Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veselības apdrošināšana

Agateb

Sveikas!

Zinu ka šāda tēma jau bijusi. Bet gribēju pajautāt viedokli par veselības apdrošināšanu. Pēc pāris spontānajiem abortiem beidzot pierakstījos uz pirmo konsultāciju auglības klīnikā. Daktere uzrakstīja nosūtījumu uz veselu sarakstu asins analīzēm. Un pajautāja vai man ir apdrošināšana, jo tās būšot diezgan dārgas. Cik esmu skatījusies apdrošināšanas firmu noteikumos, neviena īsti šādā jomā neko nesedz. Vai ar asins analīzēm būtu savādāk? Tagad nevaru īsti izlemt vai ir jēga ņemt apdrošināšanu vai nē, jo noteikti būs vēl konsultācijas un izmeklējumi.

Man bija tā, ka kompānija sedza dārgas analīzes, ko reti kādai liek nodot.. bet takā pašā laika nesedza hormonus parastus - testosteronu, progesteronu.. tas pats bija ar standarto infekciju paneli. Arī bija tāds punkts - neko nesegt grūtniecības gadījumā

Lyrica

Nu Ergo polise ir visskopākā. Man nesedz neko, kas saistīts ar auglību. Visas gin vizītes ir par maksu.

Skaistnatrite

Kad slēdz polisi ir jādkatās vai grūtniecība un dzemdniecība ir iekļauta vai nē. Transmisīvās slimības neapmaksā neviens un nekad neatkarīgi no grūtniecības iestāšanās. Iesaku Compensa, bet vēlreiz saku, ka jāskatās kas ir iekļauts. Bieži šī opcija netiek iekļauta, jo tad šī opcija, kura maksā papildus naudu ir jāņem vai nu visam uzņēmumam, vai nu kādai daļai noteikti.

Labas polises arī maksās vidēji 300-500eur. Jādomā vai tas atmaksājas vispār.

Nu jā, tāpēc arī domāju vai ir vērts ņemt. Man, protams, nav ne jausmas par kopējām analīžu izmaksām, bet daktere teica kā piemēru, ka vienas konkrētas analīzes izmaksā 80 eur. Un tur ir vesela kaudze. Bet es vienkārši domāju kāpēc daktere man vispār teica par apdrošināšanu. Tad jau sanāk ka kaut ko var "atsist" no apdrošināšanas.

Skaistnatrite

Agateb
Man kad bija Seesam (tagad Compensa) viņi limita ietvaros sedza arī līguma ar vecmāti vai anestēzijas izmaksas. Man limits bija diezgan labs toreiz. Pie ārsta ir jāiet diezgan daudz, ja ir apdrošināšana, var grūtniecības beigās uztaisīt papildus USG lai pārliecinātos, ka nabas saite nav ap kaklu vai cik liels bērns, vai pietiek skābekļa, ja grūtniecība tiek pārstaigāta (man bija pluss divas nedēļas ar abiem bērniem).

Conejito

Tātad - ir divas ATSEVIŠĶAS lietas - neauglības ārstēšana, ko praktiski neviena polise nesedz, un grūtnieču maksas aprūpe (dažreiz maksas dzemdību pakalpojumi vēl atsevišķi), kurus dažas polises sedz, citas nē.

Tātad, ja gribas, lai apmaksā analīzes, tad jābūt vai nu citai diagnozei, sūdzībām, ko var uzrakatīt ārstējošais ārsts, ne neauglībai (un uz auglības klīniku nosūtījumiem apdr skatās īpaši rūpīgi, var paprasīt papildu dokumentus). Vai ar savas dakteres sarakstītu papīru pie sava ģā, ja tas ir ūber saprotošs, lai viņš saraksta nosūtījumus.

Tālāk jau par gr aprūpi jālasa polises noteikumi.

Es ar abām gr un pirms tam ar veselības problēmām biju pie auglības klīnikas dakteres. Pirmās gr un dzemdību izdevumus sedza polise, otrajā polise nomainījās un sedza tikai skrīningus, analīzes, par dzemdībām maksāju pati.

Nosūtījumu uz laparaskopiju olvadu p@rbaudei rakstīja mana ģimenes ārste.

LilleB

Agateb
Standarta apdrošināšana nesegs neko, kam virsū auglības klīnikas ārsta vārds un zīmogs - teiksim, nosūtījumu uz analīzēm uzskatīs par neauglības ārstēšanu un pateiks "čau". Varbūt ir variants sarunāt ar ģimenes ārstu, lai viņš norīko uz tām pašām analīzēm?

deivons

Agateb

Pèc pieredzes varu teikt ka apdr.neapmaksà neauglìbas klìnikas pakalpojumus, bet piem. asinsanalìzes gulbì sedz. Daźus izmeklèjumus var veikt ar papildus speciàlista kam ir lìgums ar nvd nosùtìjumu par valsts naudu, piem.kariotips. Ja tev vecums to vèl ļauj iesaku iestàties valsts rindà uz med. apaugļošanu, tad lielu daļu no procesa segs valsts ieskaitot stimulàcijas medikamentus. Vienmèr ir varianti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420977