Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas un grīdas flīzes. Kuras labāk?

Armadetta

Cita santehnika, HL studija, Reaton, SalonsObjekts, Krasski... tur ir dažādas flīzes dažādās cenās. Un katram ražotājam ir dažādu šķiru flīzes, nosaukums neko nenozīmēs. Depo flīzes būs grūti flīzēt, bet labs flīzētājs tiks arī ar tādām galā.

Lielajām flīzēm lielāks atgriezumu apjoms, bet mazāk šuvju, ko pēc tam tīrīt. Citādi - gaumes jautājums (arī telpas lielums, mazā telpā milzīgas flīzes var izskatīties neveikli).

Armadetta

Speciāli jautāju flīzētājam, kuras flīzes man labāk pirkt,lai viņam vieglāk flīzēt. Viņa atbilde-pērc kādas gribi un patīk, es ar visu tikšu galā.

tulpe1

es par tām krievu kerama marazzi - kvaliate un estētika tik tiešam baisa, tās flīzes es pa brīvu neņemtu neskatoties uz to zemo cenu. .. bet nu skaties pati. Būvniecības veikalos labas un estētiskas flīzes nav jāmekle, jādodas uz flīžu saloniem.

Labas cenas ir salonā TEGULA- barona kvartāls un VIVEKS- brīvības gatvē (saloni atrodas netālu viens no otra) un vēl INTERIO RĪGA-juglā brīvības gatves galā. Pie viņiem parasti piegādes ir ātri nedeļas laikā max 2 ned. laikā, flīzes kvalitatīvas un ja lielāki apjomi iedos arī pieklajīgu atlaidi

jāatcerās, ka rūpnīcas parasti augusta mēnesī iet atvaļinājumā, tāpec jāpasūta ar steigu, ja gribi saņemt sūtījumu vasarā

AsTheCopperStatue

tulpe1

Gribētos tomēr detalizētāku pamatojumu tam, kas tieši tajā Kerama Marazzi kvalitātē ir tik baiss, ka bez maz Depo būtu labāks? Esbez ironijas. Gribētos tomēr argumentus.

Par to estētiku - gaumes dažādas. Un man aizdomas ( uz māju projektu tēmu balstoties), ka gaumes mums nesaskan.

Как медное изваянье

tulpe1

AsTheCopperStatue
labi, ka pajautāji.

Gribētos tomēr detalizētāku pamatojumu tam, kas tieši tajā Kerama Marazzi kvalitātē ir tik baiss, ka bez maz Depo būtu labāks?

1) es nu gan tā nesaku, ka depo būtu labāka izvēle tā nav!

2) ļoti zema tekstūras prinējuma kvalitāte kas izskatās diezan lēti

3) stingri novecojis dizains( 15-20gadus) ir arī daži mūsdienīgāki risinājumi, bet to nav daudz, par to katrs var pārliecināties apskatot sortimentu. Lūdzu aizbrauciet! ( lai gūtu objektīvāku priekštatu aizbrauciet arī uz citiem saloniem)

4) nemācēšu teikt vai visas ir retificētas vai nē, jo neizvēlos KERAMA MARAZZI, iepriekš minēto iemeslu dēļ.

5) milzīgs "+" ir to cena, ļoti pievilcīga. Daudzi, kā zem hipmozes ir gatavi pirkt tās flīzes tikai cenas dēļ atcerēsimies, bija tāds kosmētikas veikaliņš multiluks uz Ģertūdes ielas ar ražojumiem no Krievijas sīknaudas cenā, vienmēr cilvēku parpildīts, bet produki tādi mazkvatitatīvi. Nopērc pamēģini, tad neizlieto un izmet ārā, jo saproti nav cerētā efekta un esi giegādājies pēdējo štruntu. identiski ar krievu MARAZZI! .. protams gaumes ir dažādas

6) "+" viņiem pašiem noliktavā ir uz vietas, nekas nav jāgaida (pārsvarā)

