Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolas soma

shashliks

shashliks

Parunājam par skolas somām? Kādas saviem bērniem šogad pirksiet? Man pirmais bērns pirmā klasē, pieredzes nav nekādas.

M & M

Arī tas pats.

Interneta piedāvājumu izskatīju, iesim piemērīt uz vietas kādā no veikaliem... kastveidīgās, nezinu vai bērnam patīk, bet man personīgi ne, kā arī tās ir smagas, ņemot vērā pirmklasnieka mazo augumu- pat neizskatīsim variantu. Iepatikās bebag... tad redzēs...

Nu ja bērnam paredzēts ilgstoša pārvietošanās ar to somu, tad var meklēt un tērēt naudu kaut kam super ergonomiskam. Bet lielai daļai pirmajās klasēs somas pastaipa vecāki vai ved savas atvases ar auto uz skolu. Un tad labāk ir vienkārši pirkt tādu, lai bērnam pašam patīk un ir prieks

Eliiina

Man šogad otrais pirmklasnieks. Nopirku herlitz bebag. Ērta,viegla un neizskatās pēc kastes.https://mobile.220.lv/lv/skolas-somas/mugursoma-herlitz-bebag-airgo-camouflage-boay-50015146?id=5594036

Jorka

Puikam sūtīju no https://www.schulranzen.com , ņēmu MCNeil, man tās kastveidīgās gan patīk, mazāk saņurkā visu. Penāļi ar labāki, ja visu var samet ātri, jo nav laika likt katru zīmiliti savā vietā. Man nākamgad ar pirmklasniece, jāsāk domāt par somu. Svars noteikti zem kg jāskatās.

Melora

Man tūlīt jau trešais skolnieks. Visiem Topgal somas, jo ergonomiskas, ilgspēlējošas un košas, bērniem patīk un kabatas un nodalījumi ir reāli labi. Vienīgais mīnuss cena

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Indza

Abiem Topgal kopš pirmās klases. Teicama kvalitāte. Lētas nav, toties kvalitāte teicama. Man gadījušies bērni kuriem nevajag jaunu somu katru mācību gadu. Dēls ar savu 4 gadus staigāja, meitai būs otrais gads. Tātad ilgtermiņā atmaksājas.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Malviine

Man divi skolnieki. Abi gāja ar Bebag Airgo somām no 1-4 klasei. Somas izturīgas, bērniem payika. Pēc 4 gadu lietošanas defektu nekādu. Varu nodot tālāk citiem skolnieciņiem. Piektajā klasē jau pirku jaunas somas, jo tās bija vienkārši apnikušas.

Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?”
Sivēns atbildēja: “Šodiena”
Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Šodien piemērīja dažAs somas! Bebag- lielāka par bērnu Tad normāli pirmajai klasei? Jo plānojam uz vairāk kĀ vienu gadu pirkt!!
kur uz vietas ir apskatāmas un piemēramas somas?

Tēmas iespaidā pasūtīju meitai Topgal somu. Izvēlējās ar kaķi .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420439