Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sienas un grīdas flīzes. Kuras labāk?

Armadetta

Resnā Žurka

Armadetta
Protams. Tas ir labs fons. Nomaini dvielīšus un vēl kādas kņibas un dabūsi sezonas piedāvājumu katram garastāvoklim.

Lasu un smejos, nu ja cilvēks runā par dizainu, ko piedāvā, bet neieklausās mājienā par sapratīgu cenu, tad, piedodiet, atvainojiet.

Betona imitācijas apmetums maksāja ap 50-60 eiro m2 bez pvn ar darbu, to veic tikai nedaudzi apmetēji. Esiet piesardzīgi ar šādiem dizaina pazinējiem....

Neole
https://www.erlanda.lv/

Lēti gan nebija, vīrs plēsa matus

black sand

Tajā pirmajā bildē marmors edās ar tam puķēm kā divi solisti kuri dzied atšķirīgas melodijas. Visos pārējos foto solo ir vienam, vai nu marmors uz fona vai marmors atdod solo citiem krāsainiem akcentiem un viss ir harmonijā.

Arpus kāda viesnīcas numura kur ikdiena neviens neuzturas visi tie raibie un savstarpēji nesaskanigie risinājumi rada bardaka un netiribas sajūtu jo vizuāli piegružo telpu tāpat ka deviņdesmito raibas puķīšu tapetes un brūni rakstainās flīzes .

Lusesita

Marmora dzislojuma imitācijas flīzes es pat nezinu, kur tās Latvijā iederētos nelielā telpā. Tam rakstam nav, kur atvēzēties, ne skatienam, kur ieskrieties, lai to aptvertu. Mana iekšējā estētiskā antena marmorējumu uztver ar vieglu nelabumu. Viņam īati nav, ar ko savienoties, nav sabiedroto, kā tas būtu viņa kultūrvēsturiskajā vidē. Principā tādu pašu trauksmainu sajūtu pakrūtē rada daudz kas, kas kaut ko neloģiski imitē, piemēram, tapetes ar ķieģeļu rakstu.

AsTheCopperStatue

Mana iekšējā estētiskā antena marmorējumu uztver ar vieglu nelabumu. Viņam īati nav, ar ko savienoties, nav sabiedroto, kā tas būtu viņa kultūrvēsturiskajā vidē

Paldies, tev izdevās noformulēt manas sajūtas, skatoties uz to puķu+marmorējuma kombināciju. Trauksme.

Iekšēji bija kaut kāda stila disonanse - viens no pils vai muzeja stila, otrs - no ArtDeko stila.

Un man arī viss, kas marmorēts, izraisa piesardzību, jo šaurās vai nelielās telpās tas nespēj sevi pietiekami skaisti parādīt.

Как медное изваянье

tulpe1

Vai cik daudz komentāru laikam simtniekā trapīju vai kādam pašā sirdī . Dienas gaitā centīšos visiem atbildēt, ja kādu piemirstu- atgādiniet!

vēl foršas flīzītes atradu

teite

tulpe1
Tev jau nav visiem obligāti jāatbild, nav taču tava tēma

Papildināts 03.08.2021 12:52:

Lusesita
Tiešām, atradi pareizo formulējumu. Es vispār marmoru redzu pilīs, muzejos, ekstravagantās celtnēs, kuras to spēj nest un iznest. Katrā ziņā ne daudzstāvu mājas dzīvoklī, nedod dies vēl blokmājā (tas būtu līdzvērtīgi tiem 19gs.imitacijas šedevriem, kur aizver dzīvokļa durvis un nokļūsti šaurās trepēs ar plastmasas trepju uzlikām un cigarešu galu apdedzinātām lifta durvīm )

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

tulpe1

Lusesita
ļoti ptatīk tavs komentārs- odziņa!

Marmora dzislojuma imitācijas flīzes es pat nezinu, kur tās Latvijā iederētos nelielā telpā. Tam rakstam nav, kur atvēzēties, ne skatienam, kur ieskrieties, lai to aptvertu.
Marmors ļoti unversāls! der jebkurā stilā jebkurā interjerā jebkādā kombinācijā - vēsturiskā interjerā, lauku stila mājoklī, makslinieciskā interjerā, ļodi mūsdienīgā un funkcionālā, mikro platībās, kā arī luxury style- pilnīgi visur!

1) brīnešķīgi izskatās latviesu gaumes askētiskajos interjeros:

2) lauku stila mīļotājiem patīk šis:

mikrotelpās:

vesturiskais interjers:

trendīgie 50-tie:

mākslinieciski interjeri- te ļoti daudz piemēru var atrast

luxury style:

mūsdienīgā:

Lusesita

AsTheCopperStatue

teite

... līdz ar putuplasta griestu karnīzēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421005