Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Informācija foruma lietotājiem

NobodyIsPerfect

Reina

Resnā Žurka

Muldamtēma pļāpā ir sena cāļa tradīcija, par vadmotīvu paķerot kādu sabiedrībā aktuālu noti par pamatu

Tad muldamtēmai ir jābūt atsevišķai tēmai, nepievilktai citām. Bet arī tādu tēmu nogalina bezjēdzīga muldēšana, atkārtošanās un nepamatota gānīšanās, kas pļāpiņā kļuvusi par regulāru parādību.

Šobrīd tieši tādā veidā par tēmas pārāk bieži kļūst pilnīgi bezjēdzīgas, Tas noteikt samazina cāļa lietotāju aktivitāti un attiecīgi, reklāmskatījumus, ar ko Cālis pelna.

Nekādā ziņā neatbalstu īkšķīšu aizvākšanu, jo vairums cilvēku nav tik stulbi, lai liktu bezjēgā. Ja kādam to īkšķu vienmēr daudz, tad pelnīti, gan labie, gan sliktie. Tādu, kas liek bezjēgā ir ļoti maz.


Muldamtēma, kura saucas 'Skorbulis, tēma un beztēma', domā, pirmā lektu acīs jaunienācējam kā auksti* intelektuāla tēma par jaunākajiem zinātniskajiem sasniegumiem Covid-19 apkarošanā?

Kā tad būtu jāsaucas īstai muldamtēmai?

Papildināts 31.07.2021 23:23:

Bet nu jā, atrast, kas tēmā beztēma, ir offtopiks, ir izaicinājums. Man fana fūres nepavisam netraucēja. Tā pie tam ir sadaļa Pļāpiņa par visādām tēmām.


Paužu peRRsonīgo viedokli. Lietojiet atbildīgi, lietojiet ar mēru, lietojiet gRRupiņā.

We're all pretty bizaRRe. Some of us are just better at hiding it, that's all.

SanSu

Reina
Ja vēlies parunāt par kovidu bez beztēmām, pameklē Raimja tēmu.

Papildināts 01.08.2021 01:09:

Par kovida un/vai vakcīnas blaknēm

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18421191-man-paliek-bail/

Duujaa

Reina
Kā viena tēma, kurā visi runā vai vismaz spiež īkšķīšus, samazina lietotāju skaitu? Ierauga šo vienu tēmu un aizver cāli uz visiem laikiem?

Papildināts 01.08.2021 01:21:

Plus kā jau saka, Pļāpiņa, īpaša sadaļa, kur pļāpāt par visu ko.


Resnā Žurka

Reina
Nē. Muldamtēma vienmēr veidojas stihiski un to nevar noteikt ar likumu

Papildināts 01.08.2021 06:46:

teemant
Principā jā, tā sanāk. Protams, ka šos abus un vēl dažus ir jāpieskata. Taču šīs aktivitātes izskatās jau pēc zvirbuļu šaušanas ar lielgabalu.

SanSu

NobodyIsPerfect

Labdien! Būtu ļoti laipni, ja pastāstītu, kāpēc banojāt RikuRaku. Tikai tāpēc, ka viņas viedoklis nesakrīt ar jūsējo?

Papildināts 19.08.2021 21:45:

Kāpēc banojāt Ibicu, tika ierakstīts. Skaidrs.

Par RikuRaku klusums

NobodyIsPerfect

SanSu
RikuRaka pati palūdza, lai viņu bano. Gadījumā, ja tas nebija lūgums, bet vēstījums man, ka Ibica izbanota nepelnīti, tad bans par lamāšanos, neraugoties uz to, ka tika vairākas reizes izteikts lūgums to nedarīt. Lūgums tika izteikts visiem, ne tikai Ibicai!


Derpine

NobodyIsPerfect
A Juus nevaretu, ludzu, lamashanos vnk izlabot uz " @@@" vai kaa citadi? Teemaam tomer ir savs smekjis, nu lamaajas -nu i? Galu galaa caalis tikai ieguutu no skatijumiem.

SanSu

NobodyIsPerfect
"Visiem labrīt! Tēma tiek slēgta.
Cucamongai lūgums nevērt vairs vaļā tēmas."

?!? Ko tas vispār nozīmē? Kāpēc moderators nosaka, kam būs, kam nebūs rakstīt tēmas? Arī Raimonda tēma tika bezjēdzīgi aizslēgta.

Ceru, ka šeit ir vienkārši pārcentīga noteikumu punkta par tēmu neduplēšanos ievērošana. Bet tas punkts ir ar pilnīgi citu domu. Piemēram, kad kāda satraukusies maza bērna māmiņa jautā, kā bērnam nosist tempreratūru, un pat nepaskatās, ka jau pāris tēmas zemāk tāds jautājums jau ir. Padomu devējiem tā ātri apnīk - vienreiz atbild, otreiz atbild, trešo reizi jau ZB.

Ja tiek apspriests kāds notikums, protams, ka ērtāk to darīt vienā tēmā. Ja šādā tipiskā gadījumā moderators aizslēdz dublējošos tēmu, ja pats autors to nav izdarījis, neapvainotos neviens. Bet kovid tēmas ir par daudz plašas, lai visus vardarbīgi dzītu uz vienu tēmu. Mans novērojums, kad tika rakstīts vairākās kovidtēmās, gaisotne nebija tik agresīva.

Ja bija doma, iznīdēt no portāla nepolitkorektos viedokļus, tad viņi tagad tiks rakstīti "pareizajā" tēmā. (Ja visi vēl neraksta , tad nedaudz jāpagaida, lai pāriet aizvainojums.)

Un vēl. Vienkārši tāpat visus dzīt uz grupām nav gudrs solis. Forums tā aizvien vairāk nīkuļo.


NobodyIsPerfect

Noteikumos vēl joprojām ir punkts par Administrācijas darba apspriešanu. Arī šobrīd jūs šos noteikumus pārkāpjat.

Administrācija pieņēma lēmumu neļaut Cucamongai vērt vaļā tēmas vairāku faktoru dēļ, piemēram, tēmas dublējās, tēmās nebija gaidīti komentētāji ar citādu viedokli(tika dzīti runāt uz citām tēmām), tēma pārāk bieži aizgāja personāliju kašķī(tika apzināti sagrozīta informācija, apmeloti citi lietotāji, argumentācijai tika izmantota apsaukāšanās un tml.), tēma tika uztverta kā "fanu klubiņš" (priekš tādām tēmām ir grupas, slēgtās un atklātās), Cumamongas tēmās jau vairākas reizes ir notikusi liela komentāru dzēšana un banošana, kas NAV SAISTĪTA ar viedokli par covid19, utt.

Saliekot kopā visu notikušo un Cucamongas tēmas rašanās vēsturi(kura arī saistās ar "es šajā tēmā nerunāšu", jo nepatika kas?), tika pieņemts lēmums, ka Cucamongas tēmas ir uz grupu pārceļamo tēmu kategorijā. Jā, tā notiek arī šajā forumā.

Noteikumi vienādi attiecas uz visiem foruma lietotājiem.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421243