Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana ar donora spermu

CeribaIr

Sveikas meitenes, vai kāda šo ir veikusi un var padalīties pieredzē? Kā viss izdevās?

Vai varat ieteikt kurā klīnikā labāk veikt, pie kāda ārsta?

Ar kādām izmaksām jārēķinās visam procesam?

Es interesējos AVA Clinic (Vilandes 3). Protams ir jāiet uz vizīti, bet viņi teica, ka Vienas pilnas proceduras cena - no sākuma līdz grūtniecības testam (pozitīvam vai negatīvam) vidēji ir no 3.500 EUR. Varot veikt līdz 50 gadu vecumam.

Vēl esmu tikai pārdomu procesā. Nekad neesmu domājusi, ka nonākšu līdz šim, un ka apsvēršu domu bērniņu audzināt viena (mājoklis ir, finanses kaut kas ir, palīgus pieskatīšanā arī varētu sarunāt).

Ar bijušo vīru bērniņš mums nepieteicās (viņam morfoloģija bija 0%). Man dažādas pārbaudes veica, it kā viss bija kārtībā. Tomēr pēc tam esmu vēl mēģinājusi, bez rezultātiem. Tādēļ uz dabisku procesu vairs īpaši neceru.

Man jau 45 gadi.. Apzinos, ka daudz, bet tā doma neliek mieru.

45 gados būs visdrīzāk vajadzīga ne tikai donora sperma, bet arī donores olšūnas.. tā kā summa "no 3 500 " diezin vai ir adekvāta Tavā gadījumā.. visdrīzāk no 8 000 EUR un uz augšu.

Paskaties jebkuras neauglības klīnikas cenu lapas un piemet vismaz 1,5-2 tk pie procedūras cenas analīzēm un zālēm klāt, tad arī zināsi "aptuveno" summu.

45 gados būs visdrīzāk vajadzīga ne tikai donora sperma, bet arī donores olšūnas..

Šis nav tik viennozīmīgi. Man līdzīgs vecums, viss pat ļoti labi.

Kopumā atbalstu un saprotu lēmumu - lai izdodas!

GribuKartibu
Vai Tavs teikums "viss pat ļoti labi.." nozīmē, ka Tu šobrīd ej MA procesu un Tev ir veiksmīgi apaugļoti un sasaldēti embriji ar savām olšūnām?

Dzeerveniite

CeribaIr
45 gados- nuuu diezgan nereāli... iesaku ziedoto embriju, tad tas izmaksās ap 2000, protams jārēķina vēl vizītes un pārbaudes klāt.

Dzeerveniite

Varbut man mulkigs jautajums, bet kā klinikā daktere zina vai man var izdosies vai nē (kad saki, ka nereali). Vai pabauda olšūnu kvalitāti?

Alija

Man līdzīgs vecums, viss pat ļoti labi.
Tas, kas notiek ovulācija, ko redz USG, vēl nenozīmē, kas viss būtu labi, ja būtu jāpaliek stāvoklī un jāiznēsā vesels bērns.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Dzeerveniite

CeribaIr
Pat ja iegūsi embrijus, šajā vecumā ir ļoti liels DS risks, lai mani palabo, bet nu tas ir tuvu 1:6. Nezinu, kāpēc dr Tev nav visu izstâstījusi,

Dakteriem ir pieredze, ka nekas nesanāk tādā vecumā. Netiek pat līdz dauna sindromam, ir bioķīmiska vai SA labākajā gadījumā.

Papildināts 29.06.2021 20:24:

Olšūnu rezerves daudzām ir labas tādā vecumā, bet kvalitāte parasti atbilst vecumam.

Dzeerveniite
Nezinu, kāpēc dr Tev nav visu izstâstījusi,

Es pie dr vel neesmu bijusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420417