Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurā dienā notikusi ovulācija?

Lapsasmasa

Sveikas!

Pirmais cikls, kurā izmantoju ovulācijas testus, lai saprastu, kad ir ovulācija. Pēc instrukcijas ovulācija notiek 24-36 h pēc pozitīva ovulācijas testa. Varbūt kāda var labāk izskaidrot, vai ovulācija notikusi 08.07.vai 09.07., kad jau otrā svītriņa paliek gaišāka. Vai tomēr tajā 07.07.? Vieglas sāpes vēdera lejasdaļā jutu 07.07., bet 08.07.jau vairs nebija.

Tiripiri

Man izskatās, ka 07.07 bija OV. Jo pēc tam jau palika gaišāka svītriņa.

Conejito

Pavisam precīzi nevar pateikt, bet ticamākais, ka 7. vakarpusē vai 8.

Pozitīvs tests bija 7.datumā. Bet kad bija reāli ovulācija un vai tā bija - neviens nezina. Teorētiski 48 stundu laikā pēc pozitīva testa.

Ovulācija it kā notiek, pēdējos 3 ciklus progesterons ir bijis 14-24. Bet tā kā pēc medicīniskā aborta cikls ir palicis garāks, gribu saprast, kura varētu būt bijusi tā ovulācijas diena, lai varu pēc 7 dienām nodot progesteronu, jo tās, ko nodevu iepriekš bija uz dullo, jo fiziski arī nav izteiktas sajūtas

Jana_07

Lapsasmasa
Man izskatās, ka ap 08.07. OV tests pozitīvs, tad, kad 1.svītra tumšāka par kontroles. Kad es aplikācijā ievadu, ka man pozitīvs OV tests, tad tā rāda nākamo dienu kā OV dienu. Parasti tā notiek 12-36(48h) pēc pozitīva testa.

Sveikas, agrāk man cikls bija 28-30 dienas, bet kopš dzeru cycle balance, tā cikla garums palielinājās uz 35 dienām, pēdējo mēnesi bija 32d. Nemāku nolasīt testu vai Nevaru uzķert, kad ir ovulācija- kad iepriekšējās reizes pēc kalendāra taisīju OV testu, liekas, ka vienmēr nokavēju. Tagad sāku taisīt OV testu jau no 11.dienas un liekas, ka abas strīpas vienlīdz tumšas. Vai jums arī izskatās, ka OV tests pozitīvs?

Conejito

korejiete
Vai nu bilde tāda nekāda, vai man prasās to strīpu tumšāku, lai teiktu, jā, pozitīvs. Pēc šādas strīpas parādīšanās, es turpināju apčurāt testus ik 12h,un skatījos dinamiku, kā te iepriekš komentārā meitene. Pirku lētos strip testus Amazonā.

Conejito
Paldies, mēģināju vakar vēl reiz un abas svītriņas daudz maz vienādas. Šorīt viena svītriņa jau bija pavisim gaiša, kas laikam tad nozīmē, ka pozitīvs testes bija vakar , 7.08.

Papildināts 08.08.2021 16:47:

Pēc kalendāra OV vajadzēja būt cikla 18.dienā (cikla garums 31d), bet pēc testiem izskatās, ka bija 12.dienā.

sunny droplet

Ja apvieno OV testus un BT mērīšanu, tad diezgan skaidri var saprast, kad notiek ovulācija.

korejiete
Pēc kalendāra OV vajadzēja būt cikla 18.dienā (cikla garums 31d), bet pēc testiem izskatās, ka bija 12.dienā.
Pie 31 dienas cikla OV būtu jābūt ap 17.-18.c.d. Ja Tu domā, ka bija OV 8.08., tad MR jābūt uz ~22.08.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420683