Zems AMH un atlikta grūtniecība

atilol

Slēdza atilol.

Pavasarī atklājās zems amh 0.23.

Visu vēsturi nav jēga malt, cenšamies un gaidam IVF. Diemźēl visa ārstēšana ir arī emocionāli smaga. Un draugs vairs nevar izturēt. Vēlās atlikt grūtniecību.

Abi vēlamies bērniņu. Taču es nevēlos to pirms esam precēti, kāzas bija plānotas jūlijā, taču draugs atcēla. Teica nākamgad.

Tagad nezinam ko darīt, ir doma izsargāties pašiem un paralēli pamēģināt 2 ciklus priekš ivf, tikai iesaldēt embrijus un tad likt puncī pēc kāzām. Tad draugam nebūtu spiediena, ka tas bērns būs tagad.

Man ir bail, ka zaudēšu iespēju tikt pie mazuļa pavisam, bet spiest nevaru. Cik ļoti krītas amh un cik daudz laika man ir pie amh 0.23. Vecums zem 38.

Dzeerveniite

atilol
Nav teikts, ka viņam nebūs smagi arī pēc kāzām. Bet nu jā- galvenais jau dabūt iesaldēt embrijus, pēc tam var atpūsties un sakārtot sevi.

atilol
Es Tavā vietā negaidītu. Ne Tavi rādītāji, ne, pieļauju, arī gadi to īsti vairs neatļauj.. Man liekas, ka šinī situācijā arī pusgadam var būt liela nozīme.. kur nu vēl gadam vai ilgāk. Palasi gan dabigās grutniecibas iestāšanās statistiku, gan IVF statistiku sievietēm ap 40... nekas iepriecinošs te nav, ja salīdzina kaut vai ar 30-gadīgo..

Jo ilgāk Tu velc, jo vairāk sarūk iespējas, tas taču Tev ir skaidrs, vai ne?

Kàpēc jāizsargājās īsti nesapratu? Jo kāzas atliktas?

Piedod, bet izskatās, ka bērnu gribi tikai Tu.. vai tad ārstēšana ir draugam? Ko īsti VIŅŠ nevar izturèt?

Fantastika

Viņam ir grūti, jo no manas puses ir liels spiediens uz to ģimeni un bērniem. Viņš arī grib, bet viņam laiks nav spiedīgs, vinam ir 31. Viņam vēl visa dzīve priekšā. Laiks ir ierobežots tikai man. Kopš aprīļa es daudz raudu, esmu kašķīga, daudz naudas aiziet zālem, ārstiem, jo līdz diagnozei arī ilgi slimoju. Kopumā pēdējais gads bija smags, kamēr tikām pie Fodinas. Tagad ir skaidrība, bet tā ir skumja .

Dzeerveniite

atilol
Varbūt jāšķiras? Jo, kad ienāks ğimenē bērns- būs vēl daudz grūtāk. Daudz, daudz grūtāk. It sevišķi jau tad, ja tiešām viņš viņu vēl negrib, bet dara to spiediena dēļ.

Dzeerveniite

Ja man būtu viss ok, es šķirtos. Bet ar šādu amh, man ir jāturas pie ka var, ja vispār vēlos bērnus. Šī ir mana pēdējā iespēja.

Dzeerveniite

atilol
Muļķības. Tā bērnus nerada. Ja nu kas- pastāv arī donora sperma. Pastāv arī donores olšūnas.

Lyrica

Dzeerveniite
jā, piekritūšu . Izskatās,ka nekas cits kā iespēja tikt pie bērniņa te nepastāv. Nu tiešām galējā variantā ir iespēja ar donora spermu veikt apaugļošanu. Tas nav nedz kas slikts vai nosodāms. Es būtu viena, arī tā darītu..

Dzeerveniite

Donores olšīnas es nespētu pieņemt nekad. Un neredzu jēgu grutniecībai, kur jāiznēsā svešs bērns, man pieņemamāka ir adopcij tad jau.

Par donora spermu nezinu. Es mīlu cilvēku ar kuru esmu kopā un gribās ticēt, ka šīs grūtības ir pārejošas.

Lyrica

kāpēc Tev šķiet svešs bērns ,kuru TU iznēsāsi un dzemdēsi?

Vismaz pēc Tevis stāstītā dzīvesbiedrs nevēlas bērnus, Tu vēlies.

Es kaut kur lasīju,ka ir pieejama psihologa konsultācija MA procesa ietvaros,jo process nav viegls. Varbūt jums abiem tas jāizmanto? Salikt punktiņus uz i.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420333