Zems AMH un atlikta grūtniecība

atilol

Slēdza atilol.
BTango

Jo vairāk lasu, jo lielāks čau. No rakstītā nolasās, ka jums vispār nav attiecību.

Viens šķirtos, ja būtu cits bērna taisītājs, otrs nav gatavs ne kāzām, ne bērniem. Šobrīd radušais bērns būtu vienas puses atbildība... Kas par sviestu...

Zinu, riebīgi, bet nav brīnums, ka bērns arī nerodas. Es kā bērns tādās attiecībās arī negribētu dzimt.

Paņemt pauzi uz 3 mēnešiem un atpūsties no visa šī sviesta. Savādāk jauneklis tiešām aizmuks.

Smuidra
Padzīvot atsevišķi?

Nē, izsargāties, aizbraukt kaut kur, iedzert, pasmieties. Izrunāties

Dzeerveniite

atilol
Protams- var jau iesaldēt tos embrijus, bet nav teikts, ka ar viņiem kas sanāks. Citreiz sanāk ar vienu vienīgo, citreiz nesanāk ar 17. Nav teikts, ka viņš gribēs bērnus pēc gadiem, varbūt negribēs nekad, bet Tavs vilciens būs jau aizbraucis. Tev pēdējais laiks radīt bērnus, jo, kad ta vēl, ja ne 38 gados... 48 gados tos točn vairs nerada. Un, ja jūs izšķirsieties, tad embrijus tāpat nevarēsi vairs izmantot. Nezinu, ko reăli ieteikt.

Dzeerveniite
Nu, tā embriju izmantošana tehniski un juridiski varētu būt interesanta tēma. Kam tie pieder?

Smuidra

Nav iespēju nekur aizbraukt šobrīd.

Dzeerveniite

Smuidra
Vīrietim un sievietei kopā. Tos var izmantot tikai kopā. Kad iet uz transfēru, tad vīrietim jābūt līdzi un jādod atļauja. Ja grib iznīcināt embrijus, tad kopīgs iesniegums jāraksta.

Pirms daudziem gadiem ārste man piedāvāja pusi olšūnu apaugļot ar donora spermu. Es negribīgi piekritu. Ar vīru izšķīros un viņa embrijus vairs nevaru izmantot, bet tagad man prieks, ka man ir vēl tādi, ko varu izmantot

atilol
Uz Ventspili var

Papildināts 28.06.2021 07:42:

Dzeerveniite
Nu lūk arī autorei praktisks padoms par embrijiem

Dzeerveniite

Smuidra
Diez vai autores vīrs tādam solim piekristu. Un, ja viņa iegūs tik vienu labu olšūnu, tad ko...? Man olšūnas bija daudz- no 3 stimulācijām tuvu pie 50... es varēju atļauties iziet uz šo soli...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420333