Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolas soma

shashliks

Indza

Dzervene
Grāmatnīcās ir skolas somas, galantērijas preču veikalos, bērnu preču veikalos. Tā, ka vienā veikalā zīmoli būs pārstāvēti plašā izvēlē, tā gan droši vien nebūs. Saviem bērniem somas pirku https://www.rimcimci.lv/lv/ Tas ir internetveikals, bet var arī uz vietas aizbraukt paskatīties interesējošos modeļus.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Anahita

Savam pirmklasniekam pasūtīju Herlitz be bag somu.

kapibara

Man šogad arī pirmklasnieks mājās (divi jau skolu beiguši).

Skatos uz Topgal somam , jo ar tam ir laba pieredze.

Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

deira

Man patīk atkal tās kastveidīgās bērniem pirmajās klasēs. Zinot, ka man dēliem ne sevišķi ir tā apziņa ka somā viss jauki un skaisti pēc stundām jāsaliek, tad tādā kā kastē saliek visu vienuviet un prom no stundām. Tad viss arī nesaņurkājas. Jā, es zinu ka var mācīt kurā rāvējslēdža nodalījumā ko kā likt mājās esot, bet sķiet bērnam skolā arī ir vieglāk. Atver vienu lielu nodalījumu un skaidri redz kas ir paņemts līdzi un kas varbūt piemirsies. Atkrīt meklēšana pa daudzajām rāvēju kabatām. Jā, mazajā kabatiņā var iemācīt ka tur vienmēr tiek turētas šķēres, līmeszīmulis bet citās daudzajās kabatiņās ko tad lai liek? Tāpat vēlākās klasēs pāriet uz somu kur viens liels nodalījums un tur arī visu saliek. Es vados pēc tā, ka zinot ka bērns pēc stundām vēl vēlas paklačot ar draugiem, jāsavāc tā jau ir savs galds, tad attiecīgi visu saliek vienā "kastē" un maz vairs raižu par savu mantu loģistiku pa somas kabatām.

Kaapurs

no maniem 3 ''kaste'' bija tikai vecākajai. diezgan masīvi izskatījās, bet iekārtojums patika. mīnuss izrādījās tas, ka daži dauzonīgi klasesbiedri pagarinātās grupas laikā bija izdomājuši palēkāt pa somu rindu. rezultātā ''kastes'' konstrukcija tika sabojāta.

Nopirkām beigās herlitz kastveidīgo somu. Gadījās atlaide, dēlam patika un ņēmām ciet. Un priekš viņa - ideāli uz augumu, nav pa lielu vai mazu.

Bijām piemērīt bebag - nu varbūt uz 3 klasi, jo nejēgā liela mūsu pirmklasniekam (mazs augumā), lai cik arī man viņa likās forša. Par kārtību somā nesatraucos, jo kārtīgs zellis patrāpījies!

Anahita

Dzervene
Cik bērns garš?

Anahita
Nav sen mērīts bet varētu būt līdz 126 cm.

Pulss

Man pirmklasnieks. Nopirkām jau Herlitz Ultra Light.

Anahita

Dzervene
Mans 128 cm. Ceru, ka derēs soma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420439