Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas un grīdas flīzes. Kuras labāk?

Armadetta

Armadetta

Jautājums remonta ietvaros. kā pareizi izvēlēties sienas un grīdas flīzes? Izmēros lielākas? kuras ieteiktu noteikti neņemt?

tulpe1

Tās , kuras labāk patīk

skaties pēc savas telpas. ja dzīvo vēsturiskam majā augstiem griestiem vai interjers romantisks un mazgabarīta- ņem maza izmēra, tagad ir trendīgi visādi raksti. ņemot tādas dizaineri nevajadzēs, saliksi pati un smuki būs

ja telpas plašas un mūsdienīga dizaina vari paņemt lielformāta

tagad dikti trendīgi terazzo varianti :

vai akmens tekstūras:

pēdejos 3 dizaina variantus patstavīgi nesaliksi, būs jāaicina dizainers.

dodies pa flīzu saloniem un tev visu izstāstīs

Armadetta

Brauciens uz Berģu DEPO izrādījās neveiksmīgs. Sacerējos,ka staigāšu un izvēlēšos. Eja, kur jābūt flīzēm bija daļēji slēgta, kā vēlāk darbiniece laipni paskaidroja,ka viņiem esot rekonstrukcija un flīzes netiek pārdotas. Varēju dabūt tikai āra flīzes. Ar DEPO riskēt nevar, jāpaskatās citos veikalos.Škrobe par iztērēto laiku un degvielu.Ehh!

Armadetta
Iesaku aizbraukt uz salonu pretim Alfai Kerama Marazzi, mēs izbraukajām visu Rīgu un secinājām, ka tur ir visinteresantākais sortiments un arī nesliktas cenas.

Nezin, cik tas profesionāli no dizaineru viedokļa, bet no celtniecibas viedokļa viens svarīgs akspekts ir telpas izmērs saistībā ar flīžu izmēru - labāk izskatās, ja nav jāgriež. Un protams, arī vienkāršāka ieklāšana.

Redzēju grīdas flīžu segumu bez šuvēm. Nez kāda tur tehnika? Gribētu tādu.

Man mājās īstā ir akmens flīzes un trepes. ( bet, ja mājās ir mazi bērni, to vajag simtsreizes apdomāt. Otrreiz kko citu domātu, vai miksētu) Arī palodzes, gan iekšējās, gan ārējās.

Armadetta

Flīzes dabūju tepat Salaspils Kuršos. Uz grīdas tumši pelēkas, gar sienām gaiši pelēkas.

AsTheCopperStatue

Jauna ēra
Paldies par Kerama Marazzi ieteikšanu! Beidzot redzu vismaz viena salona piedāvājumā daudzas lietas un toņus no tā, kas man patīk un ko meklēju

Как медное изваянье

Resnā Žurka

Viss atkarīgs no vietas un telpas. Jāuzmanās ar mitrumizturību, lai nav tā, ka dušā pie sienas ir tādas, kas der tikai virtuvē.

Hanzas flīžu tirgus tagad ir blakus centrālajām cenuklubam. Šķiet, ka viena no lielākajām izvēlēm.

Mode saka, ka flīzes jāņem pēc iespējas lielākas, taču līmēt vieglāk, ja nav lielākas par 30*60 vai 40*50. Lai nav smagas un meistaram vieglāk iegrozīt. Tiesa, lielākas ir ar mazāk šuvēm un nesadrumstalo telpu. Taču kā klienta kaprīze sadārdzina darbu.

AsTheCopperStatue
Paldies par Kerama Marazzi ieteikšanu!
Ieteiktu neuzķerties uz itālisko nosaukumu. Tā ir produkcija speciāli Krievijas tirgum, ko ražo ne ta pašā Krievijā, ne ta Armēnijā. Kvalitāte baisa.

Jeder für sich und Gott gegen alle.

AsTheCopperStatue

Neviens
Kvalitāte baisa.
Šis no personīgās pieredzes vai kā?

Papildināts 22.07.2021 00:01:

Es jau ne tikai sortimentu paskatījos, es arī atsauksmes pagūglēju. Neko sliktu neatradu.

Как медное изваянье

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421005