Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzvārda maiņa pēc laulībām

irviens

Sveiki!

Vai varat palīdzēt, lūdzu, saprast, kas juridiski un praktiski notiek ar dokumentiem, līgumiem, vienošanās utml. pēc uzvārda maiņas? Saprotu, ka jāmaina pase, autovadītāja apliecība, bankas kartes var nemainīt. Bet kas notiek ar līgumiem vai tamlīdzīgiem dokumentiem? Nu piemēram, man ir noslēgts īres līgums ar veco uzvārdu? Vai tas jāpārslēdz? Kā ar pilnvarām? Ja man ir notariāli apstiprināta pilnvara ar veco uzvārdu, tā zaudē spēku vai man vienkārši visur jānēsā līdzi laulības apliecība?

Kas ar nekustamo īpašumu, zemesgrāmatu?

Paldies!

Banku kartes nemainīju. Kad pienāca laiks, kādu pusgadu iepriekš, brīdināju banku, ka man cits uzvārds.

Uz īres līguma jābūt arī tavam personas kodam. Var klāt pelikt laulību apliecību, kur redzēs, kā " Bērziņa pārvērtusies par Zariņu".

Kas ar nekustamo īpašumu, zemesgrāmatu?
Tur ir valstiskas datu bāzes. Samainīsies, kā tiksi ielikta valsts iedzīvotāju sarakstos automātiski

He-he-he

Patricia L

irviens
Jāmaina vad.apliecība un Id/pase. Bankai iesniegsi jauno dokumentu un laulības apliecību, darbā painformēsi. Es ilgu laiku valkāju līdzi laulības apliecību, kamēr pakāpeniski dati visur nomainījās/nomira dabīgā nāvē/nav aktuāli.Izglītības dokumenti ar veco uzvārdu.

Bankas karti var nemainīt, ja nav veselības apdrošināšanas kartes. Ja uz veselības apdrošināšanas kartes ir jaunais uzvārds, bet bankā vēl vecais- atlīdzību neizmaksās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420353