Zems AMH un atlikta grūtniecība

atilol

Slēdza atilol.
Dzeerveniite

atilol
Iepriekš rakstīji, ka šķirtos... ka esi kopā tādēļ, ka viņš ir vienīgā iespēja tikt pie bērna...

Zini, bērna atnăkšana ir baigā mistika... Man bija 17 embriji, bija 7 transfēri un nekas nesanāca... un tad ar izsargāšanos pirmajā ciklā paliku stāvoklī no cita... mistika... tad bija sa, bet atkal paliku... tagad mazais guļ uz punća...

atilol
Lasot jau iepriekšējās Tavas diskusijas, ir skaidrs, ka Tev pašai nekas nav skaidrs. Tev jānomierinās un jāizdomā, ko īsti gribi. Varbūt, tiešām jāsāk ar psihologu. Gaidīt ar savām olšūnām Tu točna nevari, no otras puses, izskatās, ka vīrietis nopietns Tev nav, tad jācīnās ar to kas ir. Ja nauda Tev nav problēma, tad vari iesaldēt savas olšūnas un tad jau vēlāk izdomāt ar ko sapārot.

Attiecības nerodas vienā dienā un mīlestība vēl jo vairāk ne. Tas ir gadiem veidots sīku posmu kopums. Jā. Es neesmu dāvana ar to, ka mana auglība ir slikta un tas rada konfliktus. Man raudāšņas, pardzīvojumus, nemaz nerunājot par fiziskām sāpēm, kas moka jau no pagājušā gada.

Man aizņemtu gadiem, lai tiktu pāri, ja šīs beigtos es principā tad būtu neauglīga sieviete 40+.

Papildināts 27.06.2021 18:04:

Aylla

Nevar iesaldēt, jo vajag pārāk daudz ciklus un ģenētiku ņemot vērā vecumu. Ārsti neuzņemas iesaldēt olšūnas pie manām analīzēm.

atilol
Ko īsti ārsts piedāvā Tavā gadījumā kā reālāko risinājumu?

Fantastika

1.07. Iešu uz apskati, tad domāsim. Man jūnijā bija endometrija sakārtošana, jo bijām plānojuši turpināt censonēt. To partneris izdomāja tagad, ka negrib šobrīd. Tāpēc es tikai pēc vizītes zināš variantus.

LizzyV

atilol
izklausās ka skaidra ir tikai viens - partneris nav īstais, attiecības neizklausās harmoniskas un zinot cik grūts mēdz būt ivf ceļš neiesaku jums šādā "stāvoklī" tur spert kāju, ka tik nesanāk izmesta vējā naudu un veselība.

Papildināts 27.06.2021 21:56:

p.s ar šādu AMH ( man līdzīgs) tur baigais veiksmes faktors - sanāks nesanāks embriji, iespējams stimulēties vajadzēs vairākas reizes, iespējams nemaz nesanāks vairākaa reizes jo nekas neaugs - vajag stiprus nervus un 100% mīlestību, atbalstu, nereālu vēlmi abiem pēc tā bērniņa

Manuprāt, daudz ko nosaka vai ir jau bērns/i. Ja nav, tad, protams, var saprast autores bažas.

Es gan ieteiktu nesteigties tagad ar MA, nekas labs tas nebūs tavai veselībai, turklāt vēl ar tādu amh. Es tavā vietā varbūt pat priecātos, ka nav jāiet tam cauri, varbūt jums pašiem izdosies pa to gadu, pati redzēju arī divu sieviešu pieredzi ar zemu amh, tur vajag ilgāku laiku, lai noķertu reto ovulāciju, un stimulācija nav tas labākais risinājums, tas ir diezgan riskanti, jo var zaudēt pēdējās olšūnas. Labāk mēģiniet paši tagad to gadu, tāds kompromiss, piedāvā partnerim - MA atliekam pa gadu, bet mēģinām paši protams tagad, to gan nav kur atlikt.

Dzeerveniite

atilol
Par izsargāšanos es īsti nesapratu... kāpēc jāizsargājas? Jo draugs negrib tagad bērnus līdz kāzām?

Lienite923

Nē. Negribam paši. Jo viņš negrib bērnus šogad, bet tikai pēc gada vai vēl velāk. Tāpēc doma ir iesaldēt embrijus un izsargāties, kamēr viņš nobriest bērniem.

Papildināts 28.06.2021 00:49:

Es gribētu tagad un pēc gada vēl es gribētu vēl 2 bērnus. Bet būšu pateicīga par vismaz vienu savu mazuli. Bet ja cenšamies paši, tad grūtniecība var iestāties agrāk kā pēc gada.

Papildināts 28.06.2021 00:50:

Dzeerveniite

Nu kā lai saka, viņš gribētu atlikt bērnus. Neies kārties, ja būs, protams. Bet šobrīd taisītie bērni būtu mana atbildība.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420333