Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana ar donora spermu

CeribaIr

LizzyV

CeribaIr
njā dienzhel tas ir łoti slikts rādītājs diemžēl (( olnīcu rezerves praktiski neesošas.

Papildināts 02.07.2021 16:43:

AVA klīnika man ir teikuši ka rezultātu var gaidīt no min 0.5; EGV klīnikā no 0.20 .... ar 0.02 vienīgā iespēj ir būt stāvoklī ar donores materiālu

IVF Riga uz vizīti jāgaida rindā pusotru mēnesi!

Pierakstījos AvaClinic ātrāk. Paradoksāli, ka sanāks pie tās pašas dakteres, kas man pirms kādiem 8 gadiem ieteica mākslīgo apaugļošanu (jo ar vīru nesanāca), no kā toreiz atteicos, jo toreiz tāda doma nebija pieņemama..

Derpine

CeribaIr
Miiljais cilvek- tev ir 45 (cheeeesmitpieeeeeci!!!!) gadi. Un tu tagad gribi beebiti? Ar ko tu nodarbojies vismaz pedejos 25gadus? Tu laikam neaptver vispar ko noziimee izneesaat beernu un vinju audzinat ( nemaz nerunasim par to ka pati, acimredzami, pat nespej apaugloties bez mediciiniskas iejaukshanaas). Un tu laikam neaptver to zem kadiem riskiem met pati sevi un iespejamo beernu. Un, protams, ka arsti tajaa auglotaaju centraa tev teiks- viss bus zaibis, tik davai pikjo. Taa viniem ir naudas lieta. Nee, es no sirds tev novelu lai tev viss izdodas, bet tas ko tu velies darit ir vnk nepraats. Tak pastav ari taada lieta kaa adopcija.

Derpine

Un tu laikam neaptver to zem kadiem riskiem met pati sevi un iespejamo beernu.

Pastasti sīkāk kādiem konkrētiem riskiem es visus pakļauju? Es labprāt uzzinātu. Jo neesmu jau neko izlēmusi, tikai vēlos izskatīt iespējas.

LizzyV

Derpine mums laikam raksta no tālā PSRS laika )) Kā tur Staļinam iet ?
CeribaIr
Pasaule iet uz priekšu, ārzemju forumos vispār ir atsevišķas lapas tikai ekskluzīvi mammām 45+ un IVF 45+! Mūsdienās ir cita dzīve, neņem galvā šitās babuškas! Jāsaņemās un vari būt lieliska mamma un dzīvot lielisku dzīvi!

CeribaIr
Atkarīgs no tava veselības stāvokļa, kā to panesīsi. Sākumā piekačās ar lielām hormonu devām, ja arī tev savi hormoni būs kārtībā. Dažām organisms to viegli panes, dažām nē. Ja labs veselības stāvoklis, iznēsat bērniņu nav problēmas.Jābūt stipram nierēm, aknam, asinsspiedienam normālam, citām tūskas lielas veidojas, citām varikozas vēnas, gadās arī preeklamsija.

dadzite
Paldies! Šīs nosauktās kaites jau laikam visām var būt, ne tikai tām, kam pāri 40

Par tām hormonu devām es visvairāk baidos. Pārjautāšu dr. Nesaprotu kādēļ būtu jāpiekačā ar lielām hormonu devām, piemēram, ja viss ir no donoriem, t.i., ja savas olšūnas nav.

CeribaIr
Nu man ir daudz bloķējošās potes bijušas un pa virsu kaudze hormonu. Pie Brikunes arī esmu bijusi un blokējošo poti dabūjusi.

LizzyV
Protams, ka lapas 45+ ir, jo paliek arvien vairāk dāmu, kurām nav ko darīt 45 gados, tas ir tīrs bizness un marketings, skaidrs, ka tas ņems nost gadus no dzīves, veselīgi MA nav nekādā vecumā, bet nu 40+ tā jau ir ārkārtīgi neveselīga un veselībai nodara kaitējumu.

Papildināts 02.07.2021 19:15:

Autorei iesaku domāt ar galvu un aizņemt sevi kā savadāk

Daiginja1
skaidrs, ka tas ņems nost gadus no dzīves, veselīgi MA nav nekādā vecumā, bet nu 40+ tā jau ir ārkārtīgi neveselīga un veselībai nodara kaitējumu.

Kādu kaitējumu tieši tas nodara? Kur ir tādi reāli pamatojumi?

Ir arī rakstīts, ka dzemdējot lielāka vecumā, tieši pagarina dzīves ilgumu, jo organisms atjaunojas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420417