Švaka higiēna un no tās izrietošās problēmas vīrietim

Smarzkocins

Slēdza Smarzkocins: "Paldies. Ideju guvu.".

Sveiciens! Varbūt ir pieredze vai ieteikums, kā pamudināt vīrieti atgriezties pie normāla higiēnas režīma? Ir neērti runāt tieši, nesaprotu - ar kādiem vārdiem to pateikt? Depresiju (kad rūpes par fizisko sevi nav aiziet otrā plānā) nemanu, drīzāk tādu kā slinkumu un paškritikas trūkumu. Bet es nespēju vairs. Riebjas skūpsti, biedē tuvība. Mums abiem ap 45. Jautājums ir: kā to pateikt?

Ja ir skūpsti, tuvība, tad kur problēma pateikt?

Agrāk bija ok, ja raksti, ka atgriezties pie nirmāla higiēnas režīma? ( un kāds ir normāls režīms? )

Smarzkocins
piedod, bet nesaprotu. Ja ir tik traki, ka pat bucoties negribas, tad ta ari saki - tavs aromats ir nepatikams, man negribas ar tevi nekadu tuvibu. Ludzu uzlabo savu higenu. Nav jau 20 un pirmas attiecibas, kad caur pukem var runat. Kur problema vnk pateikt ka ir?

Dūducis*
Un kā tad to pateikt? Mīļais, Tu smirdi, man riebjas ar Tevi skūpstīties? Iesaki, lūdzu, kā teiktu Tu? Šis ir mans jautājums: kā to pateikt, lai neaizvainotu?

Papildināts 20.06.2021 23:10:

Fausts
Nespēju tik tieši.

Nu nav jau jāsaka- riebjas, smird. Var taču pateikt- tev elpa nav svaiga, aizej zobus iztīri. Pieraksti pie higienista, ja netīra zobus, tad droši vien smaganas iekaisušas ..

Papildināts 20.06.2021 23:14:

Seksot var, bet elementāras lietas pateikt nevar. Jocīgie cilvēki.

Bet kas tieši smird - sasvīdušas paduses, kājas, mute? Agrāk tā nebija?

Papildināts 20.06.2021 23:16:

Ja nevari pateikt, ka nepatīkami aromāti, paslavē, cik labi smaržo, piemēram, pēc peldes vai dušas.

Man arī kādreiz bija parneris, kuram bija problēmas ar higienu. Tad pirms seksa vienmēr sūtīju uz vannas istabu. Teicu kaut ko no sērijas, tu ej pirmais, tad iešu es...re ku zobirste, zobu pasta. Nu lai nevarētu izvairīties.

Nesaprotu, agrāk tīrīrija zobus, tagad netīra, agrāk gāja dušā, tagad neiet? Nu tā arī pajautātu, dušā biji, zobus iztīrīji? Kā bērnam. Kas tur tāds.

krūklītis
Nu tā vīzdegunība lieka. Kur rakstīts, ka tiek seksots? Es no tā izvairos, jo nepatīkami dēļ higiēnas iemesla. Un tāpēc šis ieraksts.
Dūducis*
Paldies, šis - zobu birstes piedāvājums - izklausās reālistiskāk nekā tiešā tekstā bliezt. Agrāk bija normāls vīrietis, bez vaksētām padusēm u.c., bet tīrs un smaržīgs,

Papildināts 20.06.2021 23:23:

dezavu
Mani mulsina kontrole pār vīrieti kā pār bērnu.

Papildināts 20.06.2021 23:25:

krūklītis
Jā, izklausās, ka šis varētu derēt manā gadījumā. Un kopistiska duša arī.

Nu kādēļ jāizvairās? Vienkārši pakontrolē vai bija dušā, vai zobus tīrīja.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420181