dekrēts un atvaļinājuma dienas darbā

maaminja

Slēdza maaminja: "Skaidrs".

Ja līdz dekrēta atvaļinājumam ir iztērēts viss atvaļinājums darbā, vai aizejot dekrētā un bērna kopšanas atvaļinājumā- no darba skaitās vēl atvaļinājuma dienas?

Linciic

maaminja
Atvaļinājuma dienas skaitās arī par pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodu, to, kurš nosedzas ar B lapu. Par bērna kopšanas atvaļinājuma posmu atvaļinājuma dienu nav.

Darbs to info zin pats vai man jāraksta kādi iesniegumi?

Linciic

maaminja
Par B lapām jau darbs zinās. Un to, ka to laikā skaitās atvaļinājuma dienas, arī zin, tas likumā. Par bka raksti iesniegumu. Vairumam darba devēju darbinieka došanās dekrētā nav nekas neparasts, darbinieks pats var visu neskaidro pie darba devēja (grāmatvede vai personālvadības speciālists) noskaidrot.

Papildināts 21.07.2021 13:57:

Vispār par B lapam nezināšu, kopš ir elektroniskās, nezinu precīzo kārtību. Par sākuma datumu jau laikam jāpainformē. Uzjautā darbā.

Linciic
Likums raksta, ka neskaita:

154.pants. Grūtniecības un dzemdību atvaļinājums

(4) Atvaļinājumus, kas piešķirti sakarā ar grūtniecību un dzemdībām, ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā neieskaita.

Inndra

maaminja
Likums raksta, ka neskaita:
Nejauc kopā 2 dažādas lietas. Palasi DL 152.pantu!

154.pants saka, ka šis te piešķirtais grūtniecības un dzemdību atvaļinājums tev nenoņems dienas no ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma. Tev pienāksies abi.

nero

Par to, cik un kāds atvaļinājuma periods ir izmantots un vai B pirms/pēcdzemdību periods ir jau izmantots ikgadējā atvaļinājuma ietvaros, jānoskaidro personāla daļā vai grāmatvedībā.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

nero
Man nav tik liels uzņēmums, kur būtu personāldaļa vai grāmatvedība (ārpakalpojums). Tāpēc skaidrojos šeit, lai vienīgais vadītājs, kas mums ir- man kautko "neatņem".

Paldies

Papildināts 31.07.2021 15:58:

Skaidrs

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18421035