Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana ar donora spermu

CeribaIr

Dzeerveniite

CeribaIr
Ak... nu, kad aiziesi tad arī Tev pateiks, ka diezgan nereāli. Bet, ja ir daudz naudas- vari uzstāt, ka gribi mēğināt. Obligāti jātaisa pgd. Tādā ziņā ivf Rīga labākā

iesaku ziedoto embriju, tad tas izmaksās ap 2000

Nesaprotu, kur varētu būt tā "sāls" izmantot embriju? Tad sanāk, ka no manis pašas bērniņam nebūs nekā? Tā doma ar citu embriju ir izdzīvot grūtniecības procesu un dzemdības? Vai kas cits?

Tad jau prātīgāk iet adopcijas ceļu..

CeribaIr
Domu tikt pie bērnia atbalstu jebkurā vecuma. Tajā klīniā ej labak pie vīrieša daktera. Vinš dos tev iespēju pamēģināt tikt pie sava bērniņa.

dadzite
Tajā klīniā ej labak pie vīrieša daktera. Vinš dos tev iespēju pamēģināt tikt pie sava bērniņa.

Tie tādi nesmieklīgie "jociņi" ?

CeribaIr
Tie nav jociņi. Ir dakteri, kas tādā vecuma negrib vispār stimulēt, ir, kas stimule. Pozitīvus rezultātus gan neesmu dzirdējusi, bet pamēģināt var, varbūt tev sanaks.

zeltenezeltene

CeribaIr
Ja man būtu 45, es laikam mēģinātu donoru embriju. Ok, dns jums nebūs viens, taču to bērniņu būsi iznēsājusi un dzemdējusi. Tavs "līdz kaulam" protams, vienmēr ir laba opcija adoptēt jau dzimušu bērniņu

Dzeerveniite

CeribaIr
Es gribēju rakstīt pgs, ne pgd.

Ğenētiski nebūs, bet viņš būs 9 mēnešus zem Tavas sirds, ar krūti barots- lolots un auklēts- tas taču daudz.

Papildināts 29.06.2021 21:47:

dadzite
Ko Tu biji domājusi ar vīriešu dakteri?

Skatos, ka tajā Ava Clinic jau vienīgā iespēja laikam arī ir tikai iet pie vīrieša- dr. Ļakutins (kurš nodarbojas ar mākslīgo apaugļošanu).

Dzeerveniite
Vīrietis dakteris Ļakutins. Neveiksmīgi un divdomīgi izteicos.

Papildināts 29.06.2021 22:08:

CeribaIr
Ir vēl Dr.Brikune.

Dzeerveniite
Es gribēju rakstīt pgs, ne pgd.

Ok. Redzu iVF Riga lapā ir programmas sievietēm, sadalītas pat pa vecuma grupām.

Programma: Vientuļā sieviete 36-45 g. v., (IVF + PGS un ICSI + PGS). Vientuļā sieviete 46-50 g. v. - šajā grupā jau iet donoru programmas.

Sliecos pieteikties uz vizīti šajā klīnikā. Labprāt gan dzirdētu vēl kādas atsaukmes!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420417