Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cistas/slēptā endometrioze

May2013

Lyrica

Mutual
, es nepareizi lasu vienkārši. Bet tas, iespējams, kā kurā iestādē. Citur varētu būt arī īsākas rindas.

sofačka

May2013
Man arī aktīvs dzīvesveids, bet veselība pirmā vietā m

2 nedeļas vispār gulēju, jo tas bija ārsta noteikts Aizliedza pat grīdu slaucīt. Bet godīgi... Nu nebija iekšā..man centrālā šuve un nabas šuve sāpēja.

Vingrot atsāku pēc mēneša, preses vingrinājumus pēc pusotra.

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

May2013

Lyrica
Nu man valsts apmaksātu pie daktera Rīgā, pie kura gribu (jo specializācija šim tieši uz tāda veida lietām) uz rudeni labākajā gadījumā. Pieņemu, ka kaut kur perifērijā kādā lauku slimnīcā tiktu ātrāk, bet es to negribu. Baidos, ka vai nu vispār neko nediagnosticēs vai nu nepilnīgi izoperēs, gadījumā, ja tie saaugumi mini izmēra vai grūti atrodami. Izmācījos jau ar savu mazpilsētas ginekologu, pēc viņa teiktā esmu pilnīgi vesels cilvēks un nekā man tur nav, jo ultrasonografijā nekā nav un analīzes uz visu negatīvas. Super. Tas, ka es pie katras kustības sajūtu savu olnīcu, tas man noteikti galvā, ha ha. Es vispār nesaprotu, kā cilvēkas ar ārsta diplomu un n-tos gadu pieredzi vispār nepiemin tadu lietu kā kaut kādi slēpti saaugumi. Tas laikam padomju stilā, kaut kādas divainas izcelsmes sāpes norma un nav ko tālāk rakties, sievietes liktenis ciest.

sofačka
pretsāpju līdzekļi ir kaut kādi atļauti pēc tāda veida operācijām? Man vispār ir zems sāpju slieksnis. Labojot zobus, man šprices vajadzīgas 3reiz vairāk kā cilvēkam parastajam.

Nesen nomainījam dzīvesvietu, nopirkām dzīvokli, kur arī aizgāja visi brīvie līdzekļi. Tagad bij plānots iekrāt un tad plānot 1.bērnu. Bet kā izskatās visus plānus var pamesr kaķim zem astes.

May2013

Man 6 ārsti teica, ka tas sāpes ir normālas un pēc dzemdībām pāries viens pateica, lai es sev neizdomāju visādas slimības paldies par ļoti daudziem iztērētiem gadiem - ko citu varu pateikt. Varbūt būtu tikusi sveikā cauri ar pirmo stadiju, ja kāds būtu pietiekami kompetents.

Man pēc pamošanās špriceja pretsāpju līdzekļus un uz mājām līdzi arī deva.

Lyrica

Meitenes, Jums pie endometriozes nav taisītas analīzes uz ca125? Mana ginekoloģe regulāri skatās. Tas it kā onko marķieris, bet norāda arī uz endometriozi. Pirms operācijas man bija virs normas. Kopš dzeru zāles, viss ir normāli. Sāpes arī nav caurs radās, ka ejot pa ielu, savelk krampī un jāstāv vienā pozā līdz atlaiž

JatApp

Thank you!

I was an app developer from JatApp

Man ģinekoloģe kā labāko endometriozes cistu operāciju jautājumā ieteica dr. Juri Vītolu, informācija šeit https://jvklinika.lv/ . Vēl neesmu bijusi pie viņa uz konsultāciju, jo līdz rudenim vēl kopā ar ginekoloģi esam nolēmušas, ka novērosim cistu.

May2013

Annele123
Pats Vītols vēl operē vai tagad tas ir dēls, kas operē?

No dakteres sapratu, ka operē gan pats, gan dēls. Operācijās tiekot pieaicināts arī ķirurgs, ja nu gadījumā endometriozes perēkļi ir izplatījušies tālāk pa citiem orgāniem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420237