Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola ar vakcinētiem pedagogiem

inela

Noslepums

Vakcinētie pedagogi strādās uz vietas ar bērniem, nevakcinētiem būs attālināti jānotur klasei interese mācot attālināti. Vakcinētie bērni apmeklēs skolu jebkurā gadījumā, ja vien visi skolotāji neslimos

Nez kādā absurda pasaulē Tu dzīvo, cerams ka līdz lemšnai netiksi nekad ... varbūt arī īpašas krāsas zvaigzni gribi piešūt nevakcinētam pedagogam ????? Tālu nav

magnolija11
Atslābsti, UK mirst jau arī vakcinētie, vakcinētie tāpat gan slimo gan pārnēsā.

Nikolaa
Un ko - bija cerības, ka tā vakcīna nodrošinās saules mūžu? Bez covid tak ir vēl pilna cepure citu slimību, no kurām cilvēki mira un mirs ar vai bez vakcīnām pret vienu konkrētu slimību.

Četri vēji

Publicēts plānotais drošības protokls. Ko no tā pieņems, tad jau redzēs. Jācer, ka atbilde būs ātri, izskatīt dodot 10.augustā. Skolām tomēr jāsaprot, kā plānot darbu.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Observer
Par kādām cerībām tu runā? Lielākā daļa izslimos kā parastu adenovīrusu, daļa asimptomātiski un mazākā daļa smagi- un nebūs nozīme vakcinēts tas pedagos vai nē, tā tāda māžošanās, tāpat kā ar aizliegtajām precēm ziemā .

adatainis

Četri vēji
paldies par konstruktīvu viedokli. Ko es bez Tevis te darītu (убитсья об стену?).

Četri vēji

adatainis

Jāsaka, ka abpusēji, man arī patīkami redzēt racionāli domājošus vecākus.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

inela
Kā Tavs jautājums aizgāja auzās, bet tas jau bija gaidāms.

Man Domdarī teica, ka visi pedagogi esot vakcinēti.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Observer pareizi, bez covid ir pilns ar citām slimībām, tāpēc kāpēc vakcinēties? Ja būs lemts nomirs. Man pazīstamie neviens no šitā klepiņvīrusa nav miris visi sen veseli un draso apkārt, potēties netaisās. Ja nebūtu darbā testi taisīti pat nezinātu, ka saķerts šitas skorbulītis

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420989