Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola ar vakcinētiem pedagogiem

inela

Deizy

Saprotu, ka uz lielveikala kasieru amatu bus liela konkurence, jo nekas daudz cits jau tiem principiàlajiem antivakseriem nepaliks. Darba tirgus paśreiz ir ne parak labveligs

Papildināts 23.07.2021 16:03:

Draudi "macit paśiem" ari vairs nedarbojas, jo attalinato macibu rezultata tas jau notiek ta vai ta.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Diezgan savādi skatīties uz to, kas notiek Latvijā no citu valstu puses. Manējiem bērniem tikai nedēļa bija skola ciet. Viss gads klātienē, viss pa vecam, pat sporti notika, fizkultūra, mūzikas skola klātienē. Atcēla tikai peldbaseinu uz kādu laiku.

Tā ir valdības politika no mušas uzpūst ziloni un turēt skolas ciet. Bērni slimoja ļoti maz, un ja klasē vienam bija pozitīvs tests, nekad neviens cits bērns nesaslima.

Klases vēdināja, rokas bērni mazgāja un dezinficēja. Un tād bija daudzās Eiropas zemēs.. tikai Latvijā viss ciet.

VeryLuckyGirl
Jā, tas gan.

Vēl UK bija prakse tikai saslimušā skolēna burbulī esošos bērnus sūtīt uz mājām kā kontaktpersonas. Mans dēls laikam tikai 2 x pa gadu pabija kontaktpersonas statusā, bet ne reizi nesaslima.

Daudz labāk tā, nekā visus salikt mājmācībā.

Astoņmizu zobgrauzis

Pieņemu, ka lēmumus par skolu (ne)aiztaisīšanu ietekmē slimnīcu kapacitāte konkrētajā valstī...

Diemžēl esam visi vienā kolektīvās imunitātes laivā - kuri tieši vakcinējas, pedagogi vai ne pedagogi, nav izšķiroši. Izšķiroši ir kopējais % sabiedrībā. Tā ka iespringt uz skolas piemeklēšanu šitādā veidā neredzu jēgu.

Man baigi bezcerīgi viss liekas, ja godīgi. Es jau vienu garu posmu darbā nomuļļāju, ņemdamās ar pirmklasnieku. Otrklasnieks nebūs būtiski advancētāks.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

sibilliana
nu jau 90% ir skaidrs, ka gan pedagogiem, gan mediķiem valsts pielems obligāto potēšanos un kas nevēlas, var sākt pārkvalificēties.
nu par pedagogiem nezinu, bet par to špricēšanos mediķiem kā obligātu - atļauj man ieturēt 2 min smaida pauzi. Protams, ko tādu jau var vēlēties..... valdība, kas ir tālu no reālā darba stacionārā, ambulatori... bet toties visu " virtuvi" labi zin paši veselības aprūpes iestāžu vadītāji. Onanēt ap vārdu - piespiedīs, liks pārkvalificēties, būs jāaiziet... var tas, kurš " ne vella". nejēdz no reālā stāvokļa Latvijas veselības aprūpē.

He-he-he

Par tēmu runājot - man vienalga vai tam pedagogam būs vai nebūs šprice. Galvenais, lai ir klātienē. To, ka slimos ij sašpricētais, ij nešpricētais - tāpat jau visiem skaidrs. Lai tikai liekas mierā ar tām skolnelaišanashistērijām.

Bērni tāpat asimptomātiski, vai ar vieglu krekšķi. Lai nu kopīgi arī pakrekšķinās. Kopā jautrāk.

He-he-he

Kur, nu kur ta dosies tie visi pedagogi un medmāsas? Visi jopcik tik biezi, pilni matrači zelta stieņu, ka darbs ir tikai izklaide prieka pēc Nu nevajag pūst te rozā pīlītes.

Slimos arī vakcinētie, tā pati astra tik 60% gadījumu pasargā no delta varianta un Mārupē skolas pilnas, svešos mums te nevajag .

Nepotētie pedagogi, kuri būs spiesti aiziet, varēs "pa kluso" pa bariņiem mācīt klātienē attālinātajās mācībās un visi būs laimīgi - gan vecāki, gan atlaistie ar bezdarbnieku pabalstu un iespēju piepelnīties...

Nē nu ja tālāk par pusgadu nedomā, var arī bezdarbniekos lepnu mūli pasēdēt. Bet tālāk ko?! Reāli kur ies visi tie darboņi, kas līdz šim nav jēguši neko sakarīgāku izdomāt vai saņemties uz pārmaiņām. Ibica re gadiem žulti spļauj, bet turpina vergot par grašiem.
Veikalos tagad pašapkalpošanās kases modē, tā ka pat uz slaveno maximas kasi diez vai sanāks tikt...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420989