Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolas soma

shashliks

Amnesia

Vienam bērnam bija Be bag- 3 gadus nostaigāja, tad pirku citu, jo likās, ka par mazu jau. Bet nokalpoja ļoti labi, bez defektiem. Tagad otram būs "kastes" soma, jo gadījās uz atlaidi par ļoti labi cenu dabūt dārgā gala somu ar penāli, sporta maisu, maciņu un vēl kaut kādu otru penāli.

Upene

Man sīcis 130 cm, bet izteikti slaids. Izmērījāmies veikalā visu ko, beigās Topgal un Bebag bija pāri dibenam. Pārāk garas mugurā. Un nedomāju, ka pirmklasnieks normāli tiks galā ar 3 nodarījumiem.

Lielā Herlitz Loop šķita pārāk koferīga un liela.

Izmērījāmies visu ko, palikām pie Herlitz Ultra light. Nav nemērā smaga - 700 g, labi pieguļ mugurai, nesēžas uz dibena virsū, ir krūšu siksniņ, pārskatāma iekša.

Un nav tik cieta kā lielā kaste - pat ja kāds uzlec.

Papildināts 18.07.2021 16:50:

sirdspukstiņš

Pirms 4 gadiem savējam pirmklasniekam nopirkām Herlitz be bag-iturīgāku somu pagaidām neesam atraduši(uz priekšu dzīvē gan jau vēl būs)

Skatījāmies lai uz bērna nebūtu milzīga-puika 1.klas'garumā bija 2.no beigām,arī pasīks(ko nevar teikt tagad)

Pilnīgs NĒ bija par kastveidīgām-likās kkas nenormāli liels uz mana bērna...pašai nepatīk

Lai nebūtu nez cik n-tās kabatas=apmaldīsies tajā visā

Lai būtu siksna uz krūtīm

Lai būtu polsterēta mugura,siksna.

Nākošgad jāņem cita,kaut šī ir ļoti laba(vrb oranžā maliņa palikusi bālāka,iekškabatiņa ar sietiņu ir izbakstīta ar šķērēm),jo čalis jau ir pusaudzis un ar mašīnu uz somas nestaigās(kaut tagad vēl labprāt ar džekiem ņemās pa smilšu kaudzi un spēlē kariņus ar pistolītēm un automātiem )

Iesaku-ja kāds ir uzmetis aci uz šo somu

Pirkām FREKO uz atlaidēm+2 gadu garantija(nebija jāpielieto)

Par mazu 4.klasē galīgi nebija,jo grāmatu salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem kļuva mazāk-jaunā izglītības programma

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

_Aronia_

Manējiem sākumskolā bija DerDieDas. Izgāja/ vēl iet viens visu sākumskolu un atdevām " uz laukiem", jo laikam jau nenonēsājamas.

Super viegla, aug līdzi bērnam, penālis, mape jau komplektā.

Upene
Puiks izvēlēljās tieši šādu somu kā bildē. Vēl trāpījās ļoti laba atlaide, ja nu gadījumā otrajā klasē būs palikusi par mazu vai vēl kas noticis, nebūs žēl, ka jāpērk cita!

Upene

Dzervene Es jau beigās padomāju, nu ko tur ņemties, nepērku visam mūžam. Kad tad vēl tās bērnišķīgās somas, ja ne tagad. Cenas ziņā tak 1 gājiens uz Maximu. Ja nepatiks, nākamgad paņems citu.

Papildināts 19.07.2021 14:54:

Un mugurai kā reiz laba.

Upene
Es pat teiktu, ka dizaina ziņā nav nemaz tik bērnišķīga šī soma... vienkārša, tik tas, ka nedaudz kantaina... bet tā ir Ok.

Manèjai ir Lego mazā (vieglā) soma. Iet pati no skolas uz pulciņu un tad màjās. Tāpēc svarīgs svars (860), platās lences, ko var saāķēt, lai vieglàk. Stingra mugura. Sporta maisiņs piestiprināms uz somas. Kabata dzērienam, kabata ēdienkastītei, kabata penālim un vēl kabata, kur ir salvetītes u.tml. Problēma tà, ka skola pieprasa lielos ātršuvējus - t.i. mapes, kur liek A4 materiālus. Parastie platsmasas, ar caurspīdīgu priekšu ļoti labi somà ieiet, bet bērnam vajag kartona, kas ir lieli un tie stūri nolokas. Bet es labàk nopērku tos jaunus, kā bērnam lielu somu. Un manējā bija maza skolai sākoties. Standarta somās bija kà gliemezis ar màju. Katrā ziņā rekomendēju, kvalitāte arī ļoti laba.

Tagad sāks 4.klasi. Ir jau iegādāta lielàka. 4you. Bet šo Lego vēl prom neatdevu, ja nu atzīs, ka jaunā tomēr par smagu, lielu utt.

Papildināts 20.07.2021 12:06:

Manai tā Lego ļoti līdziga Upenes somai. Man (pec pieredzes ar 3 skolniekiem) liekas, ka ideāla forma.

Papildināts 20.07.2021 12:11:

Un jà, skatījos, lai soma būtu ar platsmasas apakšu. Protams, tas nedaudz palielina svaru. Bet mums tas svarīgi, jo treniņi ilgstosi notiek ārā, kur somas liek pie stadiona sētas. Pieļauju, ka citiem bērniem skolā soma uz āķīša pie sola, pa ceļam trolejbusā netiek zemē likta utt. Un tas nav aktuāli.

Elza

Man jaunietis šogad skolu beigs, un pa visu skolas laiku viņam ir bijušas 2 Topgal somas, pie tam pirmā pēc 6. skolas gada vienkārši tika nomainīta, jo bija apnikusi. Atdevām kaimiņu bērnam, kas vēl 2 gadus to lietoja uz skolu un pēc tam kā treniņu somu trieca. Pa vidu, ap klasi 8., bija nopelnita dāvanā par kaut kādu skolas pasākumu Herlitz pusaudžu sērijas soma. Smuka bez gala, bet lences no somas izplīsa jau dažus mēnešus vēlāk, tieši šuvuma vietā sašķida somas materiāls.

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Avatārs

Mans ies skolā tikai nākamgad, bet jau tagad zinu, ka ļaušu izvēlēties starp Herlitz somām ar sprādzi. Herlitz pirkām vecākai meitai, tad tā bija kosmosa cena, kas atmaksājās ar uzviju. Meita nostaigāja 4 gadus (no 1.-4.klasei, pēc tam palika pa mazu), tad glabājām otrai meitai, tā arī nostaigāja 4 gadus. Tad atdevām cālī, jo somai nekādas vainas, žēl mest ārā, bet puikam vairs neglabājām, jo bija rozā krāsā ar raibām puķēm. Patīk, ka ir cietais dibens, jo mūsu skolā somas bija jāliek uz grīdas. Man patīk arī Topgal, bet nepirksim, jo rāvējslēdzēji, un pēc daudzu mugursomu lietošanas pieredzes zinu, ka somai nebūs nekādas vainas, bet labi, ja gadu izturēs rāvējslēdzējs. Ja pirktu uz gadu, tad OK, bet gribas, lai nostaigā 4 gadus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420439