Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CE eksāmenu rezultāti

Upene

lasu un ar nostaļgiju atceros savu 8-gadīgo 1970-1973/74 -- veco smago (tehniķu) programmu 8-gadīgajām pamaskolām -- vnk esence -- bez pārgudras terminoloģijas bet akadēmiska dziļuma un plašuma kopskats un pamata instrumenti matematiskajam aparātam (( tas ko un kā šodien (ne)māca vnk besī )--

{{{pa manam te ir pamaskolas minimums}}}} --- minimums par kuru vnk nedrīkst nezināt beidzot pamatskolu Informācija pārdomām --ne zubrīšanai bet redzeslokam ---savu secinājumu izdarīšanai lai mūža garumā pastavīgi pēc vajadzības pētītu problemas un savus risinājumus generētu ))

Высшая математика для чайников, или с чего начать?

http://mathprofi.ru/matematika_dlya_chainikov.html

==============================================

=======================================

Кратчайший курс школьной математики

Где мы повторим именно то, что потребуется в высшей математике! Уникально кратко и уникально полезно! Доступна веб версия курса, а также pdf-книга.

...Есть?

Что дальше?

Дальше целесообразно изучить/повторить основы «трёх китов» высшей математики:

алгебры (статьи о множествах и уравнениях);

аналитической геометрии (вводный урок о векторах);

математического анализа (пределы, производные и упомянутая статья о графиках).

После чего можно смело приступать к другим урокам

shit transit gloria mundi

Vai ir kas zināms par šī gada optimālā līmeņa (angļu valoda, matemātika, latviešu valoda) eksāmenu rezultātiem: kad un kur būs apskatāmi?

tici man. es stāstu pasaciņas.

Katram savs

DaigaR
Paskaties, kur es ieliku risinājumu pie kopīgās risināšanas, tur 2) variantam beigās sanāk:
Tur kaut kas izdzēsts?

pumpucis

Dēls teica, ka logiski spriežot ātri nebūšot, jo vispirms labos 12-tos. Viņam vienalga kādi rezultāti, nolicis esot, t.i. tāpat neko mainīt vairs nevar. Ceru ka latvija.lv būs vēlāk dati.

P.S. Cik apmierināti ar bioloģijas novirzienu? Man jādoma uz kuru skolu nākamgad jaunākais startēs.

pumpucis

Uzzini skolā, kas nākamgad 10. klasi mācīs! Skolotāja Petere vai tas skolotājs, kas manam dēlam? Ja skolotāja Petere (un pārējos priekšmetos arī paveicas ar jēdzīgajiem skolotājiem), tad droši stājieties. Ja tas skolotājs-vīrietis, kas manam dēlam, tad nekādā gadījumā.

Tur romānus var rakstīt, cik bezjēdzīgs, nespējīgs un glups šis akadēmiski cienījamais cilvēks ir vidusskolas pedagoga lomā. Zini, ir tādi cilvēki, kas var mēnešiem tirpināt kaut kādas detaļas un muldamjautājumus, bet strukturālas un svarīgas zināšanu jomas pieminēt tik garāmejot. Ne programma, ne metodika, kaut kāda muļļāšanās un haotiska mētāšanās. Tas cilvēks neiegulda sevi šajā darbā pat minimālā līmenī. Pat pārbaudes darbos tiek uzdoti jau uzdevumi.lv gatavie materiāli. Un divu gadu laikā nav palicis ne par mata tiesu labāk.

Tuvākā līdzība ir pamatskolas līmeņa sociālo zinību stundas ar bezjēdzīgiem mājasdarbiem - kaut kas jāuzzīmē, kaut kādi testiņi jāpapilda, bet kopējo sapratni tas nerada un zināšanas arī nevairo. Lai man piedod sociālo zinību skolotāji, taču vairumā skolu tas nav jēdzīgs priekšmets, vien zemē nomests laiks.

Skolas vadībai nav kur likties (skolotāji rindā uz šo vakanci nestāv) un vienīgais ieteikums īsumā ir šāds - jaunieši, runājiet ar skolotāju, iemāciet viņam mācīt.

Dēls teica, ka šogad Petere aizvietoja - klasē lielākā daļa sabēdājās, kad izrādījās, ka tas tikai uz dažām stundām. Teica, ka beidzot bioloģijā mācīja par tēmu un normālā līmenī. Diemžēl panākt, lai viņus māca Petere, nevar.

Nākamgad daudzi no klases apmeklēs bioloģijas kursus un nodarbosies ar pašmācību, citādi cerību puslīdz labi nokārtot bioloģijas eksāmenu nav.

Puika dusmīgs. Viņš nāk no draudzīgas, bet mācību zinā visnotaļ viduvējas pamatskolas un savā klasē bija starp centīgajiem, bet ne tuvu teicamnieks. Tika gan ĀVĢ, gan RVVĢ, gan RAĢ, gan vēl vairākās skolās, taču izpētot iepriekšējo gadu centralizēto eksāmenu rezultātus un atsauksmes, secināja, ka 64. arī ļoti labs līmenis, turklāt gados jauns pasniedzēju kolektīvs un patīkami draudzīga vide. Bioloģija diemžēl nav vienīgais akmens dārziņā, tā kā viss ir ļoti atkarīgs no tā, kuru konkrēto pedagogu klasei iedala. Tāda, lūk, neveiksmīga loterija.

pumpucis

Manējais ar savu novirzienu apmierināts. kad prasīju par bioloģiju (būs nākamgad) zināja tik par sievieškārtas skolotāju, tā esot OK. Jāskatās ĀVĢ.

pumpucis
Sievieškārtas skolotāja ir tā pati skolotāja Petere. Ne tikai OK, bet izcila, patiešām. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties šo skolu.

Diemžēl saistībā ar kompetencēm tika pieņemts vēl viens skolotājs - ar akadēmiskiem tituliem, bet no skolotāja tur ir tikai nosaukums un manējam uz visiem 3 gadiem iedalīts šis.

Tā kā jājautā skolā, kurš tieši pedagogs tiks iedalīts nākamgada bioloģijas/ķīmijas virzienam, ja skola saka, ka Petere, tad avanti!

Daži citi dēla klasesbiedri aizgāja uz AVĢ, salīdzinājām, mācību līmenis krietni augstāks. Taču mācību vide vēl aizvien draudzīgāka un patīkamāka, tāpat skolotāju attieksme cieņpilnāka 64-ajā. Un vesela, netraumēta psihe, tas arī ir ļoti būtiski.

Sakura

Šeit var jauki apskatīt un salīdzināt šī gada CE rezultātus

https://eksameni.schooliowp.com

Sakura
Pērnā (20./21.m.g.), šī gada rezultāti būs zināmi tik jūnija beigās

Sakura

Oj, tiešām pērnā gada

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420429