Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola ar vakcinētiem pedagogiem

inela

inela

Vai kāds zina, kura skola (vienalga, valsts vai privātā) iet uz to, ka septembrī tai būs vakcinējušies pedagogi un mācības, arī vīrusa uzliesmojuma laikā, varēs notikt klātienē? Esmu agatav bērnu vadāt saprātīgā attālumā no esošās dzīves vietas Rīgā (kaut uz Jūrmalu, Mārupi, Ķekava, Olaine, u..c) un par to maksāt. Bet, vai ir dzirdētas vēsmas, runas, kur varētu būt šādas skolas? Varbūt kāds privāto plāno atvērt?

Es neticu, ka pedagogi valsts skolās saņemsies un vakcinēsies, bet bērnu attālināti tām mocībām pakļaut vairs nevēlos.

Paši esat sašpricēti? Bērnels ja 12 gadus vecs arī sapotēts?

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

inela

ibica2
Neredzu saistību tavam jautājumam. Bet, jā - mēs ģimenē visi esam vakcinējušies. T.sk. bērns.

Leila.

inela
Visticamāk, ka viss tiks regulēts valstiskā līmenī, diez vai skolas būs vaļā, ja būs liels uzliesmojums. Diemžēl ieteiktu morāli gatavoties mājmācībai arī šajā gadā.

Ja kāds izveidos skolu, kur NEVAKCINĒTIE strādās- bērnus labprātīgi uz tādu skolu vestu jebkur 100km rādiusā, kur pedagogi "nav piespiežami" uz jebko, kas iet pretrunā ar viņu vēlmēm. Kas zin, uz ko vēl ir spējīgi tādi "pedagogi".

inela
Gan jau būs attālinātās mācības arī ar sapotētiem pedagogiem. Vakcinācija jau neatceļ to, ka nesaslims un neslimos, vienīgi slimnīcas nebūs pārpildītas.

Norma Džīna

Es arī domās spriežu, ja mana bērna skola pasludinās, ka mācības nevar notikt klātienē, jo skolotāji nav savakcinēti, vedīšu uz skolu, kur skolotāji ir vakcinēti.

Krustnaglina86

Iesaku Jelgavas novadā Sesavas pamatskolu. Tur pedagogi vakcinējušies un gatavi jaunajam mācību gadam! Ļoti mājīga vide un profesionāls kolektīvs.

Vajadzētu statistiku, cik ir tādu pilnvakcinētu skolu un cik tajās pieejamo vietu.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

inela

Raimonds1
Jā, man ļoti pietrūkst šādas informācijas. Sāku jau individuāli rakstīt uz apkārtējām skolām.

un Krustnaglina86 paldies par dalīšanos - iečekošu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420989