Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik jāpelna, lai atļautos māju?

Sargengelis

Es pa 20 000 nezinu kā pārdot. Ja akurāt māju vajag lai būtu 1. Stāvs un ne rīgā, tad varianti ir

pelēkais nezvērs

Es pa 20 000 nezinu kā pārdot.

Zinies, tās "cālenes", kuras pašas un arī viņu vīri pelna vismaz pāris štukas mēnesī, uz tādām nemaz neskatās virsū.
200 štukas un vairāk vērtas mājas - tā uzreiz ir cita lieta.
Bet nabaģes var turpināt tupēt savos dzīvokļos kā tupējušas līdz šim.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Nu cilvēkiem gribas pabalstus.

Kāds uzceļ māju kvalitatīvu un pārdod ar zaudējumiem.

Tādi varianti eksistē. Bet atbildot uz jautājumu kādai jābūt algai lai nopirktu māju - atbilde ir no 700 līdz 30000 mēnesī.

Tik vien ka pareizajā cenu kategorijā jāskatās.

Māja pierīgā pa 200000 nekas dižš nav. Izdangāts ceļš purvaina vieta, tāls transports, nekādas infrastruktūras. Globālajā sasilšanā viss applūdīs.

Pa 20000 arī var dabūt. Strādā attālināti un nebūs problēmu nomaksāt.

Tādu naudu tērēt lai ko uzceltu nepiemērotā vietā nav jēgas.

mikausite

Alija
Ļoti jūtu līdzi par mammīti, bet varbūt mamma sasparosies un nebūs tik slikti. Es to par pieredzi ar savu mammu pēc insulta.

Godfather

200 štukas un vairāk vērtas mājas - tā uzreiz ir cita lieta.

Pareizāk būtu teikt - pārdevēji kuri prot labi nopelnīt pārdodod parastu māju kā supermāju. Prieks par cilvēkiem kuri prot tirgot ar 100% peļņu, žēl tos kuri uz to uzķerās.

Nav tur nekādas peļņas, ja neuzmet strādniekus .nez pa cik pats pārdotu savu būvējumu.

Ja māja ir dziļos laukos, kur zeme neko nemaksā, ja māja ir ar lētu apdari un Optimusa virtuvi, ok, var arī zem 200tk uzbūvēt. Savukārt, normālā vietā un ar normālas kvalitātes materiāliem nav iespējams. Labi un lēti nemēdz būt, tas vnk ne fiziski, ne matemātiski nav iespējams. Normāla virtuve ar normālu tehniku vien padsmit tk vismaz izmaksā. Vannā var uzlikt aizkaru pa 5€, bet var veramu stikla sienu, kas jau būs 250€. Protams, ka lēto būdu neviens nepirks pa 200tk, jo to lētumu tak redz, tas pa visām vīlēm lien ārā...

Šeit vienkārši tiek jaukts vienā maisā dažādi dzīves līmeņi un prasības pret komfortu. Vienam der mājele pa 50tk un laime pilnīga. Citam pa 200tk+, kur 50tk būs vien iekšējā apdare un 50tk zeme, 20tk teritorijas labiekārtošana utt.

Alija
Man arī adekvātāks risinājums šķiet 1.stāvs vai lifts, lielāks dzīvoklis. Mājas izmaksām klāt nāk visādi hlami (atvainojos), kuri dzīvojot dzīvoklī nebūtu vajadzīgi. Kādam tā māja būs jākopj. Par 80k būs ne tās labākās kvalitātes māja ar krāsns apkuri, maksāsi hipo un vēl visas mājas uzturēšanas izmaksas. Un vēl savs darbs. Mamma, bērni, pilnas slodzes darbs un zāles pļaušana/sniega tīrīšana. Vēl opcija izīrēt abus dzīvokļus un īrēt māju.

Papildināts 14.10.2021 12:45:

Man pie daudzdzīvokļu mājas, pagalmā ļoti bieži tusē sieviete ratiņkrēslā ar pavadoni. Nezinu kurā stāvā viņa dzīvo, bet mājā ir lifts un kāpņutelpā ir ērts uzbrauktive invalīdiem.

Vēl opcija izīrēt abus dzīvokļus un īrēt māju.
Jā, šī nav slikta ideja. Jo iespējams, mamma atkopsies un varēs atkal atgriezties iepriekšējā dzīvoklī.

Godfather

Nav tur nekādas peļņas, ja neuzmet strādniekus .nez pa cik pats pārdotu savu būvējumu.

Es gatavu māju pārdotu - atkarībā kāda tirgus situācija, bet censtos + 200k

Par apadari nav runa, to var redzēt un tur var pacensties lai viss ir smuki.

Lai nu kāda tā māja, bet pārsvarā būvmateriāli (neredzamā daļa) jau visiem ir vienādi. Bet ja pircējs ir gatavs nolikt milzīgu summu, nav grūti pārliecināt, ka tur viss ir izmantots labākais no būvmateriāliem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18421623