Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Informācija foruma lietotājiem

NobodyIsPerfect

NobodyIsPerfect

Sveicināti!

Esmu jaunais cālis.lv foruma lietotāju palīgs! Jaunā dzēšgumija, filtrs un tēmu pārvietotājs. Sūdzību un priekšlikumu uzklausītājs. Jaunais moderators, kura pienākumos ietilpst ne tikai koriģēt diskusijas, bet arī sniegt paskaidrojumus, kāpēc ticis dzēsts komentārs vai diskusija, vai kāpēc ticis banots lietotājs. Vispārējie cālis.lv foruma lietošanas noteikumi paliek tie paši, bet tiek atvērta iespēja diskutēt par noteikumu uzlabošanu un citiem jautājumiem, kuri saistīti ar foruma lietošanu.pelēkais nezvērs


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Lai viegla roka un maz darba! (Ar algas saglabāšanu, protams)


Paužu peRRsonīgo viedokli. Lietojiet atbildīgi, lietojiet ar mēru, lietojiet gRRupiņā.

We're all pretty bizaRRe. Some of us are just better at hiding it, that's all.

rojs2

lai veiksme cīņā ar nemirstīgo hidru umku.


Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Duujaa

Komentārs tāds. Rakstīt savu tekstu klāt zem citu lietotāju rakstītā ir nekulturāli un izsmejoši. Īpaši izsmejoši pēdējos divos gadījumos covid diskusijā. Profesionāli, manuprāt, ir vai nu izdzēst vai ielikt īstu, neitrālu tekstu nevis kaut ko "asprātīgi" aprakstīt par rakstīto vai par lietotāju. Amatieriski izskatās.

labrencija

NobodyIsPerfect Sakiet, kāds Jums darba laiks. No cikiem, līdz cikiem. Vai brīvdienas arī būs ?

NobodyIsPerfect

Duujaa
"Komentārs tika dzēsts, jo neatbilda foruma lietošanas noteikumiem" - arī šo frāzi Jūs kritizējāt kā neatbilstošu. Kādi ir Jūsu priekšlikumi, kāds teksts iederētos?

Par komentāra dzēšanu - tieši komentāru pilnīga dzēšana un paskaidrojumu nesniegšana visbiežāk izraisa foruma lietotāju sašutumu. Tāpēc tika pieņemts lēmums izmēģināt jaunu komentāru dzēšanas formātu, kurā tiktu ietverts gan paskaidrojums, gan pavērta iespēja sarunai ar moderatoru. Kā minēts foruma lietošanas noteikumos - Administrācijas konstruktīva kritika un ierosinājumi.

Paldies par Jūsu komentāru!

labrencija
Man ir nenormēts darba laiks. Brīvdienas būs, protams, bet tās netiks iepriekš izziņotas forumā.

Paldies par Jūsu komentāru!


Drīkst pajautāt, kā tas notika, ka pēc xx gadiem parādījās reāls, īsts moderators? (par faktu kā tādu priecājos ļoti, jo... oi... te jau, nez, 666 Vaterloo kaujas pāri pārgājušas )

Kas tagad ir savādāk? Kāds ir mērķis? Atgriezt aizgājušos, apčubināt atlikušos, stāvēt modrā tikumības sardzē, nodrošināties pret visu Kriminālkodeksu no Administrācijas skatpunkta...?

Vai būs arī tehniskas izmaiņas? Piemēram, noņemt cāļtemperatūras attēlošanu, atstāt iespēju par komentāru balvot tikai pozitīvi, kaut kādas vēl fīčas, kas, cerams, formātu pavisam nenograutu


Paužu peRRsonīgo viedokli. Lietojiet atbildīgi, lietojiet ar mēru, lietojiet gRRupiņā.

We're all pretty bizaRRe. Some of us are just better at hiding it, that's all.

Duujaa

NobodyIsPerfect
Tas pēdiņās ieliktais variants ir OK. Tie visi papildinājumi, kas nāk klāt, šķiet galīgi nevietā un drīzāk komentētāja aizskaroši no administrācijas puses. Jābūt solīdam tekstam un viss, manuprāt. Bez interpretācijām no moderatora. Ja baigi gribas var likt klāt konkrētus punktu ciparus, kuri pārkāpumi tie no noteikumu saraksta ir.

Papildināts 30.07.2021 18:49:

Tad arī diskusijā neaizņem vietu, bet ja kādam anormāli interesē, tad apskatās pats to punktu.


Resnā Žurka

Lūdzu skaidrojumu, kāpēc ar pamatojumu "spams" tiek dzēstas pļāpas skorbuļa pļāpu muldamajā salmu kulšanas beztēmā? Ne tur reklāma, ne tur kas aizskarošs pret forumā noteikumiem, ne pretlikumīgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421243