Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana ar donora spermu

CeribaIr

Nesaprotu kāda ir atšķirība starp:

"Donora olšūna – donora sperma" un Embrija adopcija ? Beigu beigās tāpat ir "adoptēts embrijs"?

ss_ss

CeribaIr
Nu donorus Tu varēsi piemeklēt pēc savas un "partnera" līdzības,vēlamajiem parametriem. Adoptēts embrijs ir,es saprotu,jau gatavs embrijs,kas palicis pāri kādam pārim no saviem procesiem. Pieredzējušākas meitenes,labojiet mani,ja ne tā izteicos.

Dzeerveniite

CeribaIr
Par tiem 2000 ir jau gatavs embrijs un tur neko nevar izvēlēties, bet, ja ņem donores olšūnas, tad vari izvēlēties donores matu krāsu, acu krāsu , asins grupu utt

CeribaIr
Veicu maksligo apauglosanu ar donora spermu. Izvelejos lidzigu vira parametriem-asinsgrupa, matu, acu krasa, augums. Rezultaats- aukleeju nu jau 6 nedeljas fantastiisku, veseliigu deelinju. Cels lidz tam aizneema kadus 3 gadus. Bija tasiti gan ivf procesi ar svaigu manu olsunas embriju un vienu saldeetu. Un veiktas kadas 7 inseminacijas. Man 35 gadi. No veselibas problemaam endometroze un paraak aktivas killer shuunas. Iesaku kliniku Embrions. Viss kopaa izmaksaaja padaudz, bet tik pat labi viss var buut daudz leetak, ja sanaak ar pirmo reizi.

Papildināts 10.07.2021 16:27:

Un nekaa taada traka nebija no tiem hormoniem. Pati izgaaju tam cauri divas reizes un viss kaartiibaa. Dziiva, vesela un nekadas izmainas savaa veseliiba nemaniiju un nemanu tagad. Viss kas bija pirms taam arii palika savas vietas, nekas jauns neizauga. Taa kaa shie teksti par to, lai domaa kadus hormonus sev kachaa utt, pienemu ka raksta tikai taas kuras nav izgajusas tam cauri un kuram sanak tikt pie berna vieglaa celjaa. Sieviete, kura veelaas tikt pie berna ir gatava uz visu. Labak meginajat to dariit tagad, kamer veel iespeja izneesaat beernu un lidzekli to atlauj, jo pec tam buus jau par veelu un domasiet, ka tomer bija jamegina kad vel vareja.

Papildināts 10.07.2021 16:30:

Taa pat arii ja ir problemas ar olsuna noteikti var iet pec donores/donora programmas. Taa pat tas buus Jusu bernins. Tagad skatos, kaa viirs aukleejas ar mazo, nevienaa momentaa nevaretu padomat, ka tas genetiski nav vina.

Piparkuucinja
Labdien, mani tāds netaktisks jautājums urda – vai plānojat kādreiz savam jaunietim izstāstīt viņa izcelsmi?

Jana_07

Piparkuucinja
Prieks, ka Jums galu galā ir veiksmīgs rezultāts! Vai tie neveiksmīgie pirms tam bija ar vīra spermu?

Piparkuucinja

Man liels prieks par jums! Paldies par iedrošināšanu!

Man arī prātā rosas doma, ko tās māmiņas saka saviem bērniem (un arī apkārtējiem), kas jautā, kas ir/ k ur ir bērna tēvs. Un olšūnas donores gadījumā, pat arī māte ğenētiski ir cita. Un emvrija adopcijas gadījumā arī nekādas līdzības, iespejams, nav.

Varbūt to arī slēpj no bērna un nav nemaz tik būtiski.?

Geinsbura
Nee, neplanojam to dariit, jo uzskatu, ka tas nav nepieciesams un pilnigi lieka informaacija beernam. Uzskatu, ka teevs ir tas, kas ir bijis vienmer klaat un uzaudzinaajis. Tapec arii izvelejos donoru tuvu viira parametriem.

Jana_07
Ieprieksejas reizes arii bija visas ar donoru, jo viiram diemzhel atklajas azospermija-pilnigi sterils. Sii bija otraa grutnieciba,pirmaa beidzas ar MA kas bija arii ar donoru.

CeribaIr
Es domaju, ka tas nav butiski. Cik daudz bernu nav liidzigs saviem vecakiem un nevienam nerodas jautaajums, kapec nav lidziiba. Geeni meedz but dazhaadi. Musu noslepumu nezina neviens, tikai mes divi, bet apkarteji visu laiku saskata berna liidzibu ar viiru, mees tikai ar viiru par to pasmaidam. Taa kaa katrs redz to ko grib redzeet. Es domaju par to galigi nav jauztraucas. Es, piemeram, tuvaakajaa laikaa kad atkopsos planoju meginajat tikt pie otra beernina. Vienigi zheel ka tas pats donors nav vairs pieejams.

Papildināts 16.07.2021 21:57:

Iespejams vienigo info ko deelins uzzinaas kad bus vecaks ir tas, ka dakteri ir paliidzejusi ar vina ienemsanu, bet arii nav fakts. Un ja godigi, tas, ka viirs nav genetiski teevs pat aizmirstas un vnk saac ticeet ka bernins ir no vina un tadas domas pat neienak vairs praataa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420417