Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Delimano soliņš ravēšanai

binese

binese

Varbūt kāda dārzniece var dalīties ar pieredzi? Vai ir vērts pirkt? Vai ravējot zeme nespiež ceļgalus? (man šobrīd tas īpaši svarīgi!)

Survey

binese
Es izmantoju grīdu flīzētājiem paredzētos ceļu sargus. Tikai nevajag ķert pirmos no porolona , kas DEPO pagadās

binese

Survey
Paldies par rekomendāciju! Dārzkopības veikalos ir speciāli ravēšanai paredzētie ceļu aizsargi. Man tikpat svarīga ir Dormeo soliņa balsti ,lai vieglāk var piecelties. Pēc slimošanas man tāda problēma

cukurzirnis

binese

Domāju , ka tās ir plānās ķiniešu caurulītes , tas pats kas Maxima stādu plauktiem. Ja gribi kaut ko nopietnāku , paskaties vācu Amazonā

https://www.amazon.de/s?k=garden+kneeler+and+seat&__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=1DLJ46Q5G4UDW&sprefix=Garden+Kneeler+and+Seat%2Caps%2C233&ref=nb_sb_ss_ts-doa-p_1_23

kristel

Mums viņš kalpo istabā kā plauktiņš, līdz dārzam ne reizi nav tā arī aiznests. Trubiņas kā nu salokāmajiem krēsliem, nav ne plānas, ne biezas. Es vispār esmu slikts tupētājs (ceļi netur ilgi tādu pozu) un tāpēc man arī šis soliņš dārzā liktos neērts.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kovidsekas

binese

Man uzdāvināja , pamēģināju , nepatika.

Sēdēšanai par zemu , varbūt man kājas par garu . Ravējot man par cietu, nospiež ceļgalus , jāliek kaut kas apakšā.

Resnā Žurka

Senukai redzēju versiju. Neaptaustīju gan.

https://www.ikea.lv/lv/rooms/vannasistaba/kompaktas-vannasistabas-mebeles/kompaktas-vannas-istabas-mebeles/bolmen-pakapsanas-solins-balta-krasa-art-60265163

Es tāda tipa soliņu ravēšanai lietoju jau vismaz 25 gadus, vienu un to pašu. Ērts, izturīgs, uz ceļiem nav jārāpo, mugura nav jāpiepūlē, sēžu starp dobēm nesteidzīgi ravēju uz abām pusēm, tā var ravēt var kaut vai visu dienu. Npspiedumi no soliņa kājām pagaist jau nākošajā dienā. Ļoti iesaku.

NaraInara

Kastanja
Pirmo burkānu ravēšanu var tikai tupus uz ceļiem. Citādi soliņš ērts. Vienīgi ,ja ilgi sēž (cik katrai ir ilgi - tas atšķirīgi) , tad ar Delimano tipa soliņu vieglāk pieslieties kājās , ir kur pieķerties un atbalstīties. Patika tā kundzīte kovidsekas video - es viņas stāstītajam gribu ticēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420113