Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas un grīdas flīzes. Kuras labāk?

Armadetta

Armadetta
"Grīdas flīzes melnas, sienai pelēkas"

Būs tev ko noņemties ar kopšanu - redzēs katru putekli un ūdens pili. Tas domāts par melnajām grīdas flīzēm.

Ja par tēmu, tad varu ieteikt Erlendu. Patika izvēle un pārdevējas zinošas. Rezultāts patīk vēl joprojām, sevišķi, ja iedomājos, ko vīrs būtu nopircis Depo. Starp citu viņi piedāvā arī nenormāli smukas tapetes ( uz pasūtījumu un dārgas, bet nu ļoti skaistas ).

Armadetta
Šodien runāju ar vienu arhitekti, viņa savā mājā arī ielikusi Kerama Marazzi un teica, ka normālas flīzes, neko sliktu nevarot teikt.

teite

tulpe1
Hm. Par gaumi nestrīdas, bet aiztaisīt ciet Jauna ēra nišu reāls boring. Telpai jābūt dzīvai un funkcionālai. Un to vislabāk izjūt telpu īpašnieks nevis svešs cilvēks. (Tāpēc manos daudzajos remontos nekad nebija un nebūs sveši dizaineri, kuriem ir savs redzējums, bet ne izpratne par reālo telpu un tās reālo pielietojumu )

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Es saprotu, ka bildē nav uztverams, domāju, ka dzīvē tuple1 nebūtu ieteikusi tādu variantu. Sienas biezums šobrīd 40 cm, ja aili sabiezinātu vēl par 20 cm, tas logs pārvērstos par šaujamlūciņu.

Mēs vienreiz pasaucām dizaineri, tieši viena ideja man palika prātā un patika

Papildināts 02.08.2021 01:13:

tulpe

Efektīgi izskatas

Te atkal jautājums par gaumi. Man šķiet, ka briesmīgi izskatās. Puķes stilīgas, bet ne jau kopā ar zelta marmoru vai kas tas tāds ir

tulpe1

AsTheCopperStatue

ās tak tapetes! Turklāt, salaidumu vietas nostrādātas ne visai labi, jo šuves var pamanīt pat cāļa sliktajā bilžu kvalitātē.

ja, labs secinjums, tagd tas ir jauns ternds- flzes , kuras izskatās pēc tapetēm. brīnešķīgi, ka akcentēji šo momentu. Varu apbēdināt, tās tomēr būs flīzes, jo glancētas tapetes- nemērdz būt- tādu atspīdumu dziļumu var panākt ar porcelānu.

Paldies, ka vērsi uzmanību uz šuvēm. Flīzēm mēs liekam šuves 1-1.5mm, lai izskatas pēc iepējas estētiskāk.

teite

Telpai jābūt dzīvai un funkcionālai. Un to vislabāk izjūt telpu īpašnieks nevis svešs cilvēks. (Tāpēc manos daudzajos remontos nekad nebija un nebūs sveši dizaineri, kuriem ir savs redzējums, bet ne izpratne par reālo telpu un tās reālo pielietojumu )
jā pareizi- mūsu bailes ir dažādas, kāds nekad neies pie šuvējas, jo baidās ka neuztaisīs, ta kā viņš pats vēlās, kāds baidās iet pie friziera, citam nepatīk iepirkties tirgū, vēl kādma bailes no vakcīnas - mēs esam dažadi ar saviem tarakāniem galvā kādam. Bet kopumā ņemot, mūsu dzīve uzlabojās izmantojot dažždus pakalpjumus un jauninājumus. Tāpat kā telefonus, mainām samēra bieži uz aizvien jaunākiem modeļiem un nebaidamies, ka jaunākais būs sliktāks par vecāko.

Starpcitu, ja kāds reizi ir izmēģinajis dizainera pakalpojumus (šeit es par savu pieredzi runāju), vairs nevālās savu majokli iekārtot citādi! "āķis lūpā"

Papildināts 02.08.2021 09:12:

Jauna ēra
Es saprotu, ka bildē nav uztverams, domāju, ka dzīvē tuple1 nebūtu ieteikusi tādu variantu. Sienas biezums šobrīd 40 cm, ja aili sabiezinātu vēl par 20 cm, tas logs pārvērstos par šaujamlūciņu.

