Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kredīts ja ir kredīts

Harmanova

Kādam ir pozitīva pieredze? Ir vērts mēģināt?

Ir palicis kredīts ap 3-4 tūkstoši, mēnesi 130 maksājums. Big banka

Gribu mēģināt bankā pret ķīlu kredītam pieteikties.

Bezceris?


Harmanova
Nomaksā vispirms tos 3-4K Bigbankā un tikai tad piesakies jaunam kredītam. Un turpmāk šādos rīkļurāvēj-kantoros kredītus vairs neņem!

Ja tie 3-4K tev būtu hipokredīta atlikums kādā no lielajām bankām (Swed, SEB, Luminor), tad mierīgi varētu pieteikties otrajam un pat trešajam hipokredītam, ja ienākumi to atļautu.

Lauku puķe
Nu ja patreiz nav to 3-4 tūkstoši. Var gaidīt iekrāt, bet laika daudz nav.

BIGBANK tādus procentus ņem, tiešām neviens neņemat BIGBANK.

Papildināts 01.08.2021 14:06:

Varbūt kādam būs pozitīva pieredze.

Harmanova
Nevienam jau nav tieši tāda situācija, kā tev. Tāpēc vislabāk tev spēs atbildēt pati banka - uzraksti pieteikumu internetbankā un ar tevi sazināsies. Pat, ja banka kredītu tev atteiks, tu varēsi noskaidrot, kādi nosacījumi tev ir jāizpilda, lai nākotnē banka tev kredītu piešķirtu. Tad arī zināsi konkrēti un varēsi strādāt pie šo nosacījumu izpildes un tad pieteikties atkal.


Patricia L

Man bija atlikums ap 3tkst. Citadele banka, kredītu izskatīja swedbank. Izskatot, protams ņēma vērā esošo kredītu un arī kredītkarti. Tā kā paredzēts bija ķīlāt jau ieķīlāto Citadele, tad atlikums jādzēš. Visizdevīgāk nodzēst pašiem, lai nav papildus izdevumi un ņemte ar starpbanu vienošanos. Ja ķīla ir cita, tad skatīsies visas kredītsaistības, ienākumus un tad rēķinās, cik liels kredīts sanāk un, vai visu vari pavilkt. Jā, bigbank vislielākie % un komisijas maksas. Slinkums meklēt blociņu, bet 2x lielākas.

Papildināts 01.08.2021 20:25:

Un labs ieteikums pieteikties uz konsultāciju ar reāliem faktiem. Ja dos, tad dos, ja nedos, tad zināsi, kāpēc. Mums deva, bet nepaņēmām, jo nosacījumi sliktāki, ka ir tas cits kredīts, kredītkarte, ķīla. Tagad zinu, kādus īpašumus labprātāk finansē. Vārdu sakot nolēmām nodzēst visas saistības un tad pieteikties jaunam kredītam.

Harmanova
Prasi bankā, tagad konsultē attālināti. Man ir 1k palicis, teica, ka jāatmaksā tas, ja gribu dabūt jaunu. Arī no kredītkartes teica atteikties, lai dotu summu.

TeoBarta

Divi jautājumi:

1. Kādam mērķim jauns aizdevums nepieciešams?

2. Kurā iestādē grasies ņemt? Tai pašā big bank?

TeoBarta
Mājās būvniecība

Big Bank ne traki procenti. Citā bankā, mēģināt srb, swedbank, citadele u. C.

Paranoid

Kādam ir pozitīva pieredze? Ir vērts mēģināt? Ir palicis kredīts ap 3-4 tūkstoši, mēnesi 130 maksājums. Big banka Gribu mēģināt bankā pret ķīlu kredītam pieteikties. Bezceris?

Viss ir atkarīgs no tā, cik liela daļa tas ikmēneša maksājums ir no mēneša ienākumiem, un par cik pieaugs izdevumi, un vēl, vai ar jauno kredītu ir paredzēts pārfinansēt šo te veco kredītu. Dod bankas kredītu arī tad, ja ir esošas kredītsaistības, jautājums ir tikai cik saistības ir lielas, un kā tās izskatās uz kopējo ieņēmumu fona.

BIGBANK tādus procentus ņem, tiešām neviens neņemat BIGBANK.

Nav taisnība, procenti ir atkarīgi no konkrēta klienta un arī kredīta veida. Piemēram, automašīnas kredītam (ne līzingam!) viņiem šobrīd ir precīzi tādi paši procenti, kā zemākie kredītprocenti citās bankās (arī "Swedbankā", "Luminorā", "Citadelē" ) - un tie ir precīzi 7.9% gadā. Iepriekš viņiem bija pat 6.9% automašīnu kredītiem. Hipotekārajam arī nemaz tik diži likme neatšķiras - Bigbankā 1.8%+Euribor, tā pati "Swedbank" savukārt sola 1.79%+6 mēn. Euribor.

Pēdējās izmaiņas: Paranoid, 06.08.2021 12:01.


Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.


TeoBarta

Harmanova
Nu tad vienīgi pārfinansējot esošo big bank kredītu uz jauno. To vai iedos, atkarīgs no potenciālā kredītņēmēja maksātspējas, pirmo iemaksu, hipotēkas likviditāti.

Vai līdz šim ir kavēti maksājumi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421339