Iesakiet juristu laulības šķiršanai(uzturlīdzekļi,aizliegums tuvoties)

klukste3

Slēdza klukste3: "Paldies".

Sveiki,jau rakstīju par uzturlīdzekļiem,paldies,viss skaidrs.Nākamais solis,varbūt kāds var ieteikt juristu,lai sagatavotu prasības pieteikumu tiesai.No juridiskās puses,vai ir iespēja vienā pieteikumā celt visas prasības kopumā,jo būs daudz-laulības šķiršana,uzturlīdzekļi mazulim,aizliegums tuvoties(piedzīvota visa veida vardarbība)?Vai šo visu izskatīs kā kopumu vai ats evišķas uzreizprasības? vēl jautājums,vai tiesa parasti piemēro kaut kādu konkrētu laika periodu,cik ilgi nevar tuvoties vai ja notiek brīnumi un cilvēks izmaina savu uzvedību to atceļ?Paldies,gaidīšu ieteikumus.


klukste3
Visu vienā putrā nav ko mest.

Jāsāk ir ar to, ka par attiecīgo vardarbību ir jāvēršas policijā vai bija jāizsauc policija uz ģimenes konfliktiem un jāparaksta attiecīgs iesniegums, lai būtu neapstrīdami pierādījumi vardarbības epizodēm.

To arī tagad iesaku, ja uzrodas konflikti, - sauc, lūdzu, policiju un stāsti, apraksti situāciju, lai tas tiktu rakstveidā piefiksēts.

Un tad vai nu paši policisti noformē lēmumu par nošķiršanu. Vai arī jūs pati varat vērsties ar attiecīgu pieteikumu tiesā par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, lūdzot piemērot vairākus pagaidu aizsardzības līdzekļus. Tiesas lēmumu var pārsūdzēt abas puses, ja kas.

Īslaicīgiem varmācīgās personas uzvedības uzlabojumiem nav jābūt par pamatu, lai atceltu pagaidu aizsardzību.

Par uzturl. - tos var vnk iesniegt ar elektronisku pieteikumu UGF.

Par laulības šķiršanu, kur prasījumus, kas izriet no ģimenes tiesiskajām attiecībām (uzturlīdzekļus sev un bērnam, saskarsmes tiesības, laulāto kopmantas sadale) , var apvienot vienā prasībā - to var uzsākt arī vēlāk, kad ir iegūti pierādījumi par ģimenē valdošo vardarbību, kas ir objektīvs iemesls šķirt laulību.

Runājot par vardarbību,pārsvarā ir emocionālā(draudi,kliegšana,manipulācijas utt.),ekonomiskā.Roku palaišana periodiski.Policija jau tikai fizisko var fiksēt,ar pārējo grūtāk.

klukste3
Arī par minēto var vērsties policijā. Jo sevišķi par draudiem.


klukste3
Uzturlīdzekļus bērnam Tu varēsi piedzīt tikai pēc tam, kad bērna ir dzimis un tēvs būs ierakstīts bērna dzimšanas apliecībā un nekā ātrāk...

Pie tam- tiesā ir vērts sniegt tikai tad, ja ir doma piedzīt vairāk kā valstī noteiktos minimālos alimentus. Jo minimumu Tev UGF maksās tikai pamatojoties uz Tavu iesniegumu, kuru var iesniegt elektroniski, neizejot no mājas. Bet pēc bērna dzimšanas tikai , protams.

Pārējo Tu vari sniegt tiesā kaut tūlīt.. nezinu par to, cik prasības ir jānoformē un jāsniedz par laulības šķiršanu un tuvošanās aizliegumu .. zinu tikai, ka tuvošanās aizliegumus izskata fiksi vien.. vāc pierādījumus, informē policiju un sameklē specu, kurš Tev sagatavo prasību.

Ja esi maznodrošināta, cik man zināms, Tev valsts piešķirs juristu, ja likumi nav mainījušies. Pajautā sava rajona soc.dienestā

Kapriza

Fantastika
Tuvošanās liegumu var noformēt neizejot no mājas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420999