Švaka higiēna un no tās izrietošās problēmas vīrietim

Smarzkocins

Slēdza Smarzkocins: "Paldies. Ideju guvu.".

Krūklītis

Tak neies kontrolēt vīrieti kā bērnu, labāk cietīs

Kā var dzīvot kopā, ja pat tik elementāras lietas nevar izrunāt. Nesaprotu.

dezavu
Nevar saprast te neko - vrb nedzīvo kopā, tikai randiņo? Un tad mute tieši smird? Ja tā, tad reizēm tas nemaz nav tikai ar tīrīšanu risināms. Varētu kokrētāj autore rakstīt.

Mēdz arī gremošanas trakta problēmām ost nelāgi. Tad pie ārsta jāsūta.

dezavu
Jā, es nekontrolēšu pieaugušo kā bērnu.
Jā, galvenokārt mutes higiēnas problēmas.

Dūducis*
Ko nevar saprast? Es jautāju: kā delikāti panākt, ka vīrietis ievēro higiēnu? Neuzbraucot. Neesot prastai.

Aloja

Pusmūža kopdzīvē jau tas labums, ka neviens netēlo par ķermeņa izgarojumiem un izdalījumiem. Ka var ieiet telpā un skaļi pateikt - kurš piepirda? Un vainīgais nevis sāk klīrēties, bet godīgi attaisa logus un izvēdina. Tas pats attiecas uz smakām.

Bet tev jau saka, ka varbūt ar higiēnu viss kārtībā, bet elpa smird, ko zobs caurs, vai smaganas iekaisušas, vai kunģa problēmas vai vēl kas tml. To, tīri cik gribi, higiēna neatrisinās.

solar wind

Mīļais, tev pēdējā laikā sākusi smakot mute, es tevi pierakstīšu pie higienista, labi?

Varbūt apjautājies vai viss kārtībā un ja brīnīsies kādēl tā jautā, varēsi pateikt, ka elpa dīvaina, agrāk tā nebija.

Danica

Smarzkocins
Es jautāju: kā delikāti panākt, ka vīrietis ievēro higiēnu? Neuzbraucot. Neesot prastai.
Varbūt var ievilkt dušā un nomazgāties abi reizē.... ? Es tik nevaru saprast, vai 45 gados tas ir prasti, vai nav..... Manuprāt, nav . Un nekas nebūs jāsaka.

nonickname

Bet kur problēma vakarā ejot uz guļamistabu pajautāt- tu pirmais iesi zobus tīrīt? Tāpat pajautāt- es pierakstīšos pie higiēnista, pierakstīšu arī tevi, ok? Tāpat- oi tas tavs krekls izskatās iesvīdis, varbūt pārvilksi pirms vakariņām? Utt utt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420181