Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Informācija foruma lietotājiem

NobodyIsPerfect

rojs2

kā arī šī "medmāsa" turpina mācīt, kā apiet oficiālos kovid ierobežojumus!

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

SanSu

rojs2
Un? Kā aizliegums medmāsai vērt vaļā tēmas novērsīs "turpina mācīt, kā apiet oficiālos kovid ierobežojumus"?

Papildināts 24.08.2021 20:49:

NobodyIsPerfect
Ja tēmas ievadkomentārs par jauno moderatoru, kura pienākumos ietilpst ne tikai koriģēt diskusijas, bet arī sniegt paskaidrojumus, un kurš gaidot priekšlikumus portāla noteikumu uzlabošanai, vairs nav spēkā, tad īsti nav jēgas te ko jautāt.

Atā, atā, NobodyIsPerfect!

rojs2
Katrs otrais tev to var pamācīt. Ja diskutēšana šķiet mācīšana, un oficiāla.

Kur ir vieta, kur drīkst uzdot jautājumus? Šeit? Nu jautājumus vismaz, cerot saņemt atbildi, jo par ieteikumiem arī cilvēki nobloķēti.

NobodyIsPerfect

SanSu
Tas, ka paskaidrojums nav Jums pa prātam, nenozīmē, ka tāds netika sniegts. Atkārtoti lūdzu ievērot foruma lietošanas noteikumus!

Reina
Man ir 18 mīnus īkšķīši par komentāru, ka manā feisbukā raksta par puķēm un dārziem.

malacis

rojs2

kā arī šī "medmāsa" turpina mācīt, kā apiet oficiālos kovid ierobežojumus!

Un kas tur slikts, ja kāds māca kā apiet oficiālos, idiotiskos kovid ierobežojumus?

rojs2

nu, tev nekas, ej padziedi gobzema un buldozera sarīkojumos.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/
Sarmozo

malacis
Un kas tur slikts, ja kāds māca kā apiet oficiālos, idiotiskos kovid ierobežojumus?
Kā uz to paskatās. Ja esi nolēmis ķert asas sajūtas, uzspēlējot krievu ruleti ar kovidu, tad viss ir atbilstoši.

Resnā Žurka

Vēl nesen bija noteikts, ka bans ir lietotājam, nevis tikai kādam viņa nikam. Kas ir mainījies, ka vienam ir īpašas labvēlības režīms un drīkst piedalīties, kaut cits niks bloķēts līdz pat 12. oktobrim?

Eh, Žurciņa.... Latvietis latvietim latvietis

Sakarā ar laika trūkumu lielCālim esmu sastopama - par galda spēlēm, grāmatām, īspļāpiņas un miera osta - Cāļa gRRupiņā

Live a life you're excited to wake up to.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421243