Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola ar vakcinētiem pedagogiem

inela

Resnā Žurka

Bet es īsti neizprotu, varbūt kāds gudrāks paskaidros. Labi, no 12 visi vakcinēti, skolotāji, bērni, vecāki. Tur viss darbojas. Bet līdz 12? Nu skolotājs vakcinēts un bērnus neaplipina, bet bērni jau nepārvietojas vien maršrutā skola/ mšjas. Un ja pārvietojas, var taču saķert vīrusu sab. transportā un visus pārējos klasē aplipināt.

Papildināts 27.07.2021 22:31:

aplipināt

Kaapurs

es zinu tikai vienu. vēl vienu gadu ''attālinātās'' mācības es nepavilkšu. man jau šogad iekrita tā laime 9. un 12.klase, bet visgrūtāk klājās tieši piektklasniecei. negribu, negribu, negribu.

AAfrika

Kaapurs
Man bija jāmāca 6.klases skolniece. Pirmajā pusgadā vēl tīri cerīgi bija. Bet otrais pusgads vienās asarās un depresīvā noskaņojumā. Spidiens bija liels, jo sākumskolas pēdējā klase, jāstājas ģimnāzijā.

Tagad ceru, ka nebūs tik liels stress par sekmēm, gan jau neizmetīs no ģimnāzijas, ja nebūs 9, 10.

Četri vēji

AAfrika
gan jau neizmetīs no ģimnāzijas, ja nebūs 9, 10.
Pamatskolā nevienu nevar izmest. Kam nu par laimi, kam nu - diemžēl.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

AAfrika

Kurš tad mīnuso?

Mums bija reāls stress, ko var izprast tikai sākumskolas skolēnu vecāki. Ja netiek mājas tuvumā esošajās ģimnāzijās, tad kur? Pēdējā skolā, kas ir Rīgas otrā galā? Blakus esošajās vidusskolās vietu ta nav...

Papildināts 28.07.2021 10:59:

Un ar diviem "8" knapi iestājās ģimnāzijā

Jā, bija ļoti liels spiediens uz sekmēm, a ko darīt? Jātiek taču mācīties uz 7. klasi...

Pēdējās izmaiņas: AAfrika, 28.07.2021 11:08.

Četri vēji

Blakus esošajās vidusskolās vietu ta nav...
Parādījās, kad ģimnāzijās beidzās uzņemšana un dokumentus pieprasīja. Ja nebūtu pārbīdīti eksāmeni, uz skolas beigās jau būtu bijusi skaidrība, tagad, diemžēl, viss ievilkās līdz Jāņiem.

Stresu saprotu un jūtu līdzi.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

AAfrika

Četri vēji
Ja maniem bērniem būtu līdzīgi, kā man- iestājās vienā vienīgajā skolā sādžā un laimīgi beidz 12. klasi

Bet stājoties sākumskolā, kurā mācības beidzas 6. klasē, es nebiju pat iedomājusies par stressu, kas sāksies, kad būs jāsāk meklēt vietiņa 7. klasē.

Doma par to, ka bērnam būs ilgi jābraukā uz skolu Imantā, Zolitūdē, Pļavniekos?, ja tepat tuvumā ir divas ģimnāzijas.... (Āgenskalns).

felina

Bet es īsti neizprotu, varbūt kāds gudrāks paskaidros. Labi, no 12 visi vakcinēti, skolotāji, bērni, vecāki. Tur viss darbojas. Bet līdz 12? Nu skolotājs vakcinēts un bērnus neaplipina.

Mans skatījums uz to ir šāds: bērni slimo salīdzinoši maz, un lielākā daļa saslimušo tiek cauri viegli, bez komplikācijām un sarežģījumiem. Tad nu vakcinētais skolotājs nebūs tik uzņēmīgs pret bērnu pārnēsāto vīrusu, nesaslims un varēs turpināt darbu.

Savukārt bērni paši viens otru tā nemaz neaplipina. Šajā mācību gadā mana puikas sporta klubā ik pa laikam kāds no bērniem pavadīja 2 nedēļas pašizolācijā mājās, jo slimoja kāds no vecākiem vai bija kļuvis par kontaktpersonu kāda citam saslimušajam. Nevienā no šiem gadījumiem ķēdīte tālāk starp sporta kluba biedriem neaizgāja.

Tā ka pievienojos tiem, kas ir kategoriski pret vēl vienu attālināto mācību gadu. Regulāri lasu vācu interneta portālus, arī Vācijā dzīvojošās cāļotājas ir minējušas, ka tur skolas bija slēgtas tikai uz neilgu laiku (ja vispār). Toties telpas tika ļoti regulāri vēdinātas, un bērni skolā nēsāja maskas. Arī Šveicē skolas darbojās visu gadu, bērniem bija jālieto maskas un regulāri jādezinficē rokas. Uz to būtu jātiecas arī mums, nevis uz maksimāli ātru skolas aizklapēšanu.

AAfrika

Es to saprotu tā: Lai nodrošinātu klātienes (un pat neklētienes) mācības skolā, ir jābūt darbspējīgam skolotājam.

Skolotājs ir darbspējīgs, ja potēts (mazāka iespējamības saslimt, ja saslims- ātri atgriezīsies darbā).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420989