Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skola ar vakcinētiem pedagogiem

inela

Kaapurs

felina
Toties telpas tika ļoti regulāri vēdinātas, un bērni skolā nēsāja maskas. Arī Šveicē skolas darbojās visu gadu, bērniem bija jālieto maskas un regulāri jādezinficē rokas.
pie mums tak ma-ā-miņas (un papuči) zibenīgi savāca parakstus, ka maskas bērnus nogalinās.

felina

Kaapurs
Nu tā jau bija gan, tomēr domāju, ka šoruden tie paraksti vairs nesavāksies. Māāāāāmiņām bija iespēja visu gadu baudīt sava lēmuma sekas.

Turklāt valdībai jau nav pienākuma ņemt šādus parakstus vērā. Tas tikai labas gribas žests, ja tie vispār tiek akceptēti izskatīšanai.

AAfrika

Māāāāāmiņām bija iespēja visu gadu baudīt sava lēmuma sekas

VoVo. Žēl, ka arī māmiņas, kuras bija par masku nēsāšanu skolā, dabūja izjust šīs sekas

Kaapurs

felina
Nu tā jau bija gan, tomēr domāju, ka šoruden tie paraksti vairs nesavāksies.
zini, es par to šaubos. manā ''burbulī'' ir diezgan radikāli grupējumi - gan tādi, kuri sapotējušies paši un arī bērnus sapotējuši, gan tādi, kuri uzskata, ka arī pilngadīgiem jauniešiem (18+) nav jāvakcinējas, jo ''studēt jau var arī attālināti, ja vien tā nav medicīna''. pat precīzāk- nevis nav jāpotējas, bet - aizliegs to darīt.

Papildināts 28.07.2021 15:13:

ak, vai! es Cālī esmu gandrīz 20 gadus, un pirmo reizi mana temperatūra ir uzkāpusi

Astoņmizu zobgrauzis

Māāāāāmiņām bija iespēja visu gadu baudīt sava lēmuma sekas.
nu ne jau tamdēļ valdība nolēma noteikt mācības neklātienē.

bet, jā, tas, protams interesanti. klases whatsappā tie, kas nebija pret maskām, tika apsaukti par bērnu spīdzinātājiem.

un piekrītu - tieši tamdēļ, ka bērni skraida nevakcinēti, var slimot un pārnēsāt, skolotāji ir īpašā riska grupā un viņiem būtu jāvakcinējas. joprojām man nepatīk doma, ka tas jānosaka kā obligāts pasākums, protams.

ai, domā, no kura gala gribi, viss rādās drūmi. Nevakcinēsies - noliksies, nebūs, kas māca. Liks vakcinēties - uzrakstīs atlūgumu. Beigās mācīsim savus cukurdupšus paši šā vai tā.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

felina

Kaapurs
zini, es par to šaubos.

Nu, zini - viena lieta ir gudri un daiļi vāvuļot ar domu, ka valdība tak saņemsies un atradīs kādu risinājumu, kas apmierinās arī masku neatzinējus. Tagad, kad daudzu mēnešu garumā ir gūta pieredze, kā tas īsti ir, kad bērniņi bez maskām laimīgi mācās no mājām, manuprāt, viena liela daļa gudro vāvuļotāju tomēr pierausies.

Jā, protams, iebildumi pret maskām nebija galvenais iemesls, kā dēļ tika izlemts par attālinātajām mācībām. Taču es tiešām domāju, ka šoruden šie iebildēji tomēr iekodīs mēlē, lai - nedod dies! - neizprovocētu atkārtotu skolu aizklapēšanu līdz nākamai vasarai.

mums tak ma-ā-miņas (un papuči) zibenīgi savāca parakstus, ka maskas bērnus nogalinās

Bet tas ir briesmīgi, ja šādas iniciatīvas tiek ņemtas vērā. Jo lielumlielais vairums, kaut ar nebija un nav sajūsmā par maskām, tad tomēr noteikti neprotestēja pret tām - ka tik skola klātienē.. Un es ticu, ka valdībai, kam tā jau gribējās pēc iespējas mazākus riskus, bija izdevīgi ieklausīties bļaujošajās maaaaaamiņās

Šitas jau būs utopisks priekšlikums. Bet lielajās Rīgas skolās skolās ir paralēlās klases. Kāpēc nevar sadalīt kas grib klātienē un ir vakcinēti tie A klasē, bet nevakcinētie tālmācību B klasē un visi laimīgi. Katrs pieņem lēmumu un izbauda sava lēmuma sekas.

adatainis

Astoņmizu zobgrauzis
kādus cukurdupšus = cukurdūkulīšus

Chele
Es arī par šo domāju un pat ļoooti atbalstu, bet atkal jau būs brēcēji, ka tā ir diskriminācija...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420989