Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Eiropas karaliskās ģimenes un to karaliskās kaislības

Undomiel

Undomiel

Hallhuber
Nu bet tie tērpi ir briesmīgi. Un kaut kā lec ārā no viņas citu ārzemju vizīšu tērpiem. Man grūti iedomāties, redzot viņas kleitas pirms un pēc tam, ka viņa tiešām akceptēja tādas šausmas.

Hallhuber

Undomiel
Nu gan jau viņai patika, par gaumi nestrīdas. Ievēroju, ka Keita pārsvarā izvēlas tādas " godīgas mātes meitas " kleitas. Nevaru tagad atrast latviski vārdu, kā to apzīmē.

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Undomiel

Hallhuber
Ir, ir viņai tāds padomju filmu teicamnieces stiliņš. Pilnīgi iespējams, ka toreiz viņa vēlējās pie šī stila pielikt kaut kādu krāsainību, varbūt ekstravaganci, bet sanāca par traku. Prese toreiz izsmēja tās kleitas, īpaši dzelteno, un sauca par pāršūtu no aizkara. Kopš tās reizes Keita ievēro klasiskāku stilu, kas arī viņai labi izskatās.

Hallhuber

Nu re, princis Wiljams arī kritizē kosmosa tūristus! Tie organizētāji labāk lai investē naudu klima, dabas glābšanai

Undomiel

Hallhuber
Viljams arī nosaucis pirmos uzvarētājus paša dibinātajai Zemes aizsardzības balvai un uz piešķiršanas pasākumu abi ar Keitu ieradušies elektromobilī. Keitai mugurā bija tērps, ko viņa vilka 10 gadus atpakaļ, un tas viņai joprojām pēc trim bērniem izskatās ideāli. Jāsaka, ka ar šo visu viņi eleganti izgrieza pogas saviem aizjūras radiem, kas arī sevi dēvē par eko aizstāvjiem.

Re arī bildes no balvas pasniegšanas ceremonijas un Keitas "vecā" kleita. Nebija nācies redzēt Viljamu bītlenē Kopumā abi šoreiz ārēji nesaderīgi sanākuši.

Hallhuber

"Kopumā abi šoreiz ārēji nesaderīgi sanākuši."

Wiljams izskatās pēc 90 gadu krievu jaunbagātnieka

BendesMeitina

Ah, cik skaista kleita! Man lielākoties Keitas stīvās klasiskās kleitas nepatīk, toties šī gan skaista. Saprotu, ka uz stingri oficiāliem pasākumiem ar šādu neies, bet viņa uzreiz tāda viegla un gaisīga izskatās. Kā laumiņa

Viljams kā opis.

Undomiel

Varbūt Viljams gribēja kaut ko savādāku, ne parasto kreklu ar atpogātu augšējo podziņu? Bītlene rada tādu piezemētāku stilu un it kā iet kopā ar pasākuma tēmu. Samta žaketes vietā būtu parasta žakete, varbūt būtu labāks iespaids (man vispār samts kā materiāls nepatīk). Bet varbūt viņi gribēja veidot kontrastu - Viljama tumšais, it kā smagnējs tērps pret Keitas gaisīgo? Es tikai skaļi domāju.

Anahita

Viljamam galīgi šāds stils nepiestāv!

Ketrīna, kā jau gandrīz vienmēr, skaista.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420763