AsTheCopperStatue

tulpe1
ļoti zema tekstūras prinējuma kvalitāte kas izskatās diezan lēti

Vai lētais izskats ir vienīgais šāda printējuma trūkums? Vai arī tas nozīmē, ka tas printējums nodils/noberzīsies/nomazgāsies?

stingri novecojis dizains( 15-20gadus) ir arī daži mūsdienīgāki risinājumi, bet to nav daudz, par to katrs var pārliecināties apskatot sortimentu.
Apskatīju un šim piekrītu tikai daļēji. Regulāri pētu houzz.com, kur ir raksti par aktuālākajām tendencēm. Ja salīdzina, tad nemaz tik novecojis tas dizains nav, izņemot atsevišķas sērijas.

Как медное изваянье

tulpe1

AsTheCopperStatue
es atbildu par to ko cilvēkiem iesaku, kerama marazzi es neieteiktu neveinam.

Regulāri pētu houzz.com
ar to vien ir par maz, lai būtu speciālists šajā jomā, un sniegtu objektīvus un pareizus padomus citiem. Tas ir labi, ka intresējies par estētisku mājokli. iesaku, skaties arī te: https://www.wallpaper.com/ https://www.dezeen.com/ https://www.elledecor.com/shopping/home-accessories/g295/cool-wallpapers/ https://www.designboom.com/ https://design-milk.com/

visērtāk būs, ja twitterī pasekosi jaunākajām dizaina tendencēm.

Papildināts 22.07.2021 11:17:

Šādas tur nopirkām, neko diži vecmodīgu neredzu. Flīzēt viegli, visas malas kalibrētas, viss kārtībā.

Papildināts 22.07.2021 11:30:

tulpe1
Paldies par linkiem! Mums vēl viss priekš, tāpēc būs noderīgi! Toreiz līdz riebumam izbraukājām visus būvmateriālu veikalus, mc2, Reatonu, Sienu, Tarketu, Hanzas Flīžu tirgu, un vēl visādus specializētos salonus, nedēļām ilgi jau līdz riebumam, tāpēc kerama marazzi nāca, kā foršs pārsteigums! Ja, liels pluss ari tas, ka var dabūt uzreiz.

Armadetta
Vislabāk izvēlēties klasisku stilu, jo tas nenoveco. Ja izvēlēsies kaut ko ultra modernu - tas ātri apniks un kļūs vecmodīgs.

Vēl jāņem vērā, ka gaišākas flīzes optiski paplašina telpu, kamēr tumšākas - samazina. Lielas flīzes labi izskatās tikai lielās vannasistabās - tāpēc, jo mazāka vannasistaba, jo mazākas flīzes. Grīdu optiski paplašina pa diagonāli liktas flīzes, tāpēc mazākās telpās labāk izvēlēties šādu grīdas flīžu likšanas virzienu. Jo tumšākas flīzes, jo lielāks psiholoģiskais spiediens uz zemapziņu (cilvēkam gribas ātrāk tikt prom no tādas vietas). Ja ļoti gribas tumšas flīzes, tad ar tādām var noflīzēt tikai vienu joslu, bet pārējo atstāt gaišos toņos.

Personīgie novērojumu rāda, ka, jo tumšākas flīzes vannasistabās/tualetēs, jo grūtāk un ilgāk šādus īpašumus pārdot. Tas pats attiecas uz īpašumiem ar savulaik ultra modernu interjeru, kas sen jau ir novecojis un tagad izskatās vecmodīgs.

Te nokritizētās Kerama Marazzi flīzes tiek plaši izmantotas Yit projektos - var aiziet uz kādu no demo dzīvokļiem, un apskatīties, kā tās izskatās dzīvē.

AsTheCopperStatue

Pat vienā kastītē izmēri atšķiras vairāk par milimetru.

Ļoti trauslas un drupanas.

Jeder für sich und Gott gegen alle.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421005