Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas tas bija?!

Valencia

Valencia

Sveikas!

Kamēr gaidu vizīti pie ārsta, ceru uz kādu padomu, skaidrojumu no tiem, kas vairāk pieredzējuši šajās lietās.

Jau kādu laiku cenšamies ieņemt mazo, pagaidām diemžēl nesekmīgi. Menstruācijām bija jāsākas pirmdien (28.06), tajā vakarā sākās brūngana smērēšanās, kas ilga līdz otrdienas vakaram. Otrdien un trešdien no rīta uztaisīju testu, bija redzama ļiti blāva otrā svītriņa. Sieviete tipiskā - nenocietos, un trešdien aizskrēju uz Gulbi. HCG 10,3. Nodevu arī šodien HCG - nu jau vairs tikai 5

Papildināts 02.07.2021 17:58:

ar kko skaitlis.. Skaidrs, ka tātad nekā nebūs. Bet kas tas bija?? Vai varētu būt, ka kaut kas bija, bet līdz galam neiedzīvojās?

sunny droplet

Tā notiek bieži. Bija un izbija. Diemžēl.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Dzeerveniite

Bioķīmiskā grūtniecība.

Ko nozīmē biokimiskā gr.? Nekad neesmu sapratusi

Jasmiins

MaminaE
Olsuna apauglojas, bet dabiga atlase saka, ka nebus nekas labs. Sakas MR. Ja netestetos, nemaz nepamanitu.

Valencia

Zini kā es to uztvēru?

Kā pierādījumu, ka es varu, ka tas var notikt!, un nākošās mr sagaidot ar smaidu, ka centīšos atkal!

Valencia

Paldies par atbildēm!

Milliiys
Protams, galvā ir jautājumi par to, kāpēc tā diez notika, kas nav kārtībā, ko, iespējams, vajadzētu pārbaudīt utt. Bet centīšos to uztvert, saglabājot optimismu. Tas vismaz nozīmē (es ceru), ka esam auglīgi un viss notiks.

Valencia

Manā gadījumā ir problēmas ar progesteronu, tas ir jāuztur ar zālēm.

Vajag uzprasīties uz analīzēm, izrunāt šo ar savu dakteri.

...bet reiz, arī meklējot atbildes un domājot par šo, izlasīju - ka organisms ir izgājis tam cauri un sagatavojies, lai nākošreiz zinātu, kas jādara

Valencia

Milliiys

Tieši iepriekšējā ciklā nodevu analīzes, ko ārsts bija nozīmējis. Cikla 22. dienā nodevu PG, rādītājs bija labs - 49.

Bet ar visiem analīžu rezultātiem vēl tikai došos pie ārsta. Tad nu pie reizes varēšu pastāstīt arī par šo gadījumu..

Valencia

Tas jau ir labs, 49! Man augstāk par 24 nav bijis...arī došos pie ārsta, lai kārtīgi iztaujātu un noskaidrotu., ko kā labāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420539