Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesniegums darba devējam

IlzeKe

Labdien!

Drīz došos BKA,vai pēc bērna piedzimšanas man ir jāraksta iesniegums darba devējam par laiku cik ilgi būšu BKA?

Kā to pareizi raksta,vai var pa pastu, obligāti jādodas uz darbu, vēl jāpievieno bērna dzimšanas kopija?Uz 1 vai 1,5 g?

Protams, ka jāraksta. Kā tad darba devējs zinās, cik ilgu atvaļinājumu ņemsi. Gan jau der visādi, ka tik nogādāts.

Magnee123

Jāraksta, protams, teksts apmēram šāds: Lūdzu piešķirt bērna kopšanas atvaļinājumu no tāda un tāda datuma (kad beidzas b lapa) uz 1.5 gadiem (man tad darba devējs pats sarēķina ja, cik ilgi tas būs) pielikumā pieliku bērna dzimšanas apliecību. Atdevu grāmatvedībai. Noteikti, ka var arī pa pastu sutit. Man sanāca ātrāk iziet darbā, tad rakstīju atkal iesniegumu, ka vēlos pārtraukt BKA un lūdzu atjaunot mani darbā no tāda un tāda datuma.

Papildināts 25.06.2021 20:07:

Atkarīgs jau arī, cik prasīga grāmatvedība, bet pēc likuma, ja nemaldos, viss jāpaziņo vismaz mēnesi iepriekš. Man vismaz tā arī prasīja.

IlzeKe
Kā to pareizi raksta,vai var pa pastu, obligāti jādodas uz darbu, vēl jāpievieno bērna dzimšanas kopija?Uz 1 vai 1,5 g?
Tas tev jāprasa savā darba vietā kādā veidā un kam iesniedz šo iesniegumu. Mums darbā pietiek ar darbinieka e-pastu uz darba oficiālo adresi, kur norāda uz cik ilgu laiku piešķirt bērna kopšanas atvaļinājumu.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420287