Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sāpes kreisajā sānā + smērēšanās

Billija1

Sveikas, meitenes! Kaut kad dīvains ar mani notiek 1kārt man ir sākusies smērēšanās jau 10 dienas pirms negaidāmajām mr. Šodien ir jau kāda 3.diena,kad smērējas, bet papildus man ir pievienojušās sāpes kreisajā sānā. Tās ir ciešamas, bet ir diskomforts. Kā jums šķiet, vai tā agrā smērēšanās un sāpošais sāns ir savienojami savā starpā? Prātoju vai nepieciešams pieteikties pie ārsta saistībā ar šo, vai vnk hormoni uzdzīvo...

P.s.man ir PCOS, kas varētu attaisnot smērēšanos, bet nu 10 dienas liekas stipri par ātru,ņemot vērā ka mr ir regulāras un parasti ātrāk nesākas.

Paldies jau iepriekš

RalfaMamma

Pēc ovulācijas var pasmērēties un pasāpēt sāns.
Bet ārsta apmeklējums nenāks par ļaunu, ja tas tevi satrauc. Mas šajā ciklā precīzi kā Tev. 4dpo pasmērējās, bet 1 dienu tikai. Un sāp kreisais sāns, pieļauju, ka tā ir ovulējusī puse + man blakus olnīcai ir paraovariālā cista, kura rada šīs sāpes, diskomfortu, kad ovulē kriesā ilnīca.

Papildināts 09.07.2021 14:22:

*kreisā olnīca

Es vēl sāku domāt vai 2 iepriekšējo ciklu olnīcu stimulācija nav ko ietekmējusi. Bet nu jā... To tad man jājautā dakterei.

Jana_07

Billija1
Uzreiz pēc MR Tev vajag uz USG, tad var vislabāk redzēt, kas Tev tur notiek. Varbūt polipi, varbūt cistas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420687