Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Informācija foruma lietotājiem

NobodyIsPerfect

Resnā Žurka

RikuRaka
Kāpēc? Kāpēc vienu sit, tikko degunu pabāž, bet otrs tiek pie privilēģijām? Tāpēc, ka viens tev nepatīk, bet otrs patīk? Pie tam tas nav pat pāris dienu bans, bet 2-3 nedēļas vismaz. Nezinu, cik par kādiem grēkiem tiek piešķirts, bet šis nav bijis mazais grēciņš. Konsekvenci laikam gribu. Par vienādu nodarījumu vienādas sekas nevis šķirošana pēc simpātijām.

Resnā Žurka
Nav jēga aizliegt to, ko nevar izkontrolēt. Ja nobano A un tas uztaisa niku B, gailis pakaļ nedziedās. Bet ja iztaisīs AA, nu tad gAAn....

Nezinu, par kuru tu, vnk pasmaidīju (iekšēji un klusu).

Sakarā ar laika trūkumu lielCālim esmu sastopama - par galda spēlēm, grāmatām, īspļāpiņas un miera osta - Cāļa gRRupiņā

Live a life you're excited to wake up to.

Resnā Žurka

RikuRaka
Es te par to sadaļu, kur no iekšiņām tika paziņots, ka bans attiecas uz visiem nikiem no vienas personas. Ja no ieksiņām tiek paziņots, ka tur ir zināms, ka cits personas niks ir nobanots, tad kaut kā nesmuki izskatās.

Resnā Žurka
Atvainojos, es jaunāko ned laikā tikpat kā nelasīju. gRRupiņā pa kādam banotajam dzīvojas, par ko esmu dikti priecīga.

Papildināts 26.09.2021 11:24:

Resp, laimīga, ka viņi vismaz tur var nākt un netiek par to sodīti

Sakarā ar laika trūkumu lielCālim esmu sastopama - par galda spēlēm, grāmatām, īspļāpiņas un miera osta - Cāļa gRRupiņā

Resnā Žurka

RikuRaka
Redz, tur arī ir tā būtiskākā atšķirība. Tu priecājies, ka tevi interesējošās personas var izteikties, kaut arī pie bana tikušas. Man nav pieņemami, ka noteikumi tiek staipīti pēc vajadzības un piemēroti pēc deguniem. Un mans jautājums ir tikai un vienīgi par noteikumu piemērošanu - vienādos apstākļos vienāda rīcība. Protams, paturam prātā, ka nav pieķerts, nav zaglis.

labrencija

Dumi ir, tāpēc arī nobano. Var savu vēsti un attieksmi tā izteikt caur zilām vijolītēm un flokšiem, ka tehniski nevar piesieties.

Resnā Žurka
ai, man tie bani vispār šķiet bērnišķīga ņemtne, kaut kas līdzīgs kā spožā karjera pļāpu portāla [Dzēst] podziņas neierobežotā spaidīšanā

varbūt tāpēc arī tik nenopietna attieksme. Uztveru to kā pirksta pakratīšanu no spēka pozīcijām, nevis kautkādu ahūno sodīšanu par vēl ahūnāku pārkāpumu.

Bana laikā vnk jāuzmanās izteikties publiskajā daļā, jo tur pilns ar latvijiešiem, taču dzīve tāpēc nebeidzas.

Taču, protams, pateicoties tādiem modriem tautiešiem, pasaule kopumā kļūst labāka, sarunas saturīgākas utt.

pelēkais nezvērs

Man nav pieņemami, ka noteikumi tiek staipīti pēc vajadzības un piemēroti pēc deguniem.

Kuru tas interesē?
Kā tur bija - "Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem!"

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Resnā Žurka

Aha. Umku sita kā degunu pabāza, a te tikai publiski pirkstu krata un izpļāpājas, ka noteikumi visiem nav vienādi. Tad kāpēc umku pa skarbo?

NobodyIsPerfect

Resnā Žurka
Pat tad, ja runa būtu tikai par vienu vienīgo punktu - bana neievērošanu, pat tad tas nav salīdzināms - desmitiem reižu(nav pārspīlējums) ignorēt banu vai izdarīt to vienu reizi. Un bana termiņi nebūt nav vienīgais, kas nav ievērots. Jūs salīdzināt nesalīdzināmo! (Un to darot arī pārkāpjat foruma lietošanas noteikumus. )

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421243