Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas un grīdas flīzes. Kuras labāk?

Armadetta

teite

Par puķu flīzēm ar marmora savienojumu. Nu, reizēm arī bezstils ur stils. Katram savs. Vienīgi ļoti uzmanos no ieteikumiem "šobrīd aktuālais", jo aktuālais mainās pa sezonām. Rudenī uzliks aktuālo, pavasarī plēsīs nost, jo vairs nav aktuāls? Gudrs dizaineris piedāvās tādu dizainu, kurš nenoveco un būs aktuāls vienmēr. Arī klasiku var padarīt aktuālu, liekot akcentus pareizās vietās un varbūt minimāli nomainot detaļas, padara to īpašu.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

AsTheCopperStatue

Gudrs dizaineris piedāvās tādu dizainu, kurš nenoveco un būs aktuāls vienmēr.
Tieši tā! Dizaineri ar savām aktualitātēm bieži vien aizmirst, ka cilvēkiem tajā vidē jādzīvo gadiem.

Как медное изваянье

tulpe1

vai ku daudz komentāru

centīšost atbildet visiem

Neole
ja var vairākās vietās, jau iepriekš mineju flīžu salonus, cena tikai ap 200 eur /m2 +pvn links uz ražotāju

tadās, ar ziediem būs visas salīti, bet šīs te būs stingri letāk :

Papildināts 02.08.2021 15:37:

Jauna ēra

Varbut man nevajag dizainu, kas teorētiski skaitās dizains, bet vienkārši tualeti, kas man patīk

jā protams, mums katram jādzīvo sava dzīve, un lēmumus pieņam paši!

viss taču labi, nav slikta wc, gribēju akcentet, kā ar viennkāršu paņēmienu var noķert 2 zaķus ar vienu šāvienu praktiski + estētiski (lasi dizainiski)= kas rezultātā gadiem izskatīsies labi!

Ir diva veida cilvēki:

1) "man vajag brenda flīzes, virtuvi utt. vēlams tikai no specializētiem saloniem, obligāti jāpiesaista dizaineris, tad varēšu visām kaimiņienēm stāstīt cik man kruta, dārgi un ideāli viss ir (yup, ir ir dzirdēti šādi stāsti, kur cilvēki dzīvo psrs/90s bloķenē, bet toties viss viņiem dzīvoklī esot no brendiem un dizaineriem)";

2) tad ir cilvēki, kā es - paskatās internetā bildītes idejām, izdomā kko puslīdz sakarīgu, lai vizuāli nav nopietnas problēmas stilā/krāsā un neizskatās pēc 90s gadu veidojuma un viduvējā veikalā nopērk viduvēju, normālu preci.

Te diskusija jau bišķ aizgājusi kkur citur. Laikam LV buržujiem nav ko darīt covid-19 laikā un sēž forumos.

Cilvēki mīļie, atgādināšu, ka atvainojos diršamtelpa ir un paliek diršamtelpa. Bet nu varbūt ir arī cilvēki, kas aicina ciemiņus uz vakariņām sveču gaismā (sveiciens Burkāā kundzei) blakus tualetes podam, netīrās veļas kastei. Vakariņas jauki papildina kaķa sastrādātā veikuma aromāts.

Rekur taču orģinālā autore arī piegāja situācijai pragmatiski - izvēlējās to, kas pašam liekas ok un nopirka normālā veikalā.

tulpe1

Resnā Žurka
Jā, puķainās flīzes man patīk. Bet komplektā ar marmora zīmējuma flīzēm nu tā, nav īpaši labas gaumes paraugs.

