Tava karma. Lidzatkarigajam ir grūti. Tā ka tā pat vairak ir lidzatkarigo karma nekā paša alkoholiķa. Tāpec ar lugšanam iesaka sasniegt ieksējo sajūtu, ka vairs neuztrauc. Iet virs pie dzerajiem, bet tu mieriga. Tā ir zime, ka uzvara pār karmu driz bus sasniegta. Tad varot notikt 2 lietas- vai nu atmet dzeršanu vai nomirst un no karmas lidzatkarigais ir brivs. Un tas ir ārkartigi gruti noskatities, ka tuvinieks iet postā un neiejaukties. Bet neticigs cilveks nemaz nezin, ka vajag iedarboties "neredzamajā limeni". Neticigs cilveks, kurš pieradis pasauli redzet tikai ar savam acim un palauties tikai uz sevi, neļauj otram krist, bet kontrolē, sargā. Kā vecais tantuks. Un dusmojas gan uz draugiem, gan dēlu, jo redz, ka tieši dēla ķermenis iet pēc pudeles. Ļoti sarežģīta dveseles drāma.Bet lidzatkarīgajam ir sevi jāpāraug.


Skudra73

Kādreiz jau pilnīgi leģitīmi, pat godājami bija būt Likteņa lauztai, skarbai sievai, galvenais, ka dobes izravētas, gardīnes baltas un lielākais izslaukums visā kolhozā Un viss pašas nopelns.Un lai tā būtu, labu vīru nemaz nevajag, slikts ir noderīgāks. Vairāk vietas pašas varoņdarbiem.

Nevajag būt naivai. Ja sieva nebūtu visu to darījusi, viņa tiktu pamesta daudz ātrāk. Sadzīves ērtības tur pie sievietes daudz stiprāk kā kaisle. Par mīlu nav runas. Mīlēt vispār prot tikai retais, vairākumā gadījumu prevalē izdevīgums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420105