Zems AMH un atlikta grūtniecība

atilol

Slēdza atilol.

follija
Sieviete var viena audzināt bērnu, var vēlāk satikt savu otru pusīti, kurš palīdzetu audzināt bērnu. Vienkārši tāda iespeja tikt pie bērna vēlak var arī nebūt.

Papildināts 28.06.2021 20:29:

follija
Berni, saprotu, atilol nav,

Minētais vīrietis grib radīt bērnus, bet nav ar ko. Viņam mērķis nav papriecāties un pazust,viņš arī grib audzināt savus bērnus. Divi sveši cilvēki tikai dēl bērniem kopā nedzīvos, tas nav iespējams.

Cik sapratu, atiol jau ir vismaz viens bērns.

Dzeerveniite

follija
Viņš ir gatavs arī audzināt. Viņam ir viena meita, bet grib vēl kādu bērnu. Nedzer, nepīpā- tādā ziņā pat veselīgs.

Dzeerveniite

Nu bet kā tu to iedomājies? Viņi dzīvotu kopā tikai tāpēc, ka ir kopējs bērns? Vai katrs pa savām mājām un bērns viesotos? Jo nevar divi cilvēki bez savstarpējām simpātijam ilgi kopā nodzīvot tikai tāpēc, ka ir kopējs bērns!

Papildināts 28.06.2021 21:15:

Kur to vīrieti var apskatīt? varbūt man noderēs. Cik vecs un no kurienes?

Dzeerveniite

follija
Kāpēc jādzīvo kopā?

Nez, Tev vajag vīrieti?

Jā, vajag.

Kāpēc jādzīvo kopā?

Ja kopējs bērns, kuru abi grib audzināt, tad kaut kāds variants ir jaizdomā.

atilol
Lasot Tavu diskusiju, saprotu ,ka esi panikā. Tas ir viens vienīgs izskaidrojums. Nevar būt tā, ka davaj bērnu nākamgad ,šogad nē. Pēc neveiksmīgās EKO procedūras, es sapratu, ka eņģelīts katrai sievietei stāv klāt un neviens bērniņš nenovēlēs savai māmiņai papildus stressus. A varbūt ,ka Tavs dzīvesbiedrs beigās izdomās ,ka arī nākamgad viņš negribēs. Bērns mav manta. Organisms un bērns piesakās tad, kad viņš redz, ka viss ir labi.

Papildināts 28.06.2021 22:27:

Man vīrs pat pateica pēc neveiksmīga transfera - varbūt arī labi, ka mazais nepieteicās. Jo tad mums bija pamatīga bedre dzīvē. Viss itin viss gāja uz leju...es pazaudēju darbu, vīram ļoti maz maksāja. Un izlēmām, iestajamies atkārtoti rindā un mēģināsim dabīgi. Kad mazais gribēs pieteikties, viņš pieteiksies. Pieņemsim es jūtu, ka mazais te pat vien blakus ir, vnk gaida to brīdi, kad paši būsim gatavi un viss. Tu negribi donores olšūnu, bet esi gatavāka adoptēt? Abi varianti ir svešiem bērniem. Vnk Tu iznēsā olšūnu, bet adoptē iespējams jau psiholoģiski salauztu bērnu, jo cik sapratu, ka rinda uz mazuļiem ir drausmigi gara...

Dzeerveniite

follija
Uzraksti man un es pateikšu kā viņu atrast FB

Citronins82

SinchaB
Piekrítu tavam rakstìtam

follija
Es gan nesaprotu izmisumu par katru cenu tikt pie bērna, pat ja bērnu nav. Bērns nav laimes atslēga, nebūs tā, ka ar viņu pēkšņi viena laime. Ja tagad raudi, tas jāsaved kārtībā galva

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420333