Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas un grīdas flīzes. Kuras labāk?

Armadetta

Spoks

"Man likās pašsaprotami, ka man nekur nebūs tādas 10 cm strēmeles."

vērojamas komunikācijas problēmas

Embeka

Man ir līdzīgas, ka Blooma pēdējā bildē - tāds betona tonis ar gaišu pludinājumu, matētas - principā ideālas, jo nelielus netīrumus/kaļķa nosēdumus neredz.

Spoks
Nē, es galīgi tā neuzskatu, tāpēc ka tas tiešām ir pašsaprotami. Ja cilvēks prasa par savu darbu naudu, es pieņemu, ka basic lietas viņam būtu jāzin. Tā nav kaut kāda ekstra prasība. Tāpat kā hidroizolācija. Nu sorī, kā vispār var ienākt prātā noflīzēt bez hidroizolācijas?

Papildināts 27.05.2023 18:28:

AsTheCopperStatue
Nekas traks, ka jāgriež. Tādā gadījumā 2x vairāk, bet nav jāatstāj 10cm strēmele. Jāgriež tad ir gan pirmā flīze rindā, gan pēdējā. Ja tev paliek pāri 10cm, tad 60+10 =70/2=35cm. Tad rindu sāc ar 35cm flīzi un beidz arī ar tādu pašu. Pa vidu būs 60cm.

Papildināts 27.05.2023 18:29:

Visi selfmade flīzētāji lasiet, mācieties !!!

Papildināts 27.05.2023 18:32:

Tas tads general veids. Iespējams ir gadijumi, kad prasās cita proporcija. Bet noteikti ne 10cm strēmeles. Vai kā manā otrajā mājā, kur meistaram nav bijis padoma kā tikt galā ar griešanu, nopircis mozaīkas flīzes atlikušajiem 10cm . Nē nu ok, neizskatās nemaz tik briesmīgi, bet vispār smieklīgi.

Pēdējās izmaiņas: vienreiz, 27.05.2023 18:40.

Sveikas! Man arī tagad nepieciešams izvēlēties flīzes 2 vannas istabām, priekšnamam un virtuvei. Skatos uz matētām (R10 pretslīdes klase). Labprāt uzklausītu reālu pieredzi, kā ir tādas notīrīt? Uz tausti ir sajūta, ka saspiesta mellene virtuvē varētu iesūkties un būt neiztīrāma. Veikalā apgalvo, ka nav problēmu notīrīt. Man līdz šim nav pieredzes ar matētām, bail iegrābties un pēc tam dzīvot ar neiztīrāmām, jo tik viegli jau nenomainīsi. Flīzes, uz kurām skatos ir smilškrāsas, gaišas. Paldies!

Jau vairāk nekā 15 gadus ir matētas flīzes ar iedobumiem virtuvē un koridorā. Par pretsīdes klasi gan neko nezinu, taču nav neviena pleķa. Pašā sākumā gan ne, bet dažus gadus pēc ieklāšanas tika saeļļotas. Tas ļoti uzlabo izskatu un atvieglo kopšanu.

teite

Osinja
Vannasistabā ir neslīdīgas/matētas flīzes, kopšana ok, nekas līdz šim nav nenotīrījies. Drīzāk šuves grūtāk tīrīt.

Bet ne pa tēmu, virtuvē klasisko flīžu vietā ielikām koka grīdu un ne brīdi nenožēloju. Vecajā virtuvē ar flīžu grīdu n flīzes sadauzītas (ieplaisājušas) kaut kam krītot lejā. N trauki plīsuši uz flīzēm, nu nē, nekad vairs virtuvē nebūs man flīzes (nerunājot, ka virtuvē ar plikām kājām ieejot, nepatīkami auksta grīda) Tiesa, tie, kuri nekad mūžā neko no rokām neizmet, kaķi neko neapgāž, gan jau var likt flīzes.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Spoks

ja negribas flīžu šuves tīrīt, jāņem epoksīda bāzes šuvotājs 2kg 30 rubļi

teite

Spoks
Nu. Nevajag glorificēt. Arī tās ir jātīra akurāt tāds ir un nenotiek nekāda brīnumainā pašattīrīšanās

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teeja_bez_bulcinjas

Osinja

Pašai nav, bet vecākiem tādas pretslīdes vannasistabā pirms pāris gadiem ielika. Raupjas. Basu kāju ļoti patīkami.. tāda jauka , kutelīga sajūta. Neslīd. Bet, tieši kā jau Jūs minējāt- ja kaut kas ieberžams/ iespiežams nokrīt tas, kā uz smilšpapīra/rīves tiek iespiests starp tiem flīzes tekstūras graudiņiem un izķeksēt var tikai ar cietāku birstīti beržot (labajās reizēs), kaut kādiem irbulīšiem bakstot (sliktajās reizēs).

Vecākiem tas raizes nesagādā, bet es ar mazo bērniem neliktu. Un pat bez tiem- virtuvē noteikti ne.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421005