Zems AMH un atlikta grūtniecība

atilol

Slēdza atilol.

Dzeerveniite

Paldies. Labs padoms. Tiešām.

LizzyV

medicīniski runājot - tagad vai nekad tas ir jādara. dēļ šī zemā AMH un vecuma. "iesaldēt embriju un gaidīt kāzas" vēl ir loti loti optimistiska variants autorei - man trīs zināmajām meitenēm no cāļa ar zemu AMH un vecumu zem/ap 30, zinot kā mums gājis "iesadēt embriju" jau bijis vai nu ļoti tāls, grūts, brīžiem nesasniedzams mērķis

atilol
"Bet ja cenšamies paši, tad grūtniecība var iestāties agrāk kā pēc gada."

Šis skan parāk optimistiski... ir taču iemesls, kāpēc esat MA rindā?

Papildināts 28.06.2021 09:20:

Un ja jūs padzīvosiet atsevišķi, viņš aizmuks 100 punkti, to točno nedrīkst darīt.

Zems amh. Bet rindu mēs neizstāvēsim. To jau dr.pateica. viss būs jāveic par savu naudu.

Man jau bija iestājusies dabīgā ceļā šogad viena grutniecība, diemžēl notika MA.

Viņš nav slikts, negrib mukt vai pamest. Viņš vnk.ir loti nenobriedis, joprojām vakaros pec darba brauc pie mammas paēst pirms brauc mājās. Viņam pirmās attiecības, pirmā sieviete. Un uzreiz tāda buķete. Viņam ir potenciāls, vienkarši nemot vērā situaciju ar manu veselību, man ļoti gribas, lai šī nobriešana notiktu ātrāk.

Papildināts 28.06.2021 09:45:

Nav arī viņam īsti kur padzīvot, tik pie viņa mammas, bet tas visu pasliktinās. tur jau tā nav baigi priecīgi par manu neauglību un vecumu.

31 gada vecumā? Nu, un tu kā otrā mammīte.

Atslābsti kaut uz dažiem mēnešiem, nu tiešām. Vai sataisi sev embrijs ar donora materiālu un tālāk jau skaties.

Papildināts 28.06.2021 10:31:

Atslābsti kaut uz dažiem mēnešiem, nu tiešām. Vai sataisi sev embrijs ar donora materiālu un tālāk jau skaties.

Kāpēc viņa radinieki ir tik detalizēti informēti?

Dzeerveniite

atilol
A kā tad jūs tā neizsargājāties, ka paliki stāvoklī? Un kā viņš toreiz reağēja?

Kāpēc pati negatavo tā, lai viņš rautos uzreiz pēc darba pie Tevis? Tas jau, protams, jauki, ka attiecības ar mammu tuvas, bet nu kaut kā liekas dīvaini, ka uzreiz pēc darba pirmais ceļš pie mammas.

Papildināts 28.06.2021 11:07:

Ja jūs paši tagad mēğinātu dabiski- atkristu lielās naudas summas un hormonu devas. Varbūt pat sanāktu. Bet nu ko padarīsi, ja viņš negrib un nav vēl nobriedis.

Dzeerveniite

Gatavoju. Vienkārši viņa ģimené viss grozās ap mammu. Mājās joprojām dzīvo brālis, kam 26, mammai brīvdienās dārza dabos palīdz visi- abi dēli, patēvs un bijušais vīrs. Viņa ir tāda liela saimes māte, kas visu koordinē. Es gan tur neesmu lūgta, jo mana auglība nav uzdevuma augstumos.

Mēs no aprīļa censonējāmies, jo gribējām mazuli. Viņš bija parlaimigs, tiešām raudāja no laimes par mazuli.

Papildināts 28.06.2021 11:47:

Man liekas jokaini, ka mammas bijusais vīrs (viņa tēvs), kam jau padsmit gadus kā cita sieva, joprojām tur skrien gan darzu ravēt, gan mēbeles skrūvēt. Man liktos dīvaini, ja mams bijušais vīrs ar esošo draugu kopā ravētu dobi. Un nez vai mana bijušā vīra otrai pusei tas patiktu.

Jana_07

atilol
Grūti kaut ko ieteikt, jo attiecību modeļi ir dažādi. Var uzklausīt svešus viedokļus un sabojāt savu dzīvi. Mēģini max izrunāties ar vīrieti, varbūt pat uzraksti viņam detalizētu, argumentētu vēstuli. Iespējams, līdz galam viņš tiešām nesaprot, ka Tev nav daudz laika, iespējams tie mēneši, ne gads. Aizsargāties neieteiktu, jo dabiski ieņemt bērnu jums būtu svētība, ivf tomēr nav viegls process. Mēģini paskaidrot, ka kāzas drīkst atlikt, bērnu vairs nē.

Papildināts 28.06.2021 12:09:

atilol
Vai nav zināms iemesls Tavam zemajam

amh, vai tas nav saistīts ar iepriekšējo slimošanu? Un kas tika darīts endometrija sakārtošanai? Jautāju, jo pašai 38 gadi un ir bijis SA pagājušgad, amh vēl neesmu pārbaudījusi

Jana_07

Iemesls nav zināms. Ārsti ir izteikuši versiju, ka tas saistìts ar mugurkaula lūzumu bērnībā, ilgajām ārstēšanām, operācijam un rentgeniem.

Kā notiek sakārtošana isti nezinu, taisīja dr.Melka Fodinas IVf Rīga klīnikā. Cik saprotu tad izskrāpē visu endometriju un viss gludi. Pēc operācijas 10 dienas jādzer dufastons, man šodien 10.diena tik. Procedūra iespējams būs jāatkārto, jo efekts nav ilglaicīgs, cik saprotu, taču pēc šīs operācijas kādus 4-6 mēnesus cik saprotu ir labvēlīga vide dzemdē bērna ieņemšanai.

Sūdzibu man īsti nebija pa ginekoloģijas līniju, jo reizes regulāras, sonorāfija laba. Bija citas veselības problēmas un zemo amh atklaja nejauši.

LizzyV

man liekas ka auglība ir tik privāta lieta, jūtu līdzi, ka ir izkladzināts visai ģimenei kura vēl atļaujas tevi nosodīt. ( reāli pretīgi - kauns par viņiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420333