Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tām kas izslimojušas hlamīdijas

Mollija1987

Sveikas!
Analīzēs atklājās , ka kautkad - nezin kad ir bijušas hlamīdijas. Uzrādās antivielas analīzēs, tātad neaktīvā formā. Jautàjums tàm, kam tādas ir reiz bijušas, vai ir bijušas problēmas ar grūtniecības iestāšanos? Vai vienmēr hlamīdiju gadījumos olvadi ir sabojāti?tagad eju IVF ceļu. Man tuvojas laparoskopija , daktere gatavo mani tam, ka olvads būs jāņem ārā. Otrs olvads jau zaudēts pie ārpusdzemdes grūtniecības.

ciibina

Mollija1987
Man ir bijušas jaunībā, noķērām diezgan ātri un ārstēju ar AB, grūtniecība iestājās dabīgi 2.ciklā. esmu lasījusi, ka viņas aktivizējas dažādās vietās ķermenī, man tās bija roku locītavas, jo meklējot iemeslu sāpēm, atradām hlamīdijas. Izārstēju hlamīdijas, roku sāpes nav bijušas.

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Es noteikti pakonsultētos pie vēl kāda ginekologa. Ņemtu olvadu ārā tikai tad, kad jau nu galīgi nekā citādi nevarētu.

Kad man vajadzēja ginekoloģisko operāciju, mana ginekoloģe uzreiz pateica, pie kura daktera lai eju un pateica arī, ka Stradiņos neiedziļinoties izņems visu sistēmu ārā. Un tā arī bija- mans dakteris uzmanīgi izņēma tikai lieko, mezglus, bet manai paziņai Strados izņēma gan dzemdi, gan olnīcas.

lota parastā
Kāpēc izņēma dzemdi un olnīcas? Dēļ izslimotām hlamīdijām? Man jau protams teica , ka ņems ārā ja galīgi olvads būs beigts , iespēja jau pastāv ka viņš ir funkcionējošs, bet nu vissbiežākajos gadījumos olvadi esot bojāti. Tāpēc jau tā saucās diagnostiskā laparoskopija, kad mēģinās iztīrīt ja būs iespēja

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420971