ļoti labi- ieviesīsim skaidrību visiem!

Redzi kas ir, dizains balstās uz kompozīciju, kā jebkurš skaņdarbs, māja balstās uz pamatiem. kompozīcija tas ir karkas, kas palīdz produktam, telpai, videi, 2d attēlam- izskatīties estētiski. Tie ir nerakstīti, katrā situācija individuāli, bet obligāti ieverojami nosacījumi. nav kompozīcija- nav dizaina! Dotajā gadījuma- nav kopozīcija, tā būs tikai, tad, ja aizšūs ciet sienas daļu. Cik tālu līdz lodziņam cik nē- tas izskatīsies mazsvarīgi to dzīvē nejutīs. ES NOTEIKTI LIKTU AIZŠŪT CIET, jebkurā gadījumā!

tulpe :Efektīgi izskatas
Te atkal jautājums par gaumi. Man šķiet, ka briesmīgi izskatās. Puķes stilīgas, bet ne jau kopā ar zelta marmorujautājums par gaumi.

flīzes tik tiešām ir jaukas, tikai to cena nejauka . tas, ka salikts ar marmoru man liekas ļoti interesanti- tā svagi un negaidīti, bet kpumā izskatās labi! tas arī ir galvenais estētikas kritērijs

jautājums par gaumi.
Šis ir ļoti aktuāls moments visiem un tajā jāievieš skaidrība.

Ja, diemžel, vai par laimi, tas piemērs ir estētisks- patīk vai nepatīk ir katra subjektīvs lēmums - bet estētika paliek objektīva. Estētikas izkoptības līmeni+ savas personīg as emocijas pret kaut ko mēs dēvējam par gaumi.

Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 02.08.2021 09:14.
Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 02.08.2021 09:15.
Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 02.08.2021 09:32.

tulpe1
Varbut man nevajag dizainu, kas teorētiski skaitās dizains, bet vienkārši tualeti, kas man patīk

teite

tulpe1
Piedod, bet tevi es nekad neizvēlētos par savu īpašumu dizaineris, jo neproti savu viedokli pasniegt neitrāli (klienta vēlmju un vajadzību klaja nolikšana un sava redzējuma kā vienīgā pareizā uzspiešana ir neprofesionālisms), bet ar odziņu, lai vispat būtu vēlme uzklausīt. Tu atgrūd jau saknē iesaku piedomāt pie komunikācijas. Bet gan jau klientiem bez savas gaumes, saprašanas un viedokļa esi pietiekami laba un palīdzi iekārtot viņu mītnes. Katrs atrod savus cilvēkus

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Mēs dzīvojam tādā laikā, kad ierasto rāmju nozīme tiek mazināta. Ja agrāk teica, ka sarkans ar oranžu ēdas un zilu ar zaļu kopā neliek, tad tagad tadi krāsu savienojumi nav nekāds jaunums.

Tāpat, kā māju pamati ir dažādi un nu modē ir plāceņi, kas ierakti 20 cm zemē un cits šausmās saķer galvu.

Tāpat, ka mūzikā mūsdienu skaņdarbus,nevar salīdzināt ar Bahu vai Mocartu, jo mūsdienu mūzikā ir gan kliedzieni, čuksi, sekundas, septīmas, un skandarbam nav jābeidzas harmonijā.

Resnā Žurka

Jā, puķainās flīzes man patīk. Bet komplektā ar marmora zīmējuma flīzēm nu tā, nav īpaši labas gaumes paraugs.

teite
Paldies, aiztaupīji man rakstīšanu

Neole

tulpe1

atradu ziedu versiju

Vai Latvijā kaut kur var nopirkt tāda tipa flīzes?

Dūducis*

Kas un kur ir Erlends (-a)? Neko googlē neatrodu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421005