Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola ar vakcinētiem pedagogiem

inela

AAfrika

Vai tad varēs tik vienkārši mainīt skolu? Mārupē, Rīgā īpaši.

ibica2
Jā, mēs (vecāki) arī esam vakcinēti un 13-gadniece arī.

Bet man jau rokas ir nolaidušās un sāku samierināties ar attālinātajām mācībā arī šajā mācību gadā Nezinu pat ko un kā darīt, lai bēnriem zināšanās ir mazāki "robi".

Abi ar vīru strādājam. Es līdz šim strādāju attālināti no mājām un rāvos pa darbu un mācībām vienlaicīgi

inela
Jūs satrauc nevakcinēti pedagogi, bet Jūs nesatrauc iespējamie nevakcinētie klasesbiedri vai viņu vecāki? Vai tiešām visa ļaunuma sakne Jūsu skatījumā ir Nevakcinētie skolotāji?

Un jā, ja vien nebūs obligāta vakcinācija, tad diezin vai būs atrodama skola, kur strādās tikai vakcinēti pedagogi. Bet, ja būs obligāta pedagogu vakcinācija, tad skolas direktoram var rasties ajuns izaicinājums - nodrošināt skolu ar vakcinētiem pedagogiem, ja daļa aizies...

Pie tam daudzos jautājumos direktoriem "rokas ir sasietas", jo viņam jāvadās pēc valsts un pašvaldību nostādnēm...

AAfrika

Liigaa
Nu es tikai priecātos, ja visi skolas biedri un viņu vcāki būtu vakcinēti.

Bet vispār, ieviešot šo obligāto vakcināciju pedagogiem un atlaižot nevakcinētos, es jau satraucos vai maz būs arī attālinātās mācības...??? Kurš ta mācīs, ja kaut 1/4 daļa no skolas pedagogu būs atlaisti?

Nē vakcinēties skolotāji aizies... Drīkst zināt, uz kurieni!?

Papildināts 21.07.2021 20:05:

Nevakcinētie.

Ne jau vakcinētie pedagogi ir vienīgā garantija, ka skola strādās klātienē. Tas taču ir atkarīgs arī no daudziem citiem faktoriem, tai skaitā vakcinētiem/ nevakcinētiem skolēniem , valstī/ pašvaldībā pieņemtajiem lēmumiem, vadoties pēc tā brīža situācijas. Ko dos skolas savakcinētie padagogi, ja kādā no klasēm tiks atklāts kaut viens inficētais?

inela

Liigaa
mani satrauc nevis nevakcinēti vai vakcinēti pedagogi, bet fakts, ka mācības varētu notikt neklātienē. Bet ierindas valsts skolas pedagogs to neprot. Tāpēc es vēlos skolu, kurā mācību process varētu notikt pēc iespējas ilgāk klātienē un, redzot tendences, izdaru secinājumu, ka tā būs skola/as, kurās būs visvairāk vakcinēto personu - pedagogu, tehnisko darbinieku, skolēnu. Skolas direktors neatbild par to, kas notiek skolēnu ģimenēs, bet atbild par to, kas notiek kolektīvā un viņam ir jāzina skolotāju noskaņojums un tendence, kas notiks ar skolu.

Un tāpēc es savu jautājumu būvēju caur prizmu - kur varētu būt skolas ar augstāko vakcinēto pedagogu skaitu. Tā kā nav ko lekt uz ecēšām. Mans mērķis ir mācības klātienē, kuru lielāka iespējamība būs caur vakcinējušos kolektīvu.

Un, vispār, izglītības sistēma jau sen bija jāatīra no vairāk kā puses pedagogu, kas nav ne pēc sava aicinājuma, ne prasmēm pedagogi. Šis būs tāds kārtīgs pašattīrīšanās posms. Un mūsu bērni no tā cietīs, jā. Bet vismaz nākotnē kaut kas, cerams, sakārtosies. Un daļa mācību nākotnē mierīgi varētu pāriet uz digitālajām formām, daļa klātienē. Izglītības pieeja mainās, varētu veidoties hibrīdskolas, kur miksējas klātiene ar neklātieni, piesaistot starptautiskus mācībspēkus un mūsu mācībspēkiem arī izejot pasaulē. Un skolas varētu apvienot tēma un grupas. oooo, te fantastiskas iespejas paveras, pilnīgi niez pirksti privātskolu veidot, lai parādītu šo hibrīdiespēju. Bet, jā, tie pagaidām tikai sapņi. Tikmēr realitātē es meklēju veidu, kā nodrošināt bērnam augstāku psiholoģisko komfortu esošās sistēmas ietvaros.

Leila.

inela
Manuprāt, cerēt uz pilnu mācibu gadu klātienē, var tikai speciālās izglītības iestādes. Diemžēl.

adatainis

Ak, es tik ļoti ceru, ka manam pusaudzim būs normāls pusaudžu tusiņš skolā. Ar pirmajām ļubestībām, pasākumiem, klases vakariem un ekskursijām. No savas puses esam izdarījuši visu, lai tas būtu.

Leila.

adatainis
Es arī to novēlu gan tavam, gan visiem citiem bērniem un pusaudžiem.

sibilliana

Liigaa
uz kurieni tieši aizies nabaga nevakcinētie pedagogi?!

nu jau 90% ir skaidrs, ka gan pedagogiem, gan mediķiem valsts pielems obligāto potēšanos un kas nevēlas, var sākt pārkvalificēties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420989