šī doma izskanēja vairākkārt, mēģināsim visu salikt pa plauktiņiem, ļoti labi un drosmīgi viedokļi

par gaumi es jau runāju iepriekš (skrullojam atpakaļ) Paraugs ir estētisks- viennozīmīgi. marmoru var likt kopā ar visdazadakaiem materiāliem , koku, betonu, stiklu, metalu gandrīz ar visu- tas izskatās labi!

marmors ar ziediem:

marmors ar aktīvu rakstu:

marmors ar betonu- vai apmetumu betona imitācijā

viss ir stingri ekonomiski aprēķināts ja ražotājs izlicis savā katalogā un šovrūmā šādu kompozīciju, tātad vēlas gūt maksimālu peļņu no sava produktu, nav neviena interesēs zāģet zaru uz kura pats sēž

Papildināts 02.08.2021 16:08:

teite

Piedod, bet tevi es nekad neizvēlētos par savu īpašumu dizaineris, jo neproti savu viedokli pasniegt neitrāli (klienta vēlmju un vajadzību klaja nolikšana un sava redzējuma kā vienīgā pareizā uzspiešana ir neprofesionālisms), bet ar odziņu, lai vispat būtu vēlme uzklausīt. Tu atgrūd jau saknē iesaku piedomāt pie komunikācijas. Bet gan jau klientiem bez savas gaumes, saprašanas un viedokļa esi pietiekami laba un palīdzi iekārtot viņu mītnes. Katrs atrod savus cilvēkus

Ļoti labi ka izsakies drosmīgi! ikdienā sāls un pipari, tikai padara edienu baudāmāku

profesionāļi neizceļās ar saldu runu ja iesi pie dizainera kurā runas tev patīkamā valodā , diez vai saņemsi kvalitatīvu izpildījumu, drīzāk pats sev kājā iešausi.( tie kas stradā ar muti, slikti strāda ar rokām)

glaudot kādu pa spalvai nekādi nevar panākt maksimalo efektu un veiksmīgu rezultātu

Resnā Žurka

tulpe1
Nemēģini man mācīt to, ko es parzinu ne sliktāk par tevi. Tikai es to citiem mācu tad, kad man palūdz un par to maksā.

Papildināts 02.08.2021 16:43:

Jeb es bērnu uz cāli klientus meklēt. Mani paši atrod

tulpe1

ja reku vēl jauki piemēri

Resnā Žurka

marmors ar augiem brīnešķigi!

teite

tulpe1
man besī tas jautājums, bet pajautāšu - cik tev gadu, ja uzskati, ka ar klientu nav jārunā normāli? Esmu daudzus gadus strādājusi ar cilvēkiem, kaut kā pieredze rāda, ka ar normālu komunikāciju un skaidrošanu var sasniegt daudz labāku rezultātu nekā ar uzbraucieniem. Sīrupa liešana un pamatota argumentācija ir 2 dažādas lietas. Bet nu labi, nestrīdos, tev varbūt tāda metode strādā un klienti tomēr atrodas.

Papildināts 02.08.2021 16:57:

tulpe1
Tie augi pavisam drīz radīs līdzīgas asociācijas kā 90-to arkas durvju aiļu vietā un viļņveida paneļos gremdētas spuldzītes 2000-tošo sākumā.

Tas, ka mūsdienās daudzi drosmīgi miksē loti atšķirīgas lietas... Nav ne labi ne slikti. Katram savs. Tik jāņem vērā, ka ar to būs jādzīvo kādu ilgāku laiku.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Resnā Žurka

teite
Šobrīd vēl modē ir atsauces uz Art Deco. Tur tās zaļās lielās lapas iederas. Pie tam tas jau ir laikā pārbaudi izturējis stils, parādās tikai jauni materiāli un tehnoloģijas. Sīkais ziedu raksts kopā ar marmora zīmējumu uzvedas pavisam savādāk.

Papildināts 02.08.2021 17:49:

Un jā, vienkārši pelēks ar melnu ir garlaicīgs, taču ilgmūžīgs risinājums.

Armadetta

Dūducis*
Būs tev ko noņemties ar kopšanu - redzēs katru putekli un ūdens pili. Tas domāts par melnajām grīdas flīzēm.

Par to jau es, blondīne, iedomājos,kad flīzes jau bija nopirktas. Nu nekas, kopšanas inventārs plašā klāstā.

Papildināts 02.08.2021 18:18:

Resnā Žurka
Un jā, vienkārši pelēks ar melnu ir garlaicīgs, taču ilgmūžīgs risinājums.

Man noflīzēs tikai sienu pie vannas, plus nišām(pretī vannai divas nišas) nāks mozaīkas. Tad jau būs akcenti un kontrasti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421005