Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CE eksāmenu rezultāti

Upene

adatainis

Man savulaik bija izvēle - Rozentāļi vai matemātika. Sapnis bija arhitektūra, kas apvienotu abus. Beigās aizgāju pa mazākās pretestības ceļu: matemātiku un datorus. Sanāca ne šis, ne tas.

Papildināts 30.06.2021 19:50:

Beigās dzīvē tomēr pašmācības ceļā apguvu to, kas patika: maketētājs, datorgrafiķis. Toreiz jau skolu tādu nebija.

Hipotenuza

vai kautkur ir pieejamas ''pareizās atbildes"" ?? man gribētos 2021 g matematikas CE 12 kl C sadaļas beidzamājam uzdevumam redzēt autora iecerēto variantu vai to gimnazistu versijas kas ''uzlauza prolblemu''--- esmu vnk sajūsmā par šo ..... ((6 gadu laikā pirmais interesantais uzdevums kurs kaukādam minimālam radošumam un improvizēšanai dod iespēju izpausties))

Atrisināt sistēmu {{{ (x-y)^3 = x-y ; (x-1)^2= y^2 }}}

Ir ļoti kaitīgi neiet uz balli, ja ļoti gribas!

Četri vēji

vai kautkur ir pieejamas ''pareizās atbildes"" ?
Publiski nav.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Lndskrn
šī pārākuma izjūta
Tā nav pārākuma izjūta, bet vienkārša realitāte. Nu pamēģini pati parisināt tos CE matemātikā, būsi pārsteigta, cik bezgala vienkārši ir dabūt tos 5% (par augstiem konkurētspējīgiem % ir cits stāsts). Pērn es to pamēģināju (vidusskolu esmu beigusi 70. gados un tālākā izglītība dziļi humanitāra, cik nu drusku atsvaidzināju dēla skolas laikā, bet tas jau arī pagātnē). Tiku līdz kaut kādiem padsmit % un metu mieru (nepabeidzot pat pusi). Tad saki, lūdzu, ko tieši visu mācību gadu ir darījis (jeb pareizāk - nedarījis) skolēns, kurš tos nelaimīgos 5% nespēj salasīt savu konkrēto mācību nobeigumā?

adatainis

Observer
nu, ja - par pirmo daļu (25 uzdevumi - 25 punkti no 65) var dabūt 38% Par katru pareizi atrisinātu pirmās daļas uzdevumu - 1.52%, tas nozīmē, ka ir jāatrisina 4 uzdevumi, lai pārsniegtu 5%

1., 3., 4., 5. uzdevumu vakar atrisināja mans 6. klases beidzējs (saknes vilkt viņiem gan nemāca, bet es kaut kad pasen stāstīju, kas tas ir).

No formulas izteikt kādu vērtību - tas vispār ir sviests. Tur pat nekas nav jāzin.

Papildināts 02.07.2021 09:47:

Un šis teikums no uzdevumu lapas: " Visa eksāmena laikā atļauts izmantot pirms eksāmena izsniegto formulu lapu."!!

Četri vēji

Par katru pareizi atrisinātu pirmās daļas uzdevumu - 1.52%, tas nozīmē, ka ir jāatrisina 4 uzdevumi, lai pārsniegtu 5%
Un vēl daļai ir jau gatavas atbildes priekšā. Nepaskatījos, vai matemātiski tos 5% nevar dabūt, vienkārši visos piemēros apvelkot, piemēram, burtu A.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Tad kāda jēga vispār tam eksāmenam? Tā taču ir bezgalība zināšanās starp tiem 5 % un tiem, kas saņem pāri 90 %.

Someone30
Labs jautājums. Pieļauju, ka tiem, kam matemātikas CE vajag tālākām mācībām nopietnā augstskolā, jau būs konkurss, kur skatīsies % un ar 5% galīgi nepietiks. Kāpēc latiņa tiiik zemu? Nu laikam lai tas nenolikušo skaits nebūtu vēl lielāks (un pat jau ar šo smieklīgo latiņu, kā redzams, daži vecāki sašūt par izteikto neizpratni - kā iespējams nenolikt).

adatainis
Mēs mājās šogad kašķējāmies par 1. ģimnāzijas absolūti snobisko attieksmi. Vīrs:"Kā, tā var? Kas tās par prasībām? Kāpēc tas viss atšķiras no skolas programmas?"
Neatšķiras. Es neko bērnam nemācīju pēdējos 3,5 gadus, kopš ieliku privātskolā, kuru visi dienesti pēc kārtas "kratīja" par katru nepareizi sastādītu papīru un katru "ne tā" izņemtu tēmu. Kamēr Rīgas Teikas vidusskolā pirms tam "māva" tā, ka vispār neko matemātikā nemācīja un mierīgi pat nepieminēja daudzas tēmas, kuras bija / ir joprojām programmā.

Tā kā mums sagadījās iet cauri kārtējam privātskolas akreditācijas procesam (tie regulāri jāiet visām skolām, "valsts" tajā skaitā) un es redzēju, kā tas notiek un ko tur prasa un skatās, atļaušos pateikt, ka RTV 100% neizietu akreditāciju, ja viņus "pakratītu" kaut par 50% tā, kā "kratīja" privātskolu. /Un 1. ģimnāzijai arī klātos "plāni". Varu pa konkrētiem punktiem /

Hipotenuza
Ierakstīju tev šo to par šo uzdevumu citā tēmā.

adatainis

DaigaR
es zinu, ka neatšķiras. Pati skatījos programmu, jo kaut kādā brīdī noķēru šoku. Skolā visām (95%) tēmām beigās pieķērās, bet ļoti prastā līmenī "priekš visiem"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420429