Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cistas/slēptā endometrioze

May2013

May2013

Sveikas, kur esat laparoskopiski diagnosticējušas un operējušas iespējami slēptu cistu vai endometriozi olnīcu rajonā? Un cik tas maksāja? Nesaprotu, mani uzskata par stulbu vai cenas tiešā, tādas? Negaidot valsts kvotas man piedāvā laparoskopiski izmeklēt un vajadzības gadījumā operēt vienu olnīcu pa 1200 eiro...

Lyrica

May2013
, šī cena vēl ir salīdzinoši normāla, ja tā ir privāta klīnikā. Es operējos Rīgas 1.slimnīcā, pirms 6 gadiem. Kopā izmaksas bija 700 eur. Varbūt nedaudz vairāk. Polise toreiz vēl sedza šādas lietas.

May2013

Lyrica
paldies, biju laikam sapņu pasaulē dzīvojusi.polises nav un problēma it kā nav īpaši steidzama, laikam jagaida valsts kvotas, dzerot ibumetīnu. tā summa ir par lielu, ja ņem vērā to, ka nav diagnozes kā tādas. un ja nu tomer neatklaj nekādu saaugumu vai tie tik mikroskopiski, ka palaiž garām, tad vienkārši podā nolaists vairak kā tūkstotis eiro.

Kādas ir izmaksas ar valsts kvotām, aptuveni, ja kāda ir operējusies, uzrakstiet lūdzu

sofačka

May2013
jūras medicīnas centrā šī gada martā- 180 eiro (cenā nakts stacionārā, analīzes + usg no rīta)

endiometriozi visprecīzāk var noteikt tikai LA laikā. Tā kā, ja ir problēma, tad diez vai tā ir podā nolaista nauda.(jo arī iztīrīt to var tikai LA laikā)

bet jautājumos par veselību man nav podā nolaista nauda. Pat, ja apstiprinās, ka nav nekādas problēmas, tas vien ir tā vērts.

Pēdējās izmaiņas: sofačka, 23.06.2021 16:27.

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

May2013

sofačka
Paldies, tas ar valsts kvotām, saprotu? Nu daži simti ir ok, bet vairāk kā tūkstoti es diemžēl nevaru atłauties, tāpēc gaidīšu kvotu vietu

sofačka

May2013
Jā, pati operācija bija par valsts kvotu..

Pieļauju, ka citur lētāk. Ieteiktu apzvanīt slimnīcas ( ja iespējams, ka kāds aizved/ vismaz atved pēc la). piem. Cēsu klīnikā Rotberga operē un labs specs.

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Hei! Operācija bija pirms trim gadiem aptuveni, operēja Madonā, maksāju tik cik par ēdienu un gultu, ap 17 € laikam, paliku pa nakti, jo braucu pati ar auto atpakaļ uz dzīvesvietu. Man konkrēti bija cista olvadā, vai tas tas pats, es nez.

Papildināts 24.06.2021 19:08:

Smalkāk tos nosaukumus nezinu

May2013
Sveika. Maksāju 1100 eur par laparaskopiju (2-3stadija endometrioze), bija saaugumi un kreisā olnīca bija apaugusi, bet veiksmīgi sanāca to "izlobīt" un saglabāt. Lai kas un kā - endometrioze bieži aug un izplatās, tāpēc, jo ātrāk - jo labāk. Ja sāks skart zarnas un tml - dzīves kvalitāte var sabojāties vairāk nekā iepriekš. Neiesaku vilkt garumā.

May2013

Bubaa
Mutual
Paldies, un kā bija pēc operācijas? Uzreiz varēja atgriezties ikdienā vai bija sāpes kādu laiku?

May2013
Principā staigāt sāka varēt jau neilgu laiku kad pamodies no narkozes, pastaigā, pareibst galva utml, tas viss pāriet un pēc laika vari doties mājās. Trakākā bija gāzu iziešana no vēdera, jūti kā iet laukā caur ribām, atslēgas kauliem, man traks bija viss vakars ,brrr, dēļ šī vien tirpuļi skrien caur kauliem tagad kad daktere paziņo ka kārtējā cista iet uz novērošanu un potenciālu laproskopiju.

Nedrīkst smagumus cilāt pēc tam uz mēnesi, neko smagāku par 3 kg ja pareizi atceros.

Papildināts 24.06.2021 22:10:

Palasot citu komentārus saprotu ka cistas gluži nav tas pats, varbūt atkopsanās tuč atšķiras

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420237