Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kredīts ja ir kredīts

Harmanova

Harmanova
Ja ir ņemts un nav vēl izmaksāts ātrais kredīts- tad par kādu mājas būvniecību var būt runa? Ja pat 3-4 tūkstošus nevar atdot uzreiz.

kolizejs
Vot iedomājies var, ja daudz ko paši dara un prot. Jā nav 4 tūkstoši. Un, lai māju pabeigtu, turpinātu naudas pietrūktst, kaut ko jau nopelnīsim un ieguldām visu Home. Krāt 4 tūkstošus un paļauties uz kredītu, ja iedoss vīrs negrib. Darīs pats un iekrātos tūkstošus liks būvniecība. Gribu es kreditu un palīdzēt, es neiekrāšu ātri 4 tūkstoši.

Papildināts 09.08.2021 19:15:

BIGBANK ir ātrais kredīts

Papildināts 09.08.2021 19:17:

TeoBarta
Nu nav kavēti, varbūt kādreiz reti 1-2diena nokavēta. Citreiz darba steigā, visa tik daudz kā atceries johaidi rēķini jāmaksā šodien taču jau 10.datums

Papildināts 09.08.2021 19:18:

Vai arī no mobilā operatora atnāk draudzīgs SMS par nesamaksāto rēķinu. Tad skaties kalendārā bac kā dienas skrien.

Papildināts 09.08.2021 19:19:

Kredītu visdrīzāk nenemšu, jo vīrs pret, ka ķīlu došu. Bet bez nedos un vīram savs viedoklis.

Redzēs ko es izdomāšu.

TeoBarta

Redzēs ko es izdomāšu

Nu domā ko domādama, tik neizdomā paņemt vēl vienu aizdevumu ar lieliem procentiem.

Starpcitu, cik tev palicis līdz termiņa beigām? Un vai esi parēķinājusi, cik tev aiziet procentos mēnesī, gadā? Nu tīri cipari.

TeoBarta
Daudz procentos, zinu!

TeoBarta

Nu tad padomā, vai tomer labāk nebūtu priekšatmaksāt. Pa ietaupīto procentu naudu varēsi atļauties dārgākas flīzes. Nafig bankai atdot..

Papildināts 09.08.2021 23:53:

Liec konkrētus ciparus, tad labāk materializējas

Kāpēc standartā bij jāņem ātrais kredīts par tādām summām (un procentiem) un neņēmāt to bankā?

Es nezināju, ka BIGBANK ir ātrais kredīts.

Tad banka nedeva. Bija zemāka alga.

Piemēram, automašīnas kredītam (ne līzingam!) viņiem šobrīd ir precīzi tādi paši procenti, kā zemākie kredītprocenti citās bankās (arī "Swedbankā", "Luminorā", "Citadelē" ) - un tie ir precīzi 7.9%

Nu auto kredītu var dabūt arī 2.6 procenti.

Amnesia

Vasiks

Nu auto kredītu var dabūt arī 2.6 procenti.

Rādi, kur var dabūt! Vai tomēr jauc ar operatīvo līzingu? Tās ir dažādas lietas. Man arī ir autokredīts Bigbankā, izvēlējos apzināti, jo tur tiešām bija zamāka procentu likme kā manā bankā. Un nedomāju, ka tas ir ātrais kredīts.

Luminors man 2.6 gpl iedeva jūlijā. Un finanšu līzings.

Seb tas pats.

8 procenti ir kredītartes overdraftam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421339