Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CE eksāmenu rezultāti

Upene

Ja kāds vēl nezin, tad rezultāti ir šodien redzami www.latvija.lv

Manējais piedalījās 12.klases angļu val eksāmena eksperimentā (11.klase), skatos, ka es kā nepilngadīgā vecāks redzu rezultātus savā profilā (E-pakalpojums Mani dati izglītības reģistros).

Četri vēji

12.klases angļu val eksāmena eksperimentā (11.klase)
Īstenībā tas nav eksperiments, bet jau pa īstam. Jo ir daļa bērnu, kas kārto optimālo līmeni, kuru var kārtot jau 11.klasē. Pieejamie eksāmeni ir svešvaloda, matemātika, latviešu valoda. Ja kurss ir beidzies, tad to izdara jau 11.klasē, tā atslogojot sevi 12.klasē. Var, protams, kārtot optimālo un nākamā gadā padziļināto. Padziļinātie gan pieejami tikai 12.klasē.

Pēc jaunās sistēmas katram vidusskolēnam jānokārto svešvaloda, matemātika, latviešu valoda vismaz optimālajā līmenī, papildus divi eksāmeni padziļinātajā līmenī. Ja padziļinātos izvēlas kārtot nosauktajos priekšmetos, tad optimālo nav jākārto (bet nav aizliegts to darīt, ja vēlas), rezultātā bērnam pietiek ar 3 eksāmeniem. Ja padziļinātie ir citos priekšmetos, tad kopā var būt 5 kārtojami valsts pārbaudes darbi (normatīvos dokumentos tos pat nesauc vairs par eksāmeniem).

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
Mana bērna skolā to vairāk kā izmēğinājuma eksāmenu uztvēra - angļu val. skolotāja izvēlējās 3 (viņasprāt) labākos no klases un piedāvāja likt šo exi ar domu, lai pamēğina un tad nākošgad iet uz padziļināto.

Četri vēji
Vai zināms cik punktu (%) vajag, lai eksāmens optimālajā līmenī 11.klasē skaitītos nokārtots?

lauvux

Vajadzētu būt vēl pa vecam - 5%, ar nākamo gadu latiņa celsies.

Upene

Li
TAs attiecas tikai uz B2 līmeņa piešķiršanu svešvalodā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420429